1. صفحه اصلی
  2. مقالات بورس
  3. سبدگردان
  4. شرکت سبدگردان

شرکت سبدگردان

شرکت سبدگردان

سرمایه‌گذارانی وجود دارند که به دلیل اعتماد به یک سرمایه‌گذار فعال، دارایی‌شان را به او می‌سپارند. آنها از او تقاضا می‌کنند تا به دلیل کمبود وقتی که دارند و یا عدم دانش و مهارتشان، مدیریت سبد آنها را بر عهده بگیرد. این کار به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. بلکه بهتر است برای جلوگیری از هر مشکلی مدیریت سبد دارایی خود را به یک شرکت سبدگردانی دارای مجوز قانونی بسپارید. این شرکت‌ها منافعشان در جهت تامین منافع شما است. بنابراین، سود شما سود آنها می‌باشد. پس همه تلاششان برای دریافت کارمزد، منجر به سودآوری سبد سهام شما خواهد شد.

شرکت سبدگردان

واسطه ‌ای به نام شرکت سبدگردانی

شرکت‌های سبدگردان از مهارت، دانش و تجربه زیادی برخوردار می‌باشند و تحلیل‌گرانی خبره دارند. آنها به شما کمک می‌کنند تا بدون هیچ دغدغه‌ و نگرانی خاطری در بازار سرمایه سود کسب کنید. این شرکت‌ها نوعی واسطه مالی هستند. در حقیقت، قبول کرده‌اند تا نماینده شما در امر سرمایه‌گذاری باشند. آنها برای شما سبدگردانی می‌کنند. پرتفوی معاملاتی شما را شکل می‌دهند. برای شما سهام و یا اوراق دیگر می‌خرند. در زمان مناسب آنها را می‌فروشند و سبد سرمایه‌ شما را اصلاح می‌کنند. مهم‌ترین نکته این است که سرمایه گذاری با توجه به خواست، اهداف، شرایط، افق زمانی، ریسک‌پذیری و بازده مورد نظر شما صورت می‌گیرد.

چینش سبد براساس ریسک ‌پذیری

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که سبدگردان چطور می‌تواند به میزان ریسک‌پذیری هر کس پی ببرد تا بتواند سبدی متناسب برای او تشکیل دهد؟ پاسخ ساده است. تحلیل‌گران خبره در شرکت‌های سبدگردانی با طرح سوالاتی استاندارد، نسبت به وضعیت شخصی سرمایه‌گذار، میزان درآمدش، هزینه‌هایی که دارد و اهداف سرمایه‌گذاری او، درجه ریسک‌پذیری او را می‌سنجند. سپس این نتیجه را به سرمایه‌گذار اعلام می‌کنند تا او بتواند تصمیمی درست بگیرد. در صورتی که سرمایه‌گذار و سبدگردان به تفاهم مطلوب برسنند و توافق کنند، چینش سبد شخصی برای سرمایه‌گذار انجام می‌شود.

چینش سبد براساس ریسک ‌پذیری

انتخاب شرکت‌ سبدگردان 

شاید نسبت به انتخاب شرکت سبدگردان مردد باشید و نتوانید از بین چند شرکت، شرکت بهتر را انتخاب کنید. هر شرکت سبدگردانی اولویت خاصی دارد. این شرکت‌ها شرایط سبدگردانی متفاوتی در بازه‌های زمانی یکسان داشته‌اند. به این نکته توجه داشته باشید که سبدگردانی پروسه‌ای طولانی مدت است. بنابراین باید صبر کنید و به نتایج یکی دو ماهه بسنده نکنید. یک سبدگردان خبره افق زمانی بلندمدتی را مد نظر قرار خواهد داد. او قبل از هر چیزی در این باره با شما مشورت خواهد کرد. البته قبل از شروع همکاری با شرکت سرمایه‌گذاری باید به مسائل مهمی دقت کنید. پس با ما در ادامه این مقاله همراه شوید.

نکات مهم پیش از منعقد کردن قرارداد سبدگردانی با شرکت سبدگردان

  • تمام شرکت‌های سبدگردانی، یک سرمایه اولیه مشخص شده را برای قبول سبدگردانی اعلام می‌کنند. درصد کارمزد آنها نیز مشخص است. قبل از هر اقدامی در هر شرکت سبدگردانی، به این دو مورد توجع داشته باشید.
  • شرکت‌های سبدگردانی باتجربه خوشنام هستند. آنها سابقه عملکردی مطلوبی دارند. قبل از ایجاد هر قرارداد سبدگردانی لطفا به طور کامل موفقیت آنها را در سبدگردانی و مدیریت سبد مشتریانشان بررسی کنید.
  • حتما شرکتی را انتخاب کنید که دارای یک تیم قدرتمند از تحلیل‌گران حرفه‌ای و متخصص باشند.
  • به خدماتی که شرکت سبدگردانی مورد نظر به مشتریانشان ارائه می‌کنند، توجه کنید. برخی از این شرکت‎‌ها خدمات مناسب‌تر و بهتري به مشتريانشان ارائه مي‌دهند.
  • فقط و فقط شركت‌هايي را انتخاب كنيد كه داراي مجوز رسمي از سازمان بورس و اوراق بهادار هستند. در غير اين صورت، ممكن است عواقب بدي مانند كلاهبردي و يا انجام ماملات غيرقانوني گريبان‌گير شما گردد!

نکات مهم پیش از منعقد کردن قرارداد سبدگردانی با شرکت سبدگردان

 نتيجه ‌گيري

در اين مقاله پيرامون شركت سبدگردان توضيحاتي داده شد. همچنين به نكاتي پيرامون اين كه چطور اين شركت‌ها براي شما سبدگرداني مي‌كنند، چگونه بايد آنها را انتخاب كنيد و چه مواردي را پيش از عقد قرارداد سبدگرداني با اين شركت‌ها مدنظر قرار دهيد، اشاره كرديم. خالي از لطف نيست تا نسبت به مطالعه مقالاتي كه در اين حوزه در سايت موجود است، اقدام فرماييد. در صورتي كه مايل به سبدگرداني در يك افق زماني مشخص هستيد و سرمايه مازاد شما بيشتر از سيصد ميليون تومان است، مي‌توانيد با تيم حرفه‌اي سبدگردانی ما نيز مشاوره نماييد. تيم حرفه‌اي استاد عليرضا محرابي آرزومند موفقيت و سودرساني به شما عزيزان مي‌باشد. پس همين حالا و بدون هيچ تاملي براي رسيدن به اهداف خود اقدام فرماييد. 

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

3 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
ارسال رایگان به سراسر کشور
خرید کتاب عصر رمز ارزبرای ثبت سفارش کلیک کنید
×
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
سبد گردانی (آقای یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
سبد گردانی (خانم باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
پشتیبانی فروش (خانم فاطمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبانی فروش (آقای عبدی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 204
پشتیبانی فروش (آقای قلیپور)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (اقای رستمی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
درخواست تماس با واحد سبدگردانی
برای برقراری تماس با واحد سبدگردانی ، کلیک نمایید

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با واحد سبدگردانی مهندس علیرضا محرابی ، کافی است فرم مندرج را پر نمایید ، کارشناسان ما در اسرع وقت با جنابعالی تماس میگیرند و آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر