1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. آموزش ارز دیجیتال
 4. رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال

رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال

رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال

هرازگاهی در دنیای ارزهای دیجیتال خبرهای جدیدی در حوزه های مختلف شنیده می شود. ارزهای مختلف یا صرافی های ارزهای دیجیتال به دنبال برگزار کردن رویدادهای مهمی هستند که سعی می کنند آن ها را اطلاع رسانی کنند. از فورک های جدید تا لیست شدن یک ارز دیجیتال در صرافی های بزرگ، یا جلسات و کنفرانس های ارزهای دیجیتال و بلاک چین، ایردراپ ها، ارائه کیف پول جدید، تغییر نام و ... در این مطلب به تعدادی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال اشاره می کنیم. 

DeFi Live لندن

یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال رویداد DeFi Live لندن است. یک رویداد کاملاً جدید 2 روزه که به صورت حضوری در لندن میزبانی می شود و به صورت مجازی برای مخاطبان جهانی پخش می شود. قرار است در این رویداد در مورد مهم‌ ترین موضوعات مرتبط با Crypto، DeFi، NFTs، DAOs و Metaverse صحبت شود.

این رویداد یک روز مجازی در 10 نوامبر برگزار می‌ شود که رهبران رمزارز و طرفداران DeFi از سراسر جهان در آن حضور خواهند داشت. شرکت ‌کنندگان مجازی به موارد رایگان مانند ایردراپ های NFT، ارزهای دیجیتال، معاملات و ... دسترسی دارند.

شرکت ‌کنندگان حضوری در 11 نوامبر، برخی از رهبران برتر کریپتو را در لندن خواهند دید و با افرادی که در طول کووید با آنها به ‌صورت آنلاین صحبت می‌ کردند، ارتباط می گیرند! قرار است این کنفرانس هیجان‌ انگیزترین کنفرانس DeFi در تمام اروپا و به عنوان نمونه ای از رویدادهای برتر برای سال‌ های آینده باشد.

ایردراپ توکن  $BOBA

شبکه Boba اعلام می کند که بنیاد OMG در حال راه اندازی یک توکن جدید برای پشتیبانی از شبکه است. توکن Boba یک توکن حکومتی برای Boba DAO است و همچنین می ‌تواند برای پاداش در شبکه Boba استفاده شود. توکن BOBA$از تاریخ 12 نوامبر 2021 بر اساس نسبت 1:1 به دارندگان توکن OMG ارسال خواهد شد. (به ازای هر OMG$، دارندگان توکن یک BOBA$دریافت خواهند کرد.) تصویر ابتدایی معرفی این airdrop در اولین بلوک اتریوم در تاریخ 2021/11/12 ساعت 12 نیمه شب انجام می شود. خود ایردراپ یک هفته پس از تاریخ تصویر اولیه، در 19 نوامبر 2021 رخ خواهد داد و یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال به شمار می رود.

نمایشگاه اقتصاد بلاک چین 2020 دبی

معرفی رویدادهای مهم رازهای دیجیتال

یکی دیگر از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال که تبلیغات زیادی در مورد آن شده است نمایشگاه اقتصاد بلاک چین 2020 دبی بوده و برای اولین بار در تاریخ نمایشگاه جهانی قرار است در حوزه اقتصاد بلاک چین برگزار شود. به گفته برگزارکنندگان، برای ما افتخار بزرگی است که به عنوان بخشی از نمایشگاه اکسپو 2020 دبی، جامعه بلاک چین را در شهر دبی، پایتخت فناوری پیشرفته MENA گرد هم می آوریم.

اولین نمایشگاه بلاک چین در تاریخ 14 تا 15 نوامبر 2021 در مرکز نمایشگاهی دبی در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی برگزار می شود. انتظار می رود حدود 40,000 بازدید کننده از بیش از 150 کشور جهان در آن شرکت کنند. هر روز اکسپو میزبان یکی از نام های تاثیرگذار صنعت به عنوان مهمان محترم روز خواهد بود.

هفته بلاک چین رم 2021

تجربه ای منحصر به فرد در قلب دنیای رمزنگاری ایتالیا در 15 نوامبر و یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال. برگزارکنندگان این رویداد می گویند می توانید در این ایونت، با شرکت ها ملاقات کنید و ارتباطات جدید را توسعه دهید. "بیت کوین انقلابی را آغاز کرده است که جهان را تغییر خواهد داد: آن را در هفته بلاک چین رم 2021 تجربه کنید."

در طول پنج روز از 15 نوامبر 2021، شهر رم میزبان صدها متخصص، رهبر، شرکت های بزرگ، استارتاپ ها و علاقه مندان به صنعت ارزهای دیجیتال خواهد بود.

اجلاس پذیرش بیت کوین در السالوادور

کنفرانس ها و رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال 2021

16 نوامبر 2021 اجلاس پذیرش بیت کوین در السالوادور برگزار می شود. پذیرش بیت کوین در جمهوری السالوادور باعث هیجان در سراسر جهان شد. "وقت درخشش است" پذیرش بیت کوین، جامعه بیت کوین و لایتنینگ را در سن سالوادور و ال زونته گرد هم می آورد تا ارتباطاتی ایجاد کند و آینده پول و پرداخت را در جمهوری آمریکای مرکزی تقویت کند.

این کنفرانس شامل سه روز سخنرانان مشهور، پنل های جذاب، آهنگ های آموزشی، دمو و کارگاه های عملی به زبان های انگلیسی و اسپانیایی خواهد بود. استقبال از توسعه دهندگان، مشاغل و علاقه مندان به شبکه و ایجاد ارتباطات حضوری. 100% سود حاصل از این اجلاس برای حمایت از توسعه شبکه لایتنینگ اهدا خواهد شد.

پذیرش بیت کوین 2021 توسط Galoy ارائه شده است که راه حل های بانکی بیت کوین را برای شرکت ها و جوامع در سراسر جهان ارائه می دهد.

GeckoCon - NFTS Gone Wild

کنفرانس NFT سال افتتاحیه GeckoCon – NFTs Gone Wild، در تاریخ 17 نوامبر، قرار است تا افکار و صداهای کلیدی فضای NFT را گرد هم آورد تا علاقه مندان را در مورد حال و آینده توکن های غیرقابل تعویض آگاه نماید.

این کنفرانس مجازی 2 روزه یک مجموعه از موضوعات NFT از هنر، موسیقی، کلکسیون، بازی، ورزش، کسب درآمد و موارد دیگر را پوشش خواهد داد.

هفته کریپتو آسیا 2021

پس از هفته رویداد افتتاحیه موفقیت‌آمیز در مارس 2019، هفته کریپتو آسیا دوباره در 22 تا 28 نوامبر 2021 با برنامه ‌ای پربار بازگشته است.

Asia Crypto Week هفته ای از رویدادهای آموزشی مختلف و با تمرکز بر توسعه دهندگان است که به طور مستقل سازماندهی شده اند و هدف آن پرورش پذیرش انبوه با ارائه اطلاعات دست اول در مورد صنعت کریپتو است. علاقه مندان به بلاک چین و پیشکسوتان صنعت به هنگ کنگ خواهند آمد تا دانش و داستان های خود را در طول هفته آسیای رمزنگاری به اشتراک بگذارند و بینش استثنایی را در مورد اکوسیستم رو به رشد بزرگتر ارائه دهند.

Incrypted Verse Dubai 2021

مهم ترین رویدادها در ارزهای دیجیتال

پس از یک سری رویدادهای موفق در نقاط مختلف جهان، رویداد ترکیبی انحصاری بعدی Incrypted Verse Dubai در 22 تا 23 نوامبر 2021 برگزار می شود. تیمIncrypted Verse Dubai  بار دیگر می‌خواهد به رویداد آتی خود شکل و شمایل جدیدی داده و در عین حال در پلتفرم خود در Grand Hyatt Dubai، یکی از هتل‌های مجلل برنده جوایز در قلب شهر، برجسته ‌ترین مبتکران جهان را به نمایش بگذارد. مقامات و سیاست گذاران، سرمایه گذاران، استارتاپ ها، پیشگامان، و رهبران بسیار تأثیرگذار در این کنفرانس حضور دارند.

برخی از سخنرانان تایید شده عبارتند از:

 • سرگی پوپوف - یکی از بنیانگذاران   IOTA
 • گابریل عابد - سفیر باربادوس در امارات
 • سلیم عمر - مدیر منطقه آزاد  SPC
 •  Miko Matsumuraشریک عمومی Gumi Venture
 •  Mati Greenspanبنیانگذار و مدیر عامل Quantum Economics
 • Charlie Morris - CIO - ByteTree Asset Management
 •  Bryce Gillelandمدیر عامل - شرکای  Asha Capital
 • چئونگ لیم - مدیر عامل - سرمایه جهانی لوتا
 • دانیله برناردی - مدیرعامل DIAMAN Partners LTD/Digital Asset Fund
 • Animesh Saxena - CIO - Growmore Group
 • تمرکز کنفرانس
 • بیش از 50 سخنران و میزگرد
 • بیش از 300 نفر حضوری و بیش از 1 هزار شرکت کننده مجازی
 • بیش از 20 جلسه در 2 روز
 • بیش از 20 شریک رسانه ای
 • جلسه راه اندازی  NFT
 • جلسات راه اندازی استارت آپ ها

 TOKEN2049آسیا

TOKEN2049برترین رویداد رمزنگاری در آسیا و یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال است که هر ساله در هنگ کنگ برگزار می ‌شود، جایی که بنیانگذاران و مدیران سطح  C شرکت‌های پیشرو ارزهای دیجیتال و بلاک چین دیدگاه خود را در مورد بازار به اشتراک می‌گذارند.

شرکت کنندگان با پیشگامان، رهبران بسیار با نفوذ و تثبیت شده در این صنعت آشنا می شوند. TOKEN2049 صنعت کریپتو جهانی را گرد هم می آورد و کارآفرینان، سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، علاقه مندان به صنعت و رسانه های جهانی را در هنگ کنگ متحد می کند.

TechEx Europe

مجموعه رویدادهای TechEx یک مجموعه کنفرانس بین‌المللی و نمایشگاه جهانی است که نوآوری‌های فناوری پیشرفته را در سازمان به نمایش می‌گذارد. مجموعه رویداد با استفاده از موارد استفاده واقعی و بینش عمیق صنعت، به اکوسیستم های هوش مصنوعی، کلان داده، بلاک چین، امنیت سایبری، 5G، IoT و Edge Computing می پردازد. این رویداد در 22 نوامبر برگزار می شود.

CoinFestUK 2021

CoinFestUK  یک رویداد رایگان است که در سال 2015 تأسیس شد و اولین رویداد آن در بریتانیا در آوریل 2016 برگزار شد و قرار است در 24 نوامبر برگزار شود. هدف این رویداد به گفته برگزارکنندگان آن، گرد هم آوردن جامعه رمزنگاری از سراسر جهان، مشارکت آنها و به اشتراک گذاری دانش و تجربه در فضایی آرام است. این رویدادها میزبان کارگاه ها، سخنرانان، غرفه داران، آثار هنری رمزنگاری، فعالیت ها و مسیرهای مختلف دیگر است.

شرکت کنندگان یا علاقه مندان می توانند جزئیات بیشتر در مورد رویدادهای مجازی را از طریق تیم رویدادهای مجازی اختصاصی در cbgevents.co.uk پیدا کنند.

کنفرانسNFT کیف، اوکراین

مهم ترین رویدادهای بلاک چین و ارزهای دیجیتال

در 27 نوامبر 2021، کنفرانس NFT کیف به عنوان یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال به صورت آفلاین در کیف پایتخت اوکراین برگزار می شود! بازارهای پیشرو در صنعت، توسعه دهندگان، هنرمندان مشهور NFT و کلکسیونرها قصد دارند افراد را از طریق متداول ترین سوالات راهنمایی کنند:

"NFTs چیست؟ چگونه می توانم از آنها استفاده کنم و برای چه؟ چرا NFT ها مردم را جذب می کنند؟" و خیلی بیشتر!

فستیوال بلاک چین 2021 سنگاپور

30 نوامبر، بزرگترین رویداد 2 روزه B2B آسیایی در بلاک چین، صرافی ها، ارزهای دیجیتال، امور مالی غیرمتمرکز(DeFi)، NFTs، استخراج، بازی و قمار، پرداخت آنلاین و سرمایه گذاری 1000 بلیط محدود برای شرکت کنندگان و بیش از 10,000 آنلاین برای بینندگان و ایجادشده توسط FINEXPO (جامعه ای با بیش از 100,000 نفر کریپتو و FX)، برگزار کننده کنفرانس های مالی، انجمن ها، اجلاس سران، نمایش ها، جشنواره ها، نمایشگاه ها و جوایز.

جوایز کریپتو 2021

جوایز کریپتو 2021 یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شود. 1 دسامبر، اولین رتبه‌ بندی پروژه‌ های رمزنگاری، شرکت‌ ها و افراد با فرآیند شفاف رای ‌گیری بر اساس بازخورد و بررسی‌ های کاربران و مشتریان واقعی رمزارز برگزار می شود. CRYPTO AWARDS، رتبه‌بندی که در آن هر نامزد برای کسب عنوان بهترین‌ها در رقابت مشارکت می کند. 

FinTech Connect 2021

"در مرکز انقلاب فین تک باشید." FinTech Connect اکنون در هشتمین سال برگزاری خود، در دسامبر 2021 بازمی گردد. برای دو روز پر محتوا می توانید سخنان رهبران جهانی در تحول دیجیتال، پرداخت و بلاک چین بشنوید و با آنها ملاقات کنید. صنعت فناوری مالی جهانی رو به جلو است. این رهبران صنعت در مورد چالش ها و موفقیت های خود در هوش مصنوعی، بانکداری باز، CBDC، DeFi، امور مالی، کلاهبرداری، AML (مقررات ضد پولشویی) و تحول دیجیتال و موارد دیگر صحبت خواهند کرد. فین تک کانکت 2021 یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال است.

Blockchance Europe 2021

آشنایی با رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال

نمایشگاه بین المللی BLOCKCHANCE EUROPE 2021، کنفرانس و نمایشگاه تجاری B2B برتر آلمان در زمینه فناوری بلاک چین و همچنین یکی از بزرگترین رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال در اروپا است. این نمایشگاه از 8 تا 10 دسامبر در ساختمان تالار شهر هامبورگ برای سومین بار برگزار می شود و حدود 1500 شرکت کننده، 200 سرمایه گذار، 120 سخنران بین المللی و 50 غرفه دار برای حضور در آن پیش بینی می شود.

نکات برجسته این کنفرانس جایزه استارتاپی به ارزش 100,000 یورو، اجلاس یک روزه هوش مصنوعی، DIY-Workshop و یک منطقه شبکه ای پایدار و تعاملی و همچنین یک برنامه حمایتی منحصر به فرد با صبحانه VIP، شام جشن، شب سینما و برنامه های دیگر است.

CoinAgenda کارائیب

 در CoinAgenda6 دسامبر در کارائیب برگزار می شود. CoinAgenda به عنوان یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال، بر روندهای سرمایه گذاری در بلاک چین، با سخنرانان از سراسر جهان، بیت کوین و ارزهای دیجیتال و بر روی شرکت ها و سرمایه گذاران جهانی بلاک چین تمرکز دارد.

کنفرانس بلاک چین APAC 2021

رویداد بلاک چین در استرالیا 6 دسامبر 2021: کنفرانس بلاک چین APAC محل گردهمایی سالانه جامعه بلاک چین استرالیا و دیگر ذهن‌ های کنجکاو از سراسر منطقه و یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال است. از سال 2017، کنفرانس بلاک چین APAC شرکت ‌هایی را که این فناوری را پذیرفته‌ اند، گرد هم آورده است: استارت ‌آپ‌ ها، توسعه ‌دهندگان، سرمایه ‌گذاران، دولت، صرافی ‌ها و پلتفرم‌ های بلاک چین برای به اشتراک گذاشتن ایده‌ ها، بینش‌ ها و کمک به تسریع پذیرش فناوری بلاک ‌چین.

اینجا جایی است که می ‌توانید در مورد آخرین نوآوری‌ ها و پیشرفت‌ ها در دنیای بلاک‌ چین از کسانی که در قله پیشرفت این فناوری هستند بشنوید، با رهبران بلاک چین استرالیا و آسیا ارتباط برقرار کنید.

سال 2021 با فرصت‌های شبکه‌ سازی پیشرفته، محتوای بیشتر در مورد آخرین پیشرفت ‌های فناوری و سرگرمی بیشتر، بهتر از همیشه خواهد بود.

کنوانسیون بلاک چین اروپا

کنوانسیون اروپایی بلاک چین (13 دسامبر) نقطه ملاقات صنعت بلاک چین در اروپا و یکی از رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال است. این رویداد آنلاین چهار روزه پر از نکات کلیدی الهام‌ بخش، بحث‌ های پنل، کارگاه‌ های آموزشی، جلسات یک به یک و شبکه‌ های سطح بالا، مکانی برای ملاقات با بیش از 2500 کارآفرین فناوری، سرمایه گذار، شرکت، توسعه دهندگان و نوآوران صنعت بلاک چین است.

جمع بندی

رویدادهای ارزهای دیجیتال پس از اوج گیری و برسر زبان افتادن رمزارازها در دنیا در حال برگزاری است. برخی از این رویدادها امکانات و موقعیت های خوبی را برای یادگیری و ارتباط گرفتن با کارشناسان مطرح در این حوزه فراهم می کند. بنابراین اگر به دنیای ارزهای دیجیتال و ترید در این مارکت علاقه مند هستید، حتما رویدادهای مهم ارزهای دیجیتال را زیرنظر داشته باشید. شما می توانید این رویدادها را در وب سایت bravenewcoin.com پیگیری کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

3 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(مهرافروز گودرزی)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com