1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. ابزارهای ارز دیجیتال
 4. لانچ پدهای کریپتو

لانچ پدهای کریپتو

لانچ پدهای کریپتو
لوگو علیرضا محرابی
لانچ پدهای کریپتو
ابزارهای ارز دیجیتال

لانچ پدهای کریپتو، روشی برای جمع آوری سرمایه مورد نیاز برای پروژه های ارز دیجیتال است. توسعه دهندگان با ثبت پروژه های خود در لانچ پد، بخشی از ارز محلی را می فروشند و در نتیجه سرمایه گذاران جدیدی پیدا می کنند. در این زمینه، لانچ پد یکی از بهترین ابزارهای موجود برای شناسایی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های جدید و هیجان‌انگیز بلاک چین محسوب می‌شود زیرا قیمت ارز دیجیتال زمانی که برای اولین بار روی این پلتفرم ها عرضه می شود بسیار پایین بوده و به طور کلی پتانسیل رشد بالایی دارد. البته نمی‌توان به هر لانچ ‌پد و پروژه‌ای که از طریق آن تبلیغ می‌شود اعتماد کرد، در این مقاله فهرستی از بهترین لانچ ‌پدهای کریپتو را در اختیار شما قرار می‌ دهیم. برای آشنایی بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین لانچ پدهای کریپتو

با بهترین لانچ پدهای کریپتو آشنا شوید

به طور کلی، هنگام انتخاب بهترین لانچ پدهای کریپتو، باید عواملی مانند محبوبیت، سابقه پروژه های ارتقا یافته و سطح شفافیت جزئیات پروژه ها را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر یک لانچ پد بارها در شبکه های اجتماعی به دلیل ارائه پروژه های جعلی و کلاهبرداری مورد انتقاد قرار گرفته باشد، نمی تواند انتخاب خوبی باشد. از سوی دیگر، اگر ارزهای دیجیتال موفق از طریق یک لانچ پد خاص شروع شوند، می توانید آن را به عنوان یک امتیاز بزرگ به حساب آورید.

توجه داشته باشید که حتی بهترین لانچ پدهای کریپتو (با فرض اینکه هیچ یک از آنها کلاهبرداری یا جعلی نباشند) ممکن است موفق نباشند. بنابراین، تبلیغ پروژه در لانچ پد شناخته شده موفقیت آن را تضمین نمی کند. در اینجا برخی از بهترین لانچ پدهای کریپتو موجود برای تامین مالی جمعی در سال 2024 و مزایا و معایب خاص هر کدام آورده شده است:

لانچ پد بایننس

لانچ پد بایننس، یکی از بهترین لانچ پدهای کریپتو و از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، مورد اعتماد تعداد زیادی از کاربران در دنیای ارزهای دیجیتال است و لانچ پد آن اغلب یکی از بهترین گزینه‌ها برای شرکت در عرضه اولیه توکن (ICO) در نظر گرفته می‌شود. بایننس لانچ پد تلاش می کند تا از طریق یک فرآیند دقیق و توجه ویژه به جزئیات، بهترین فرصت های سرمایه گذاری را به کاربران خود ارائه دهد. در واقع، این لانچ پد رمزنگاری آنقدر در بین کاربران قابل اعتماد است که پروژه ای در لیست آن به عنوان یک نیروی اصلی در نظر گرفته می شود و می تواند در جذب کاربران جدید بسیار موثر باشد.

لانچ پد بایننس شامل بخشی به نام Launchpool است که به کاربران اجازه می دهد تا با قرار دادن BNB خود، توکن های جدیدی بدست بیاورند. این ویژگی ریسک سرمایه گذاری در پروژه های جدید را کاهش می دهد و بازگشت سرمایه اولیه را تضمین می کند. لانچ پد بایننس از IEO نیز پشتیبانی می کند و برای تبلیغ پروژه های موفقی مانند آکسی اینفینیتی و استپن استفاده می شود. بر اساس آمار منتشر شده در پایان دی ماه 1402، این لانچ پد توانسته است برای 82 پروژه تاکنون بیش از 123 میلیون دلار سرمایه جذب کند.

مزایای لانچ پد بایننس

مزایای لانچ پد بایننس

 • محبوبیت بالا در بین کاربران
 • سابقه عالی میزبانی پروژه های موفق
 • پشتیبانی از پروژه های مبتنی بر بزرگترین بلاک چین

معایب لانچ پد بایننس

 • رقابت بالا برای فرصت های سرمایه گذاری و تکمیل سریع ظرفیت
 • به دلیل قوانین سختگیرانه Binance، پروژه های کمتری تبلیغ می شوند

برای استفاده از خدمات لانچ پد بایننس، کاربران باید در صرافی ثبت نام کرده و مراحل KYC را کامل کنند؛ یعنی امکان استفاده از خدمات این لانچر برای کاربران ایرانی وجود ندارد.

لانچ پد میکر دائو

میکر دائو به عنوان یکی از بهترین لانچ‌ پدهای کریپتو در دنیای دیفای معرفی می‌شود که با میزبانی رویدادهای IDO، ارائه خدمات استیکینگ و به طور کلی مدیریت کاملاً غیرمتمرکز، طرفداران زیادی به دست آورده است. این لانچ پد کریپتو، هر دیفای IPO را در یک دسته بندی خاص قرار می داد و بسته به میزان توکن هایی که کاربر در اختیار داشت، دسترسی به آنها را محدود می کرد. این بدان معناست که کاربران برای دسترسی به پروژه های بهتر باید توکن های بومی میکر دائو بیشتری را در کیف پول خود نگه دارند. از آنجایی که میکر دائو یک لانچ پد غیرمتمرکز است، فرآیندهای تایید پروژه آن به سختی بایننس یا کوکوین نیست. پروژه های موفقی که در این راه ظاهر شدند عبارتند از: پروتکل Orion و شبکه Elrond. در همین حال، طبق آمار منتشر شده در پایان ژانویه 1402، میکر دائو بیش از 56 میلیون دلار سرمایه برای بیش از 126 پروژه مختلف تاکنون جذب کرده است.

مزایای میکر دائو

 • پلتفرم کاملا غیرمتمرکز
 • معرفی پروژه و توکن های مختلف
 • پشتیبانی از بلاک چین های مختلف از جمله پالیگان و سولانا

معایب میکر دائو

 • دقت کمتر در فرآیند تایید پروژه به معنای ریسک بیشتر است
 • برای دسترسی به بهترین پروژه ها، باید مقدار قابل توجهی توکن DAO در کیف پول خود داشته باشید.

لانچ پد کوکوین

لانچ پد کوکوین از بهترین لانچ پدهای کریپتو

کوکوین یکی از صرافی‌های محبوب در دنیای ارزهای دیجیتال است که توجه کاربران لانچ پد را به خود جلب کرده و فرآیند ICO را برای پروژه‌های بزرگ تسهیل می‌کند. پروژه های متنوع در این لانچ پد می تواند طیف گسترده ای از کاربران را راضی کند، از جمله کسانی که به دنبال پروژه های دیفای و متاورس هستند یا کسانی که به دنبال "قاتل اتریوم" بعدی هستند؛ مانند بایننس. کوکوین در انتخاب پروژه سختگیر است و گفته می شود که کمتر از 10 درصد از درخواست ها ارسال شده است.

این لانچ پد کریپتو در گذشته رویدادهای IEO زیادی برگزار کرده است و از جمله پروژه های معروف بلاک چینی که از آن ها سرمایه جذب کرده اند می توان به شبکه Sui و متاورس ویکتوریا وی آر اشاره کرد. تا پایان دسامبر 1402، لانچ پد کوکوین بیش از 45 میلیون دلار برای 27 پروژه مختلف جمع آوری کرده بود.

مزایای لانچ پد کوکوین

 • دقت در فرآیند انتخاب پروژه برای مقابله با کلاهبرداری
 • سابقه خوبی در ارائه پروژه های موفق و سودآور
 • پشتیبانی از بلاک چین های مختلف

معایب لانچ پد کوکوین

 • سرمایه گذاری از برخی کشورها مانند آمریکا امکان پذیر نیست.
 • بازار عرضه اولیه مبادله (IEO) متعلق به بایننس است.

برای استفاده از لانچ پد صرافی کوکوین، معروف به Spotlight، کاربران باید فرآیند KYC را طی کنند. یعنی سرمایه گذاری از طریق این لانچ پد با هویت ایرانی امکان پذیر نخواهد بود.

لانچ پد بی‌اس‌سی پد

لانچ پد بی‌اس‌سی پد

لانچ پد بی‌اس‌سی پد، یکی از لانچ پدهای کریپتو اختصاصی برای پروژه هایی است که از طریق زنجیره BNB ارائه می شود. این پلتفرم میزبانی IDO ممکن است محدود به یک بلاک چین باشد اما در عوض بهترین پروژه های خود را برای کاربران تبلیغ می کند. در این لانچ پد کریپتو، کاربران بر اساس ارزش BSCPAD در سطوح مختلف قرار می گیرند. هر چه میزان سهام کاربر بیشتر باشد، شانس کسب فرصت های سرمایه گذاری بیشتر است. تاکنون، لانچ پد BSCPad میزبان رویدادهای جمع آوری کمک های مالی برای پروژه های رمزنگاری محبوب مانند AIOZ Network و Outer Ring بوده است. تا پایان دسامبر 1402، این لانچ پد بیش از 15 میلیون دلار برای 68 پروژه جمع آوری کرده بود.

مزایای BSCPad

 • فرصتی برای افزایش شانس خود برای یافتن فرصت های سرمایه گذاری با حضور فعال در توییتر و اینستاگرام
 • بزرگترین لانچ پد برای پروژه های مبتنی بر Chain BNB

معایب BSCPad

 • نرخ موفقیت پروژه کمتر در مقایسه با سایر لانچ پدهای غیرمتمرکز

به دلیل ماهیت غیرمتمرکز BSCPad، برای شرکت در رویدادهای IDO تنها به یک کیف پول نیاز دارید اما به نظر می رسد برای صعود به سطوح بالاتر (که تضمینی برای گرفتن فرصت های سرمایه گذاری است) باید حساب کاربری تایید شود که این امکان برای کاربران ایرانی وجود ندارد.

برای کسب اطلاعاتی در مورد آموزش ارز دیجیتال، بر روی لینک کلیک کنید.

لانچ پد پولکا استارتر

لانچ پد پولکا استارتر از لانچ پدهای کریپتو

لانچ پد پولکا استارتر، چیزی بیش از یک لانچ پد اختصاصی برای پروژه های مبتنی بر بلاک چین PolkaDot است. این لانچ پد رمزنگاری دارای امکاناتی مانند استخرهای نقدینگی خصوصی و مکانیزم حراج نوآورانه است و به صورت غیرمتمرکز مدیریت می شود. برای به دست آوردن فرصت سرمایه گذاری از طریق پولکا استارتر، باید مقدار مشخصی ارز POLS داشته باشید و کاربران بر اساس دارایی هایشان رتبه بندی می شوند. پروژه های محبوبی که پولکا استارتر به کاربران ارائه می دهد عبارتند از Ethernity Chain و OpenOcean آمارها نشان می دهد که تا پایان دی ماه 1402 بیش از 32 میلیون دلار سرمایه برای 106 پروژه جمع آوری شده است.

مزایای پولکا استارتر

 • بهترین لانچ پد برای پروژه های مبتنی بر پولکادات
 • سیستم مزایده ابداعی
 • محبوبیت در بین کاربران و سابقه خوب پروژه های ارائه شده

معایب پولکا استارتر

 • میانگین جمع‌آوری سرمایه (به نسبت تعداد پروژه‌ها) در مقایسه با سایر لانچ ‌پدهای موجود در این فهرست
 • فرآیند احراز هویت اجباری

برای شرکت در رویدادهای IDO پولکا استارتر باید هویت تمامی کاربران تایید شود و این موضوع مانعی برای کاربران ساکن ایران محسوب می شود.

لانچ پد سی دیفای

لانچ پد سی دیفای

اگر از جمله کاربران علاقه مند به پروژه های بازی های بلاک چین و متاورس هستید، سی دیفای می تواند یک انتخاب عالی برای یافتن فرصت های سرمایه گذاری جدید باشد. این لانچ پد رمزنگاری دارای ساختار غیرمتمرکز است و کاربران را بر اساس میزان توکن های نگهداری شده توسط کاربران به سطوح مختلف تقسیم می کند. برای مشاهده قیمت بیت کوین، SFUND و سایر ارزهای موجود در لیست می توانید از وب سایت CoinMarketCap استفاده کنید.

ثبت پروژه در سی دیفای برای هر کسی امکان پذیر است اما تایید آن به نظر جامعه کاربری این پلتفرم بستگی دارد. بر روی این لانچ پد، اولین عرضه دیفای (IDO) و همچنین عرضه اولیه بازی (IGO) انجام شد و امکاناتی مانند استیکینگ توکن های NFT و برداشت وجه نقد در اختیار کاربران قرار گرفت. پروژه های ارائه شده از طریق سی دیفای عبارتند از بلاکتوپیا و هایپرسایکل. علاوه بر این، این لانچ پد بیش از 25 میلیون دلار سرمایه برای 73 پروژه تا پایان ژانویه 1402 جذب کرده است.

مزایای سی دیفای

 • یک پلتفرم غیرمتمرکز که توسط جامعه کاربری آن هدایت می شود.
 • پشتیبانی از بلاک چین های مختلف
 • لانچ پد تخصصی برای بازی، متاورس و NFT

معایب سی دیفای

 • نیاز به هزینه نسبتاً بالا برای بالا بردن سطح کاربر
 • تایید پروژه از جامعه کاربر می تواند ریسک سرمایه گذاری را افزایش دهد.

در حالی که ساختار غیرمتمرکز سی دیفای به کاربران در همه کشورها از جمله ایران اجازه می‌دهد تا با اتصال کیف پول سرمایه‌ گذاری کنند، برخی از خدمات این پلتفرم از جمله مشارکت در (IGO) به گذراندن فرآیند احراز هویت وابسته است.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(مهرافروز گودرزی)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com