تحلیل بنیادی ارز دیجیتال سولانا

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال سولانا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال سولانا
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال سولانا از جمله رمز ارز هایی است که امروزه مورد توجه ویژه ای در میان سرمایه گذاران و معامله گران قرار گرفته است. این ارز دیجیتال به تازگی در صرافی بایننس قابل معامله شده است و معامله گران می توانند با نماد SOL آن را پیدا کنند. در این مقاله پس از معرفی کوتاهی از این ارز دیجیتال، به بررسی بنیادی و آینده ی آن خواهیم پرداخت.

معرفی ارز دیجیتال سولانا

ارز دیجیتال سولانا با نماد SOL در سال 2017 توسط آناتولی یاکونکو شروع به کار کرد. وایت پیپر سولانا در سال 2017 منتشر شد و در همان زمان ها توسط بسیاری از سرمایه گذاران مورد توجه قرار گرفت. بسیاری از اعضای تیم سولانا سابقه فعالیت در شرکت معتبر کوالکوم را در کارنامه خود دارند. شبکه ارز دیجیتال سولانا برمبنای الگوریتم اثبات سهام می باشد با این تفاوت که از نوع محول شده است. به این نوع الگوریتم به اختصار DPOS نیز گفته می شود.

معرفی ارز دیجیتال سولانا

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال سولانا

برای آن که بتوان ارز دیجیتال سولانا (SOL)) را از نظر تحلیل بنیادی بررسی کرد نیاز است که ابتدا به آمار و ارقام آن توجه شود:

  • آمار و ارقام ارز دیجیتال سولانا

در ابتدا به ارزش بازار سولانا باید توجه شود که خوشبختانه با توجه به پروژه سولانا ارزش بازار قابل قبولی دارد. این ارز دیجیتال با 6.5 میلیارد دلار در رتبه 26 قرار داشته و 0.26 درصد از ارزش کل بازار را در اختیار دارد.

  • مقیاس پذیری شبکه سولانا

خوشبختانه شبکه سولانا توانایی بالایی در مقیاس پذیری داشته و توانایی ثبت بیش از 50000 تراکنش در هر ثانیه را دارد.

  • اعطای پاداش به دارندگان سولانا

با بررسی تحلیل ارز دیجیتال سولانا، متوجه خواهیم شد که از الگوریتم اثبات سهام بهره می برد، بنابراین تمامی افرادی که توکن سولانا را خریداری و نگه داری کنند، سولانا به آن ها پاداش می دهد. این کار به حفظ سولانا، کاهش عرضه آن و افزایش قیمت در بلند مدت کمک بسیاری می کند.

جمع بندی

سولانا یکی از ارز های دیجیتالی است که نشان داده می تواند حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد و توانایی رقابت با بزرگ ترین های بازار را دارد. از همین رو بسیاری از سرمایه گذاران با علم به ارزنده بودن آن بخشی از سبد بلند مدت خود را به این ارز دیجیتال اختصاص می دهند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram