1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. آموزش ارز دیجیتال
  4. آموزش کامل بازی آپلند (Upland)

آموزش کامل بازی آپلند (Upland)

آموزش کامل بازی آپلند (Upland)
لوگو علیرضا محرابی
آموزش کامل بازی آپلند (Upland)
آموزش ارز دیجیتال

بازی آپلند (Upland) شامل چند جهان موازی است که حول محور تجارت، سرگرمی و ارتباطات شخصی می چرخد. هنگام ورود به محیط بازی آپلند، به یک واقعیت جایگزین منتقل می شوید که ممکن است جغرافیا و حتی آدرس خیابان های اطراف در این بازی، با آدرس محل زندگیتان یکسان باشد اما همه چیز به شما بستگی دارد. خرید، فروش، تجارت و جمع آوری املاک، توسعه آنها، ساختن ساختارها، ایجاد مشاغل واقعی که محصولات یا خدمات را ارائه می دهند.

درباره پلتفرم بازی آپلند

آموزش کامل بازی آپلند

Uplandme.Inc یک سازمان توزیع شده جهانی است. دفتر مرکزی آن در سیلیکون ولی است که در سال 2018 توسط کارآفرینان (درک لوت، مانی هونیگشتاین و ایدان زاکرمن)، تأسیس شد. مرکز تحقیق و توسعه در اوکراین واقع شده است و تعداد اعضای بیشتری از تیم در سراسر اروپا و ایالات متحده وجود دارد. پلتفرم بازی آپلند از بلاک چین EOS پشتیبانی می کند. هر دارایی در پلتفرم یک آیتم دیجیتال منحصر به فرد است که هیچ کدام از دوتای آن یکسان نیستند و هیچ یک از آنها نمی تواند متعلق به چندین نفر باشد و به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) شناخته می شود.

همه چیز در اوایل سال 2018 و در جریان یک بازی آخر شب مونوپولی بین بنیانگذاران یعنی Mani، Idan و Dirk شروع شد. این درست زمانی بود که کلکسیون‌های دیجیتالی از طریق توکن‌های غیرقابل تعویض مبتنی بر فناوری بلاک چین شروع به ایجاد سروصدای زیادی در اخبار کردند، یعنی پروژه Cryptokitties. ترکیب مونوپولی و ظهور کلکسیون‌های دیجیتال باعث شد سه بنیانگذار از خود بپرسند: چه می‌شود اگر بتوانیم دنیای واقعی را از طریق همان فناوری که این مجموعه‌ها را قدرت می‌دهد، «توکن» کنیم؟ اگر هر دارایی در جهان بتواند دارایی کلکسیونی و غیرقابل تعویض خودش (NFT) باشد که مالکیت آن توسط بلاک چین تأیید شود، چه؟ آیا تجارت زمین های مجازی بر اساس آدرس های دنیای واقعی که در واقع متعلق به شما هستند جالب نیست؟

و آن لحظه ای بود که بازی آپلند (Upland) متولد شد. از آن زمان به بعد، این سه بنیانگذار تقریباً هر روز برای برنامه ریزی، اصلاح و توسعه چشم انداز خود برای Upland تلاش کردند: دنیایی که در آن افراد نه تنها بازی می کنند، بلکه اجتماعی نیز می شوند و در نهایت می توانند درآمد کسب کنند. به عبارت دیگر، یک اقتصاد دیجیتال واقعی که دنیای واقعی را با دنیای مجازی ترکیب می کند. 

اما این نکته از روز اول مهم بود که همه چیز باید برای هر کسی بدون توجه به سطح تخصص فنی آنها ساده و قابل درک باشد. بنابراین مانی، ایدان و دیرک شروع به جستجوی یک بلاک چین کردند که آنها را قادر سازد تا دیدگاه خود را به واقعیت تبدیل کنند. آنها آن را در بلاک چین EOS که توسط Block.One توسعه یافته بود، پیدا کردند. سپس همه چیز با سرعت شروع شد و Uplandme, Inc در ژوئیه 2018 ثبت شد. به زودی پس از آن بنیانگذاران از سرمایه گذاران و FinLab AG کمک جمع آوری کردند و کدگذاری به طور جدی در دسامبر 2018 آغاز شد. در ژوئن 2019 شرکت اجازه داد اولین کاربران بتای بسته آن را امتحان کردند. سپس، از ژانویه 2020، نسخه بتای باز Upland به صورت زنده و در دسترس بوده و به صورت چند پلتفرمی، یعنی وب، iOS و اندروید در دسترس است.

تعامل با محیط بازی آپلند

تعامل با محیط آپلند

روش‌هایی وجود دارد که در حال حاضر می‌توانید با بازی اپلند تعامل داشته باشید:

جمع آوری اموال: هر دارایی در Upland یک توکن غیرقابل تعویض است، به این معنی که آنها به طور منحصر برای یک فرد بر روی بلاک چین قرار می گیرند و هیچ کدام از دوتای آن ها یکسان نیستند. اینها، در اصل، ویژگی های دیجیتال "واقعی" هستند که نمی توان آنها را تکرار کرد. همانطور که Upland توسعه و گسترش می یابد و بسیاری از مردم زمان بیشتری را در آن می گذرانند، تازگی داشتن و جمع آوری املاکی که از آنها لذت می برید ممکن است برای شما افزایش یابد. شاید بخواهید صاحب مکان مجازی جایی باشید که برای شما ارزشی احساسی دارد. 

مجموعه‌های کامل: در منوی مجموعه‌ها، مجموعه‌هایی را خواهید یافت که می‌توانید برای تکمیل آنها تلاش کنید. هر مجموعه یک‌بار جایزه UPX، یک توکن کوچک در نمایه شخصی‌تان و یک سکه رنگی در «UPX Stack» (بخشی از کاوشگر/آواتار) به شما اعطا می‌کند. مجموعه‌های اولیه آسان‌تر به پایان می‌رسند اما متوجه خواهید شد که مجموعه‌های چالش‌برانگیزتر که شامل دارایی‌های کمیاب‌تر هستند، به چانه‌زنی، مذاکره و قطع قراردادها با Uplanders خود نیاز دارند تا آنها را به دست آورید.

رقابت در چالش‌ها: رویدادهای حساس زمانی که هرازگاهی نشان داده می‌شوند، به‌عنوان مثال، داشتن بیشترین املاک در یک محله خاص در عرض 48 ساعت یا داشتن بیشترین معاملات در تاریخ معین.

شرکت در گنج یابی: در بخش گنج یابی سه طبقه گنج یابی توضیح داده شده است. اینها برای برخی اقدامات فوری عالی هستند یا اگر به اندازه کافی اعتماد به نفس دارید که می توانید مقداری UPX اضافی را قبل از سایر شرکت کنندگان بگیرید.

جهت آشنایی با 10 بازی برتر کریپتو و نحوه کسب درآمد از آنها، بر روی لینک کلیک کنید.

شرکت در رویدادهای زنده و ایونت ها: این رویدادها، چالش ها، مسابقات و شکارهایی هستند که در مناسبت های خاص انجام می شود و همه کانال ها و گروه های رسانه های اجتماعی این پلتفرم را در بر می گیرند.

نحوه کسب درآمد در بازی آپلند

نحوه کسب درآمد از بازی آپلند

کسب درآمد در بازی آپلند اشکال مختلفی دارد. دو نوع ارز وجود دارد که می توانید در Upland کسب کنید. اولاً، شما در UPX، که ارز درون بازی در Upland است، درآمد کسب می کنید (نباید با سکه کریپتو به همین نام اشتباه شود. آنها به هم مرتبط نیستند). ثانیاً، امکان کسب دلار آمریکا در داخل بازی نیز وجود دارد. علاوه بر UPX توکن دیگری با نام SPARK نیز در بازی وجود دارد که هرکدام کاربرد خود را دارند.

UPX: به عنوان رمزارز اصلی بازی آپلند ایجاد شده که البته فقط در خود بازی ارزش دارد و در هیچ صرافی لیست نشده و هر ۱۰۰۰ عدد آن معادل یک دلار است.

SPARK: اسپارک نیز توکن دیگری است که برای ساخت ‌و ساز ساختمان‌ ها در زمین های موجود در بازی آپلند به کار می رود و شما باید برای ساختن ساختمان مورد نظر خود، تعدادی اسپارک را استیک کنید. شما با ساخت ساختمان در زمین خود؛ ارزش زمین های اطراف را نیز بالا می برید.

بازی آپلند (Upland) یک بازی است که در آن می توانید قطعات زمین را بر اساس قطعات زمین در دنیای واقعی خریداری کنید. نه تنها می‌توانید زمین‌هایی را خریداری کنید، بلکه می‌توانید از آن زمین‌ها، مشابه ملک اجاره‌ای واقعی، بازپرداخت کنید. هر قطعه زمین 17 درصد از قیمت پایه ای که Upland تعیین می کند، کمیسیون می گیرد. علاوه بر این، شما همچنین می توانید ملک خود را پس از دریافت مالکیت آن با نرخ های بالاتر بفروشید. به عنوان مثال، شما حتی می توانید آپارتمان یا خانه در ملک خود بسازید. آپلند تعدادی خانه برای فروش در برخی از شهرهای ایالات متحده دارد.

خرید ملک تنها کاری نیست که می توانید در این پلتفرم انجام دهید، در عوض، کارهای هیجان انگیز مختلفی برای انجام دادن دارید. علاوه بر این، Upland به کاربران خود اجازه می دهد تا در حین بازی درآمد کسب کنند. روزهایی که پول و زمان خود را روی چیزی سرمایه گذاری می کردید اما در ازای آن چیزی دریافت نمی کردید، گذشته است. در اینجا می‌توانید در حین انجام بازی، سرگرمی و ماجراجویی پول واقعی کسب کنید. علاوه بر این، می توانید در مزایده ها و رویدادهای ملک شرکت کنید و همچنین دارایی های دیجیتال خود را به پول واقعی در Upland تبدیل کنید.

مراحل خرید ملک در آپلند

مراحل خرید ملک ورود در بازی آپلند

برای خرید ملک در بازی آپلند باید ابتدا ثبت نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. از آنجایی که ایران تحت تحریم آمریکا قرار دارد و کشورهای تحت تحریم نمی توانند این بازی را انجام دهند، بنابراین باید از فیلترشکن استفاده کنید.

  • وارد وب سایت upland.me شوید و روی دکمه سبزرنگ ENTER UPLAND کلیک کنید. 

خرید ملک در آپلند

  • در صفحه باز شده برای خود یک نام کاربری، آدرس ایمیل و یک رمز امنیتی قوی انتخاب و آن را وارد کنید. روی گزینه SIGN UP کلیک کرده و وارد نقشه بازی شوید. 

کسب درآمد از بازی آپلند

  • پیامی برای تایید ایمیل به شما نمایش داده می شود. وارد ایمیل خود شده و ایمیل ارسال شده از سمت آپلند را وریفای کنید (VERIFY ACCOUNT). سپس از طریق لینکی که به شما نمایش داده می شود وارد بازی شوید. آدرس ایمیل و پسورد خود را وارد کنید. تایید کنید که ربات نیستید.
  • زمین ها در بازی آپلند دارای کد رنگی هستند تا آنها را در بین بسته های دیگر متمایز کند.

سبز روشن: اینها آن دسته از بسته هایی هستند که ضرب (MINT) نشده اند و می توانند توسط هر کسی ضرب یا خریداری شوند و بنابراین برای فروش در دسترس هستند. این زمین ها را شما می توانید بخرید.

سبز تیره: اینها نمادی از موارد ضرب شده هستند، یعنی قابلیت خرید آن ها فعال شده و می توان آنها را از طریق UPX یا USD خریداری کرد. قیمت آنها توسط مالکان تعیین می شود.

آبی: قطعات آبی آن زمین هایی هستند که توسط بازیکنان دیگر ضرب شده اند. این زمین ها در فهرست بازارهای ثانویه قرار ندارند اما همچنان می توان در این زمین ها پیشنهاد داد و مالک می تواند تصمیم بگیرد که آیا پیشنهاد را بپذیرد یا رد کند.

خاکستری: زمین‌های خاکستری، زمین‌هایی هستند که قفل شده‌اند و مالک آن‌ها قصد فروش ندارد.

آبی تیره: بسته های آبی تیره متعلق به شما هستند و املاک شما را نشان می دهند.

FSA: زمین هایی با قیمت منصفانه برای تازه واردین درنظر گرفته شده است. 

اگر به دنبال کسب درآمد از بازی های مبتنی بر بلاک چین هستید مطلب چگونه یک بازی مناسب برای کسب درآمد انتخاب کنیم؟ را از دست ندهید.

انتخاب ملک در Upland Marketplace

اکنون که درک درستی از رنگ های مختلف مربوط به املاک دارید، می توانید زمین مورد نظر خود را خریداری کنید. شما باید به دنبال شهرهایی با قیمت املاک پایین تر و دارایی های FSA باشید. املاک FSA معمولاً برای بازیکنان جدید است و تعداد بازیکنان کمتر خواهد بود و به همین ترتیب قیمت پایین تر دارند. هنگامی که ملکی را که می خواهید بخرید نهایی کردید، وقت آن است که به مرحله بعدی بروید.

نحوه شارژ UPX

نحوه شارژ UPX

برای شارژ حساب کاربری خود روی گزینه GET UPX در گوشه سمت راست صفحه کلیک کنید. در پنجره جدید پیشنهادهای مختلفی را مشاهده می کنید. می توانید آن ها را بررسی کرده و با انتخاب یک پیشنهاد آن را انتخاب کنید.

شارژ upx در آپلند

قوانین و سیاست ها را تایید کنید و گزینه Accept را بزنید. سپس برای پرداخت قیمت باید یا از طریق پی‌پل (PayPal) یا ارز دیجیتال (Crypto) اقدام کنید. کاربران ایرانی باید از طریق ارزهای دیجیتال اقدام به خرید نمایند.

پرداخت با ارز دیجیتال

روی گزینه Pay with Crypto کلیک کنید و ارز دیجیتال مورد نظر برای پرداخت را انتخاب کنید. شبکه انتقال شبکه ERC20 است که کارمزد بالایی دارد. به عنوان مثال ما بیت کوین را انتخاب میکنیم. دایره آبی رنگی که عدد 15 را نشان می دهد، مدت زمان باقیمانده برای انجام معامله را به شما نشان می دهد. 

نکته جالب این است که قیمت در 15 دقیقه ای که برای شما درنظر گرفته شده، فریز می شود تا شما نگران نوسان قیمت نباشید. 

پرداخت هزینه ملک در بازی آپلند

SCAN و MANUAL دو گزینه برای انجام معامله شماست. یا از بارکد استفاده می کنید و آن را اسکن کنید یا اگر آدرس قابل کپی شدن دارید از گزینه MANUAL استفاده کنید.

پرداخت در کیف پول

برای استفاده از گزینه MANUAL آدرس موجود را کپی کرده، کیف پول ارز دیجیتال خود را باز کنید و بیت کوین را انتخاب کرده و روی SEND کلیک کنید. آدرس کپی شده را در این قسمت وارد کنید. با پرداخت بیت کوین دارایی‌ که تعیین کرده بودید، در پلتفرم Utrust واریز شده و شما می توانید بسته های UPX را بخرید. 

نحوه خرید زمین در بازی Upland

در شروع ایجاد حساب کاربری شما معمولا 4500 ارز UPX به عنوان بونوس (BONUS) دریافت می کنید تا بتوانید فعالیت خود را در محیط آپلند آغاز کنید. همانند دنیای واقعی و خرید و فروش زمین به قصد سرمایه گذاری، نیازی نیست تا شما هر روز به برنامه و محیط بازی آپلند وارد شوید. شما می توانید ملکی را بخرید، سپس منتظر بمانید تا ارزش ملک شما بالا رفته و یا در آن اقدام به ساخت و ساز کنید تا از این طریق در آینده کسب سود نمایید.

برای خرید زمین در Upland، تنها چیزی که نیاز دارید UPX است، یعنی واحد پول رسمی Upland.

شما با ثبت نام در آپلند فقط به عنوان کاربر سطح ویزیتور (Visitor) فعال هستید. برای اینکه بتوانید به سطح Uplander برسید و امکان خرید و فروش زمین در بازی را داشته باشید باید حساب خود را حداقل به تعداد 10 هزار UPX شارژ کنید که البته در بیشتر موارد خود بازی به شما 4500 توکن جایزه می دهد. 

بعد از شارژ حساب کاربری لیستی از مناطقی که می توانید در آن زمین بخرید به شما نشان داده می شود. ایالت مورد نظر را انتخاب کنید. اکنون بازی به شما شرحی از زمین های این ایالت می دهد.

گزینه next را کلیک کنید و به مرحله بعد بروید. در اینجا می بینید که به شما گفته شده در صورت خرید زمین 100 UPX دریافت می کنید.

خرید زمین در بازی آپلند

باتوجه به بودجه مورد نظر قطعه زمینی به شما پیشنهاد می شود که شما می توانید با انتخاب گزینه BUY اقدام به خرید آن کنید. I’m not a robot را تیک بزنید تا ثابت کنید ربات نیستید.

زمانی که زمین را خریداری کنید، زمین شما با آبی تیره نشان داده می شود. 

اگر می خواهید املاکی را بخرید که قبلاً متعلق به شخصی است، برایتان آسان تر خواهد بود. شما فقط باید این مراحل را دنبال کنید:

روی ملک مورد نظر کلیک کنید. یک منو ظاهر می شود که اطلاعات مهم مربوط به آن را ارائه می دهد. اگر از قیمت فروشنده راضی هستید، روی «خرید» کلیک کنید. در صورتی که از پیشنهاد فروشنده راضی نیستید و چیز بهتری برای ارائه دارید، روی "ایجاد پیشنهاد" کلیک کنید.

چگونه ملک را در بازی آپلند بفروشیم؟

لیست ملک برای فروش

ابتدا ملک خود را برای فروش در بازار فهرست کنید تا بیشترین مخاطب سرمایه گذار را به دست آورید و سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید ملک خود را به USD یا UPX بفروشید.

یک حساب کاربری ایجاد کنید

اگر برای اولین بار است که ملک خود را در Upland می فروشید و می خواهید به دلار آمریکا پول دریافت کنید، برای تراکنش های خود به یک حساب USD نیاز دارید.

هزینه های خدمات

زمین های USD و UPX به همین صورت قابل مشاهده هستند. با توجه به محدودیت‌های خاصی مانند هزینه خدمات 30 درصدی که توسط فروشگاه‌های برنامه برای تراکنش‌ ها دریافت می‌شود، در حالی که خرید واقعی از طریق وب موبایل یا دسکتاپ از طریق لینک درون برنامه انجام می‌شود. در معاملات USD 10% کارمزد معاملات بازار وجود دارد، مشابه آنچه در عملیات UPX وجود دارد.

مدیریت موجودی USD

اکنون که حساب USD شما ایجاد شده است، می توانید آن را در قسمت موجودی USD در صفحه کاربری خود مدیریت کنید. می‌توانید وضعیت حساب، موجودی حساب و روش‌های آسان برای خرید ارز UPX را بررسی کنید. علاوه بر این، می‌توانید تراکنش‌های USD خود را مستقیماً به حساب PayPal خود با 5 درصد هزینه تراکنش برداشت کنید.

ترید و خرید و فروش املاک در بازی آپلند

ترید املاک ستون فقرات بازی آپلند است. تمام زمین ‌های بازی شبیه به زمین‌های موجود در دنیای واقعی است که با استفاده از نمای خیابان Google قابل مشاهده است. خب تا به اینجا خرید زمین هایی را توضیح دادیم که بازی همزمان با شارژ حساب کاربری، پیشنهاد خرید آن را به شما می دهد. اما اگر بخواهید زمین های دیگری را خرید و فروش کنید باید چه مراحلی طی کنید؟

عرضه اولیه بازی یا IGO چیست؟

اگر تازه شروع کرده اید، توصیه می شود قبل از رفتن به مناطق گران قیمت، تجارت خود را در بروکلین و فرسنو شروع کنید. خب، چگونه می توان ملک در Upland را معامله کرد؟ برای ترید ملک در اینجا باید اصول اولیه خرید و فروش ملک در Upland را بدانید که قبلاً در بالا ذکر شد. به عنوان مثال، سعی کنید برخی از املاک ارزان را بخرید و پس از مدتی، آنها را با نرخ های بالاتر بفروشید، در این صورت هیچ مشکلی در تجارت املاک در Upland پیدا نخواهید کرد.

خرید ملک

خرید ملک در upland

برای خرید ملک سراغ زمین هایی به رنگ خاکستری یا سبز بروید. معامله زمین های سبز آسان است اما اگر قصد خرید زمین های خاکستری را دارید باید کاوشگر خود (گزینه send، مهره ای شبیه سرباز شطرنج) را به آن زمین ببرید تا آنجا برای معامله شما فعال شود.

روی یکی از زمین های اطراف زمینی که قصد دارید آن را بخرید کلیک کرده، در پنجره باز شده قیمت زمین را می بینید. مثلا 20 توکن UPX. درصورت تایید و موافق بودن با قیمت، روی کاوشگر کلیک کنید تا این نقطه فعال شود. روی گزینه CONFIRM کلیک کنید.

آموزش خرید ملک در بازی آپلند

با فعال شدن این نقطه، زمین از خاکستری به سبز تغییر رنگ پیدا می کند و به راحتی می توانید آن را بخرید. روی زمین کلیک کرده و گزینه خرید را بزنید. تایید کنید ربات نیستید. زمین خریداری شده شما به رنگ آبی تیره درمی آید. یعنی متعلق به شماست.

نکته مهم: همانطور که قبلا گفتیم شما باید حساب خود را شارژ کرده و به یک Uplander تبدیل شوید.

فروش زمین

برای فروش زمین نیز باید شما کاربر سطح Uplander باشید. شما باید تعداد 10 هزار توکن UPX در اختیار داشته باشید تا کاربر سطح آپلندر محسوب شوید. 

فروش زمین در آپلند

برای فروش زمین روی سه نقطه پایین صفحه کلیک کرده، گزینه Asset را انتخاب کنید. لیست زمین های شما اگر قبلا زمینی خریداری کرده اید به شما نمایش داده خواهد شد.

زمین مورد نظر خود را انتخاب کنید. روی گزینه SELL انتخاب کنید. پیغامی دریافت خواهید کرد که به شما می گوید برحسب دلار و توکن UPX می توانید زمین خود را بفروشید. شما به عنوان کاربر ایرانی باید توکن UPX را انتخاب کنید. اگر کسی خریدار زمین شما باشد آن را با توکن UPX پرداخت و می خرد.

پیغام موفقیت آمیز بودن فروش زمین، یعنی شما توانستید زمین مورد نظر خود را بفروشید.

گزینه UN SALE یعنی از فروش زمین خود منصرف شده اید.

محیط بازی آپلند

این بازی از نوع play to earn است. یعنی شما می توانید در حین بازی کردن، درآمد کسب کنید. این بازی یک بازی شهرسازی و ترید املاک است. کاربران می توانند املاک بخرند و همچنین با سایر مالکان ملاقات کنند.

NFT: شما می توانید با گشت و گذار در شهرها توکن های NFT ضرب کنید و از آن ها برای خرید ملک یا جمع کردن استفاده کنید. تیم توسعه دهنده بازی وعده داده که به زودی همانند دنیای واقعی در این محیط متاورسی نیز بازارها، پاساژها، صرافی‌ها و دیگر مشاغل را در دسترس قرار دهد.

محیط بازی آپلند

خرید NFT در بازار آزاد توسط دلار انجام می شود. توکن UPX فقط در داخل محیط بازی قابل استفاده است. 

حراج ها: همچنین در این بازی رویدادهای هفتگی و حراج برگزار می شود و شما می توانید در آن شرکت کنید. اما باید سطح کاربری شما Uplander باشد.

کسب درآمد دلاری: بازیکنان Upland می‌توانند دارایی‌های خود را به دلار آمریکا از طریق مشارکت Upland با Tilia Pay فهرست کنند. پس از اینکه یک ملک را لیست کردید، بازیکن دیگری می تواند ملک شما را خریداری کند و بازیکن به جای UPX USD به حساب شما واریز می کند.

جهت آشنایی با زمین های مجازی متاورس، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

گنج یابی: از سه نوع گنج یابی در متاورس لذت ببرید: استاندارد، محدود و انحصاری.

مدیریت اسپارک و اموال: تیم Upland محتوای تولید شده توسط کاربر را در metaverse تشویق می کند. توانایی ساخت ساختمان های مختلف در دارایی کاربر به او امکان انتخاب بیشتری در مورد آنچه می خواهد بسازد می دهد. Spark ارزی است که به توسعه هر نوع شی سه بعدی که در دارایی کاربر قرار دارد، قدرت می دهد.

سفر بین شهرها: کاربران می توانند بسته به مسیر با قطار، هوا، اتوبوس و هایپرلوپ در Upland سفر کنند. به عنوان مثال، پرواز بین سانفرانسیسکو و نیویورک سیتی 2580 UPX هزینه دارد و مدت زمان آن تقریباً 42 دقیقه است.

مبادله UNFT: بازیکنان می توانند از مجموعه NFTهای Upland (UNFT) خود استفاده کنند تا معاملات 1 به 1 را بین بازیکنان دیگر آغاز کنند.

پروفایل کاربری در بازی آپلند 

پروفایل شما در بازی آپلند در گوشه سمت چپ دیده می شود. 

پروفایل کاربری

DETAILS: شامل جزئیات حساب کاربری شماست که در آن نام کاربری، سطح کاربری (VISITOR یا UPLANDER و ...)، مدت زمان اعتبار ویزا را میبینید.

تعداد توکن هایی که در ابتدا به عنوان جایزه دریافت کرده اید (bonus)، همچنین تعداد توکن هایی که خریداری کرده اید را نیز می توانید مشاهده کنید.

REFERRAL PROGRAM: لینکی را در اختیار شما قرار می دهد تا از دوستان خود دعوت کنید و به این ترتیب پاداش دریافت نمایید.

ASSETS: دارایی ها و املاک خود را مشاهده می کنید.

SEARCH: گوشه پایین سمت راست گزینه سرچ وجود دارد که می توانید آدرس ملکی را که دارید، در اینجا وارد کرده و ملک را پیدا کنید.

پاداش

TREASURES: روزی یکبار بازی انجام می دهید. با کلیک روی گزینه SPAWN FREE به صورت رایگان بازی کرده و گنج پیدا می کنید. با فلش آبی که به شما نمایش داده می شود می توانید زمان کمتری برای پیدا کردن گنج صرف کنید. چرا که جهت مکانی را که گنج در آن قرار گرفته است را به شما نشان می دهد.

PROPERTIES NEARBY: زمین های اطراف کاوشگر شما هستند که می توانید آن ها را بررسی کرده و در صورتی که با بودجه شما همخوانی دارد آن را خریداری کنید.

مرزبندی شهرها: (آیکون لوکیشن) گزینه ایست که به شما امکان مرزبندی شهرها را می دهد و شهرها با خطوط مشکی از هم جدا می شوند.

EVENTS: رویدادها بخش دیگری است که می توانید اخبار و رویدادهای جدید را در رابطه با بازی آپلند مشاهده کنید.

COLLECTION: در این بخش ماموریت هایی تعریف شده که می توانید انجام دهید و توکن جایزه بگیرید. به عنوان مثال از شما خواسته می شود تا قطعه زمینی در جایی را خرریداری کرده و توکن جایزه بگیرید. همچنین درصدی از استخراج توکن در زمین‌های خریداری ‌شده را کسب می کنید. 

کاربران سطوح مختلف در بازی آپلند

LEADERS: در این بخش می توانید کابران سطوح مختلف را در اینجا ببینید. سطوح مختلف کاربران در بازی آپلند شامل موارد زیر است:

VISITOR: اولین سطح کاربری است که با ثبت نام در بازی به این سطح می رسید.

UPLANDER: سطح بعدی بازی که با خرید بیش از 10 هزار توکن UPX به آن ارتقا پیدا می کنید این سطح است که قادر به خرید و فروش خواهید بود و همچنین معاملات شما در بلاک چین ثبت می شود. از طرف دیگر می توانید دارایی خود را با دیگران مبادله کنید.

PRO: اگر بتوانید توکن UPX خود را به ۱۰۰ هزار واحد برسانید شما کابر سطح پرو شناخته می شوید.

DIRECTOR: کاربرانی که تعداد 1 میلیون توکن UPX دارند به این سطح می رسند.

EXECUTIVE: کاربرانی که توکن هایشان به 10 میلیون رسیده است.

CHIEF EXECUTIVE: و در نهایت سطح CHIEF EXECUTIVE که شامل کاربرانی است که تعداد 100 میلیون توکن UPX دارند.

سطوح بالاتر امکانات و پاداش های بیشتری در پلتفرم بازی Upland خواهند داشت.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

3 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com