ارز دیجیتال سیف پل

ردیف عنوان توضیحات
1 نام ارزدیجیتالSafePal
2 نماد ارزدیجیتالSFP
3 قابلیت استخراجدارد
4 تعداد سکه ها
  • 500,000,000 SFP
قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
درصد تغییر
تعداد معامله

ارز دیجیتال SFP در سال 2018 تاسیس شد و به منزله یک کیف پول ارز دیجیتال و قدرتمند، این امکان را به کاربران می‌دهد تا دارایی‌های غیرمتمرکز خود را محافظت  کرده و رشد دهند.

SafePal، یک کیف پول سخت افزاری بوده که به وسیله Binance سرمایه‌گذاری و پشتیبانی می‌شود. SafePal، بر روی کیف پول‌های سخت‌افزاری و کیف پول‌های نرم‌افزاری حمایت و پشتیبانی می‌شود؛ به گونه‌ای که کاربران می‌توانند به راحتی ذخیره‌سازی و مدیریت ارزهای دیجیتال خود را بر روی این کیف پول‌ها انجام دهند. 

ارز دیجیتال SafePal

در حال حاضر SafePal، با بیش از 55 هزار کاربر  در بیش از 87 کشور جهان، خدمات جهانی ارائه می‌کند. 

توکن SFP چیست؟

SFP توکن کاربردی بومی است که برای موارد زیر استفاده می‌شود:

  1. از SFP برای تخفیف در محصولات و خدمات SafePal مانند کیف پول سخت‌افزاری SafePal و Swap SafePal استفاده می‌کنند.
  2. دارندگان ارز SFP، به دلیل داشتن کنترل و مدیریت  این ارز دیجیتال، توانایی ارائه پیشنهادات و رای دادن به ویژگی‌های جدید مانند افزودن بلاکچین‌های جدید بر روی محصولات  SafePal را دارند.

خدمات و محصولات SafePal چیست؟

 

کیف پول سخت افزاری SafePal S1 

کیف پول سخت‌افزاری SafePal S1، یک کیف پول آفلاین و غیرمتمرکز است که از 20 بلاکچین و 10 هزار ارز دیجیتال پشتیبانی و حمایت می‌کند. از دیگر امکاناتی که این کیف پول دارد، فناوری امنیتی پیشرفته + EAL5 است که در مکانیزم احزار هویت دستگاه از آن استفاده می‌شود. 

SafePal Cypher

SafePal Cypher، یک صفحه فلزی است که از اطلاعات شما در برابر آب، آتش، نمک و خوردگی محافظت می‌کند. 

جلد چرمی SafePal

جلد چرم SafePal از لوازم جانبی برای محافظت از کیف پول سخت‌افزاری SafePal S1 در برابر خراش و برآمدگی است و به منزله یک دارنده کارت چند منظوره برای حفظ کارت در جای خود عمل می‌کند.

کیف پول نرم‌افزاری SafePal

 کیف پول نرم‌افزاری SafePal یک کیف پول غیرمتمرکز امن است که کاربران را قادر می‌سازد کیف پول و دارایی‌های رمزنگاری شده را در دستگاه‌های تلفن همراه به راحتی وارد، بازیابی و مدیریت کنند.

برنامه: SafePal 

برنامه SafePal یک برنامه کاربر پسند است که کاربران می‌توانند کیف پول سخت‌افزاری SafePal و کیف پول نرم‌افزار SafePal را به تنهایی مدیریت کنند. برنامه SafePal با ویژگی‌‌های قدرت از جمله Buy  ،Swap ،Trade و Dapps ساخته شده است. این برنامه در وب سایت SafePal ، App Store و Google Play موجود است.

برنامه  :SafePal

از کجا می‌توانم SFP بخرم و درباره SafePal بیشتر بدانم؟

SFP در حال حاضر در هیچ کدام از صرافی‌ها درج نشده است‌ و کاربران می‌توانند با بارگیری برنامه، کد SFP را وارد کرده و مراحل موجود در Claim SFP Dapp را انجام دهند.

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram