1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. بازی
  4. همه چیز درمورد بازی متاورسی Silks

همه چیز درمورد بازی متاورسی Silks

همه چیز درمورد بازی متاورسی Silks
لوگو علیرضا محرابی
همه چیز درمورد بازی متاورسی Silks
بازی

این روزها زمان هیجان انگیزی در بازار ارزهای دیجیتال است زیرا پروژه های بیشتری با ایده های نوآورانه مرتبط با متاورس در حال ظهور هستند. یکی از این پروژه ها Silks است که به دنبال استفاده از فناوری بلاک چین و تولید اولین تجربه بازی مشتق شده در نوع خود است. در این مطلب به همه نکات و موضوعات درمورد بازی متاورسی Silks می پردازیم.

Silks اولین پلتفرم بازی مشتق شده ای است که از یک متاورس مبتنی بر بلاک چین موازی با دنیای واقعی، برای مسابقات اسب دوانی اصیل استفاده می کند. متاورس Silks از اقتصاد بازی برای کسب درآمد یا (P2E، play-to-earn) پشتیبانی می‌کند که در آن هر کسی می‌تواند هیجان داشتن اسب‌های مسابقه و مزارع پرورش اسب را تجربه کند، در حالی که می تواند از طریق بازی حرفه ای و کمک به اکوسیستم، توکن های ارزشمندی را درو کند. 

شما در دنیای سیلک شاهد تجارت و تعامل با دارایی های دیجیتالی خواهید بود که نشان دهنده مسابقات اسب های اصیل واقعی در دنیای واقعی است. علاوه بر این، کاربران در این پلتفرم توانایی به دست آوردن و توسعه مزارع زمین و اسب و همچنین سایر دارایی های دیجیتال تعاملی را خواهند داشت که برای حمایت و رشد اقتصاد سیلک ضروری هستند.

بازی متاورسی Silks در هسته خود، یک بازی خلاقانه، جذاب و مبتنی بر مهارت است که همکاری بین صاحبان اسب‌های مسابقه، مالکان مزرعه اسب و دلالان زمین را برای بهینه‌سازی پاداش‌ها و جبران خطر در دنیای پرمخاطره در مسابقه‌های اصیل، ترویج می‌کند.

سیلک چیست؟ 

آموزش بازی متاورسی silks

بازی متاورسی Silks یک بازی متاورس (P2E) مبتنی بر بلاک چین و شامل یک دنیای مجازی غنی است که در آن بازیکنان می‌توانند با دارایی‌های مختلف توکن بازی (NFT) و ویژگی‌های هیجان‌انگیز برگرفته از دنیای واقعی مسابقات اسب‌سواری اصیل تعامل داشته باشند. این بازی با پیوند دادن هر یک از اسب های برجسته خود به یک اسب مسابقه اصیل در دنیای واقعی، یک رویکرد منحصر به فرد در بازی P2E ارائه می دهد.

این پیوندها چارچوبی را تشکیل می‌دهند که چگونگی کسب جوایز توسط بازیکنان Silks را نشان می دهد: وقتی اسبی در مسابقه‌ای در زندگی واقعی برنده می‌شود، صاحب اسب در بازی سیلک مربوطه نیز، جایزه‌ای را دریافت می‌کند که به عنوان توکن STT تعیین شده است. جوایز همچنین از طریق سایر مکانیسم‌های بازی مبتکرانه مانند بازی‌سازی و پرورش اسب، توزیع می‌شوند و زمینه را برای بازیکنان Silks فراهم می‌کند تا درآمد ثابتی ایجاد کنند.

در بازی متاورسی Silks، بازیکنان می‌توانند زمین‌های مجازی خریداری کنند و اصطبل بسازند تا اسب‌های Silks خود را جای دهند. زمین و اصطبل و آواتارها و اسب‌های Silks، همگی به عنوان NFT ساختار یافته‌اند و به بازیکنان اجازه می‌دهند تا این دارایی‌های درون بازی را از طریق بازار ثانویه معامله کنند.

اکوسیستم خودپایدار سیلک

اکوسیستم خودپایدار silks

جوایز برای صاحبان اسب Silks به صورت STT توزیع می شود که می تواند برای خرید اقلام در بازار ثانویه استفاده شود.

همچنین توکن حاکمیت بازی، SLK نام دارد. طبق وایت پیپر پلتفرم، این متاورس از طریق یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) اداره می شود و دارندگان توکن SLK می توانند در مورد تغییرات پیشنهادی در پلتفرم رای دهند. بازیکنان می توانند STT را با نرخ مبادله متغیر به SLK تبدیل کنند.

یکی دیگر از اساسی‌ترین بخش های اکوسیستم سیلک، استخراج است: برای دستیابی به پیوند یک به یک بین اسب‌ها در محیط بازی سیلک و همتایان واقعی آن‌ها، از مجموعه داده‌های غیرمتمرکز با اطلاعات مربوط به خطوط خونی هر نژاد اصیل، پیشرفت توسعه و نتایج مسابقه استفاده می‌شود.

ماینرها داده ها را از طریق مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) با پاداش های استخراج در SLK تأیید می کنند. در راه اندازی بازی متاورسی Silks، مجموعه داده های اولیه متمرکز خواهند بود. با این حال، همانطور که متاورس Silks در طول زمان گسترش می یابد، این مجموعه داده ها کاملاً غیرمتمرکز خواهند شد. در نهایت، این فرآیند استخراج می تواند درآمد ثابتی را برای بسیاری از اعضای جامعه ارائه دهد.

NFT Silks

NFT Silks مجموعه‌ای از 10,000 آواتار Silks Genesis را در لباس‌های مسابقه به ارمغان می‌آورد که در متاورس سیلک وجود دارند. این پروژه توسط Game of Silks، مرزهای سنتی NFT را با پر کردن شکاف بین دنیای واقعی و دنیای کریپتو شکسته است. متاورس غنی و متنوع Silks NFT با آواتارها، اسب‌ها، زمین‌ها و اصطبل‌ها همراه است که همانطور که گفتیم همگی به‌عنوان NFT وجود دارند. این آواتارهای Silk Genesis باید در مسابقات اسب‌سواری متاورس به‌صورت آنلاین شرکت کنند، به دارندگان آن‌ها به‌صورت توکن های مثلی پاداش می‌دهند و بنابراین به اقتصاد رو به رشد P2E کمک می‌کنند. 

آواتارها با لباس مسابقه باید اسب ها را تصاحب کنند و در مسابقات آنلاین اصیل شرکت کنند. این آواتارها کلید شما برای باز کردن متاورس سیلک و تبدیل شدن به بخشی از بازی متاورسی Silk، جامعه آن و آینده اسب های اصیل خواهد بود.

در مجموع باید 4 مجموعه NFT وجود داشته باشد:

NFT مسابقه

کسب درآمد از بازی متاورسی Silks

یکی از دارایی های دیجیتال یونیفرم آواتارها است که نشان دهنده هویت هر صاحب مسابقه است. برای واجد شرایط بودن برای خرید اسب Silks NFT، داشتنNFT برای یک کاربر الزامی است. Racing Silks NFT مالکیت اسب‌ها را نشان می‌دهد و هر صاحب اسبی که دارای یک NFT مسابقه‌ باشد، زمانی که اسب‌هایشان در مسابقات دنیای واقعی برنده شوند، با توکن‌های STT پاداش می‌گیرند.

NFT اسب 

تمام NFTهای اسب زیر چتر پروژه silk خواهند بود و این NFTها چیزی است که پروژه را شبیه به پروژه های دیگر نمی کند. هر اسب Silks یک قطعه 1/1 است که به یک اسب فیزیکی و واقعی متصل شده است. با این حال، اسب های دنیای واقعی یک ساله خوانده می شوند. هنگامی که آنها بزرگتر شدند، هر دارنده Game of Silks NFT در صورت برنده شدن اسب فیزیکی اش، به عنوان توکن P2E پاداش دریافت می کند. این پروژه در تلاش است تا به مخاطبانی که عاشق مسابقه اصیل و همچنین کریپتوکارنسی هستند، پاسخ دهد، بنابراین هر دو دنیا را به هم پیوند می دهد.

NFT زمین

از آنجایی که این پروژه یک پروژه متاورس است، می توان زمین را نیز به عنوان NFT خریداری کرد. 202,500 هکتار زمین مجازی که به قطعات یک هکتاری تقسیم شده است برای صاحبان اسب هایNFT و برای فروش فهرست می شود. هر طرح با مختصات منحصر به فرد خود به تصویر کشیده می شود. از این زمین ها برای ساخت مزارع خانگی برای صاحبان اسب استفاده می شود. زمین داران سیلک می توانند با گذاشتن اسب های خود در مزرعه جوایزی به دست آورند.

NFT اصطبل

یکی دیگر از Silk NFTها شامل مجموعه ای از اصطبل است. اصطبل های سیلک برای نگهداری اسب ها استفاده می شود. هر مزرعه اسب می تواند در حداقل 10 هکتار و حداکثر 100 هکتار برسد. کوچکترین مزرعه یک اصطبل مجازی را دربر می گیرد که می تواند 10 اسب را در خود جای دهد. در آینده، کاربر می‌تواند مزارع را نیز تجارت کند.

ماموریت SILKS 

ماموریت بازی متاورسی Silks دموکراتیزه کردن مالکیت اسب های مسابقه اصیل برای توده های مردم و شبیه سازی تجربه این مسابقات با استفاده از متاورس فعال با بلاک چین و اقتصاد P2E است. با انجام این کار، هیجان مسابقه‌های اصیل را به نسل جدیدی از علاقه‌مندان فناوری محور و متمایز از لحاظ فرهنگی معرفی می‌کند.

انجمن SILK برای DAO

جدا از بخش بازی، تیم Game of Silks NFT بر ایجاد جامعه خود به عنوان DAO یا سازمان غیرمتمرکز نیز تمرکز دارد و وجود دو توکن را در نقشه راه خود تأیید می کند. SLK$ به عنوان توکن حاکمیت DAO و STT$ به عنوان توکن پاداش P2E آنها. عملکرد توکن ها در بخش نقشه راه بررسی می شود.

نقشه راه SILK NFT

نقشه راه Silks NFT با ضرب توکنهای Genesis در اواخر مارس 2022 آغاز می شود. این ضرب برای آواتارها در بازی متاورسی Silks است. هر دارنده این NFT مجموعه‌ای از ابزارها را تهیه می کند که شامل دسترسی انحصاری یکساله به توکن در دنیای واقعی، دسترسی به ایردراپ، دعوت به رویدادهای دنیای واقعی و...است.

گام بعدی در نقشه راهی که توسط این پلتفرم ارائه شده است، یکی از فریبنده ترین گزاره هایی است که در تاریخ NFT دیده شده است. پس از عرضه Q1 و Avatar، مجموعه NFT های اسب قرار است راه اندازی شود. این قابلیت همراه با توانایی برقراری پیوند با یک اسب اصیل یک ساله در دنیای واقعی است که به هر NFT گره خورده است. 

با راه اندازی تدریجی همه مجموعه ها تحت NFT سیلک، DAO این پلتفرم ایجاد می شود. این DAO باید با توکن SLK$ اداره شود که توسط دارندگان انجمن استخراج می شود. با توکن‌های حاکمیتی و NFT، همه اعضا آماده هستند تا در مقیاس‌های متفاوتی از فعالیت‌ها در متاورس خود شرکت کنند و برای خود جوایزی کسب کنند.

جوایز بازی متاورسی Silks را می توان به روش های زیر دریافت کرد: NFT های اسب، ترکیبی از شانس و مهارت برای مسابقات اسب های اصیل در دنیای واقعی، پرورش اسب ها، و با شرکت در رویدادهای دنیای واقعی و ایردراپ.

نقشه راه بازی متاورسی Silks جزئیات برنامه های فروش عمومی آواتارهای Silks در سه ماهه دوم سال 2022 را نشان می دهد. مرحله بعدی اولین فروش عمومی اسب های Silks است، سپس زمین و اصطبل ها برای خرید در سه ماهه سوم سال 2022 در دسترس خواهند بود. ثبت متاورس برای سه ماهه چهارم سال 2022 برنامه ریزی شده است و به بازیکنان Silks اجازه می دهد تا جوایز مسابقه را کسب کنند.

همه چیز درباره توکن های SST$ و SLT$

همه چیز درباره توکن های SST$ و SLT$

پلتفرم Game of Silks به بازیکنان و ماینرها به طور جداگانه با دو توکن قابل تعویض پاداش می دهد. به همه بازیکنان با شرکت در مسابقه و پرورش اسب، توکن های SST$ پاداش داده می شود. رمزارز SST$ را می توان بیشتر برای خرید Silks NFT (اسب، مزرعه، زمین، اصطبل) استفاده کرد.

همه ماینرها و مشارکت کنندگان در اکوسیستم بازی متاورسی Silks با یک توکن قابل تعویض دیگر STT$ پاداش خواهند گرفت. هر دو توکن قابل تعویض را می توان با یکدیگر معامله کرد.

اقتصاد اسب دوانی ایالات متحده

بازی متاورسی Silks اساساً از اقتصاد واقعی اسب دوانی اصیل ایالات متحده گرفته شده و به آن گره خورده است. اساس این اقتصاد حدود 20,000 کره اسب است که هر ساله به عنوان اسب های مسابقه ای اصیل در ایالات متحده متولد و ثبت می شوند. بسیاری از این اسب‌ها بین ماه‌های آگوست و اکتبر در حراجی‌های سالانه زمانی که یک ساله می‌شوند فروخته می‌شوند. پس از خرید، این کره ها آموزش می بینند و در اوایل ماه مه سال بعد شروع به مسابقه می کنند. اسب‌ها می‌توانند از سن دو سالگی شروع به مسابقه کنند و حرفه‌ مسابقه‌ای آنها می‌تواند چندین سال طول بکشد. اسب ها می توانند بیش از 20 سال زندگی کنند و می توانند در اکثریت عمر خود تولید مثل کنند. پلتفرم سیلک نیز مبتنی بر اقتصاد اسب دوانی ایالات متحده است.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com