1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. صرافی
  4. صرافی ارز دیجیتال ایرانی

صرافی ارز دیجیتال ایرانی

صرافی ارز دیجیتال ایرانی
لوگو علیرضا محرابی
صرافی ارز دیجیتال ایرانی
صرافی

در جهان امروزی که ارزهای دیجیتال جایگاه بسیار ویژه ای در نظام های مالی جهان پیدا کرده اند، به ندرت می توان نقش این ارزها را بر روی زندگی افراد جهان انکار کرد. امروزه افراد بسیار زیادی از سراسر جهان به معامله این ارزها تمایل نشان می دهند، در این مقاله ما قصد داریم به بررسی صرافی ارز دیجیتال بپردازیم و برترین صرافی های ایران را معرفی کنیم. در ادامه باید بدانید که همانطور‌ که معامله گران جفت‌ ارزهای فیاتی مانند دلار و یورو و پوند در بازارهای مالی معامله می کنند،‌ ارزهای دیجیتال هم در پلتفرم‌ های مختلفی در ازای مقادیر مشخصی با یکدیگر یا در ازای ارزهای فیات معامله می ‌شوند؛ همچنین توجه داشته باشید که صرافی ارز دیجیتال امروزه یکی از مهم ترین پلتفرم های جهان به حساب می آیند که فضایی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال فراهم کرده است.

صرافی ارز دیجیتال در واقع به جایی گفته می شود که خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال می ‌توانند همدیگر را بیابند و مبادله‌ شان را انجام دهند.

 معرفی برترین صرافی های ایران

صرافی نوبیتکسآشنایی با صرافی ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس را می توان به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین صرافی ها ایرانی معرفی کرد. در سال 1396 این صرافی برای انجام مبادلات کاربران فارسی زبان به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. از بارزترین موفقیت صرافی نوبیتکس می توان به این اشاره کرد که صرافی نوبیتکس توانسته حجم زیادی از قابلیت‌ ها و ویژگی ‌های خود را با بازارهای جهانی هماهنگ کرده و کاربران ایرانی زیادی را به سمت خود جذب و نظر مثبت آنان را به خود جلب کند.

ویژگی های مثبت صرافی نوبیتکس موجب شده است که امروزه تعداد زیادی از معامله گران ایرانی بازار رمزارزها، از صرافی Nobitex برای انجام معاملات خود استفاده کنند و همچنین بهتر است بدانید که این صرافی، حجم معاملات بسیار قابل قبولی را در میان باقی صرافی‌ ها و پلتفرم ‌های ایرانی ارائه دهنده خدمات ارز دیجیتال دارد و می توان صرافی نوبیتکس را به عنوان برترین صرافی ایرانی معرفی کرد.

یکی از مهم ترین مواردی که موجب شده است کاربران در صرافی نوبیتکس با خیال آسوده فعالیت کنند این است که این صرافی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است؛ زیرا صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس در مدت زمان فعالیت خود تاکنون هیچ مشکلی برای کاربران خود نداشته و هیچ گزارشی مبنی بر هک، کلاهبرداری یا پولشویی این صرافی منتشر نشده است و همین امر موجب شده است که کاربران با اعتماد کامل در این صرافی فعالیت کنند.

بر اساس اطلاعاتی که در رابطه با صرافی نوبیتکس منتشر شده است، سایت رسمی صرافی نوبیتکس به طور میانگین ماهیانه 2.4 میلیون بازدید کننده دارد که این میزان برای یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی بسیار مناسب و قابل قبول است و رقم قابل توجهی است که محبوبیت صرافی نوبیتکس را نمایان می کند؛ همچنین دامنه این سایت در سال 2002 تاسیس شده است.

وجود پشتیبانی قوی و پرسرعت برای یک صرافی ارز دیجیتال از نکات حیاتی محسوب می شود و اهمیت بسیار زیادی دارد. افراد در استفاده از صرافی ها همواره انتظار دارند که در مواقع برخورد با مشکلات یا مشکلات مرتبط با حساب کاربری ‌شان یک نهادی وجود داشته باشد که با سرعت و با دقت به سوالات آنها پاسخ دهد. صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس نیز از این قاعده مستثنی نیست و از طریق چت آنلاین، تماس تلفنی و تیکت با کاربران خود در ارتباط است تا هنگام مواجه کاربران با هرگونه مشکل آنان را راهنمایی کند.

برای کسب اطلاعاتی در مورد آموزش ارز دیجیتال، بر روی لینک کلیک کنید.

صرافی والکس

صرافی والکس

صرافی والکس (Wallex) نیز به عنوان یکی از صرافی های معتبر ایرانی شناخته می شود که در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال به کاربران ایرانی خود خدمات ارائه می ‌دهد. در سال 1397 صرافی والکس به طور رسمی به جامعه ایرانی معرفی شد، صرافی والکس به دلیل این که امروزه برای تعداد زیادی از معامله ‌گران ایرانی بستری مناسب برای فعالیت در بازار رمزارزها را فراهم کرده است، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و کاربران بسیار زیادی در این صرافی معامله می کنند.

در جهان کنونی که افراد بسیار زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال فعال هستند انتخاب صرافی ارز دیجیتال به یک مسئله مهم و حیاتی تبدیل شده است زیرا افراد تلاش می کنند تا در یک محیط امن به معامله بپردازند. صرافی والکس می ‌تواند یکی از پلتفرم ‌های مناسب برای استفاده کاربران باشد و کاربران می توانند با خاطری آسوده در این صرافی به فعالیت بپردازند.

تحریم های بین المللی همواره موجب شده است که ایرانیان نتوانند در پلتفرم های خارجی فعالیت کنند و یا حتی تعداد کمی هم که به ایرانیان خدمات می ‌دهند با اعمال شرایط سخت گیرانه، استفاده از آنها را برای ایرانیان دشوار می ‌سازند و کاربران ایرانی نمی توانند با آزادی عمل در این پلتفرم ها فعالیت کنند. استفاده از صرافی‌ های ایرانی مانند صرافی والکس برای خرید و فروش رمزارزها، می ‌تواند گزینه مناسبی برای معامله‌ گران ایرانی باشد زیرا این پلتفرم ها محدودیت پلتفرم های خارجی را ندارند؛ صرافی والکس توانسته با ایجاد بستری مناسب جز صرافی‌ های برتر مورد استفاده کاربران در کشور شود.

صرافی والکس هم‌ اکنون از لحاظ حجم معاملات جزو صرافی ‌های برتر ایرانی است و از حجم معاملات قابل قبولی برخوردار است. تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر پولشویی یا کلاهبرداری این صرافی منتشر نشده است و همین امر سبب شده است که کاربران به استفاده از این صرافی ترغیب شوند. با توجه به اعتبار این صرافی، با خیال راحت می ‌توانید از خدمات ارائه شده در این پلتفرم بهره ببرید.

همچنین از دیگر ویژگی های مثبت صرافی والکس می توان به پشتیبانی 24 ساعته آن اشاره کرد، پلتفرم والکس از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین ۲۴ ساعته پاسخگوی مشکلات و سوالات مشتریان خود است.

جهت کسب اطلاعاتی در مورد صرافی مکسی، بر روی لینک کلیک کنید.

صرافی آبان تتر

صرافی آبان تتر

صرافی آبان تتر نیز به عنوان یکی از برترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران شناخته می شود که در حوزه رمزارزها فعال است و به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. رابط کاربری این صرافی ساده است و دارای کاربران زیادی نیز می ‌باشد؛ صرافی آبان تتر در ابتدا، فعالیتش را با خرید و فروش تتر آغاز کرد و امروزه نیز نزدیک به 400 رمزارز را پشتیبانی می ‌کند.

این صرافی به مرور زمان خدمات خود را گسترش داده است و امروزه به صورت بسیار گسترده در زمینه معاملات رمزارزها فعالیت می کند. صرافی آبان تتر در سال های فعالیتش توانسته کاربران زیادی را جذب خود کند و در حال حاضر جزو صرافی ‌های برتر در رده بندی صرافی‌ های فعال کشور قرار دارد و کاربران بسیار زیادی از صرافی آبان تتر استفاده می کنند. همچنین باید توجه کنید تعداد مناسب رمزارزهای قابل معامله باعث شده که صرافی آبان تتر که از نظر تنوع در موقعیت مناسبی در بین رقبا قرار بگیرد.

در حال حاضر شاهد افزایش بسیار چشم ‌گیر صرافی ‌های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی هستیم و پلتفرم ‌های جدید زیادی فعالیت خود در این زمینه را آغاز کرده اند اما باید بدانید همه این پلتفرم‌ها معتبر نبوده و این موضوع اهمیت اعتبارسنجی صرافی ‌‌های مختلف قبل از ثبت نام را چند برابر می ‌کند. پس امروزه پیدا کردن یک صرافی معتبر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ اگر برای شما هم این سوال مطرح شده است که آیا صرافی آبان تتر معتبر است یا خیر باید بدانید که بر اساس تحقیقات حاصل از سایت این صرافی، به طور متوسط ماهیانه 508 هزار بازدید کننده دارد که این میزان بازدید برای یک صرافی ایرانی مناسب و قابل قبول است و نشان می دهد که صرافی آبان تتر معتبر است و شما می توانید با خیال آسوده در این صرافی به فعالیت بپردازید.

تعداد بسیار زیادی از معامله‌ گران بازار کریپتوکارنسی تمایل دارند معاملات خود را با تلفن همراه انجام دهند، همین امر موجب شده است که وجود اپلیکیشن اختصاصی در سیستم عامل ‌‌های محبوب امتیاز مهمی برای صرافی محسوب شوند و کاربران به این موضوع اهمیتی زیادی قائل شوند.

صرافی ارز دیجیتال آبان تتر اپلیکیشن اختصاصی خود را در سیستم عامل اندروید توسعه داده است، کاربران عزیز می‌ توانند اپلیکیشن مورد نظر خود را از طریق سایت این صرافی دانلود کنند.

برای اطلاع از صرافی های برتر ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات، بر روی لینک کلیک کنید.

صرافی بیت پین

معرفی صرافی ارز دیجیتال

در دنیایی که ارزهای دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی در میان مردم برخوردار هستند ما شاهد فعالیت تعداد بسیار زیادی صرافی ارز دیجیتال هستیم که تلاش می کنند نظر معامله گران را به خود جلب کنند. در این میان صرافی ارز دیجیتال که در ایران وجود دارند از این قاعده پیروی می کنند؛ برخی از آنان توانستند با ارائه کیفیت مناسب، مشتریان زیادی جذب کرده و کاربران ایرانی را از فعالیت در پلتفرم‌ های خارجی بی‌ نیاز کنند زیرا تحریم های بین المللی سبب شده است که کاربران ایرانی نتوانند با آزادی عمل در پلتفرم های خارجی فعالیت کنند. یکی از این صرافی ‌ها بیت پین نام دارد که امروز به عنوان یکی از برترین صرافی ارز دیجیتال در داخل ایران شناخته می شود.

صرافی بیت پین توسط تعدادی شرکت و تیمی از حوزه فناوری و مدیریت مالی و سرمایه گذاری حقوقی و حوزه‌ فناوری اطلاعات و ارتباطات، تشکیل شده است. طبق اظهارات مطرح شده توسط تیم فنی صرافی بیت پین، امنیت این صرافی توسط تکنیک COLD STORANGE و فرآیند احراز هویت صرافی بشکل دو عاملی انجام می ‌شود.

در محیطی که امکان کلاهبرداری بسیار زیاد است بررسی اعتبار و سابقه یک صرافی جزو اساسی ‌ترین مواردی است که قبل از ثبت نام و واریز وجه در هر صرافی باید مورد بررسی قرار بگیرد. کوچکترین سهل ‌انگاری در رابطه با این موضوع ممکن است به ضرر کاربران در آینده منجر شود و وجوه و اطلاعات شخصی آنان در معرض خطر قرار بگیرد.

اگر شما هم تردیدی در مورد امنیت صرافی بیت پین دارید باید بدانید که این صرافی تاکنون هیچ مشکل خاصی برای کاربران خود ایجاد نکرده است و هیچ گزارشی از پولشویی، هک و یا کلاهبرداری در مورد این صرافی منتشر نشده است. شما کاربران گرامی می توانید با اطمینان کامل از این صرافی استفاده کنید بدون این که خطری سرمایه شما را تهدید کند.

صرافی بیت 24

بررسی صرافی ارز دیجیتال

در این بخش نیز به بررسی صرافی بیت 24 می پردازیم. این صرافی نیز به عنوان یکی از برترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی شناخته می شود. صرافی دانش بنیان بیت ۲۴ نیز به عنوان یک سامانه خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای مبادله دارایی ‌های دیجیتال شناخته می شود. در این صرافی رمزارزهایی مانند بیت ‌کوین، اتریوم، ریپل، لایت ‌کوین، بیت‌ کوین کش، تتر و سایر ارزهای دیجیتال با پول رایج ایران (ریال) وجود دارد که با هدف حذف واسطه ‌ها باعث سهولت و امنیت در خرید و فروش شده و همچنین امکان خرید و فروش ۲۴ ساعته را برای مشترکین به وجود می‌ آورد؛ این صرافی در میان کاربران ایرانی جایگاه ویژه ای دارد.

نکته قابل توجه در مورد صرافی بیت 24 این است که در صرافی بیت 24 هیچ سطح کاربری تعیین نشده است و این بدان معنا است که در این صرافی محدودیتی در مورد واریز و برداشت ریالی یا ارزی وجود ندارد و همه کاربران می‌ توانند هر مقدار که تمایل دارند خرید و فروش کنند و این خرید و فروش نامحدود است؛ که این امر یکی از مهم ترین علل محبوبیت صرافی بیت 24 به شمار می رود. شما می ‌توانید روزانه 25 میلیون تومان به واسطه درگاه پرداخت صرافی بیت 24 خرید کنید و برای مقادیر بیشتر از این، از گزینه شارژ کیف پول ریالی استفاده کنید، در این روش مبلغ خرید را به حساب صرافی پایا می ‌کنید.

محدودیتی که بر درگاه اعمال شده و حداکثر مقدار قابل انتقال طی هر روز به واسطه آن را به 25 میلیون تومان کاهش داده است، مخصوص بیت 24 نیست و در ارتباط با تمام صرافی‌ های ارز دیجیتال ایرانی صادق است. با توجه به آن، وقتی می ‌خواهید روزانه خرید بالاتری داشته باشید، می ‌توانید از طریق سامانه پایا مبلغ مورد نظرتان را انتقال داده و بعد افزایش دادن موجودی کیف پول ریالی، خریدتان را انجام بدهید.

همچنین بهتر است بدانید که صرافی بیت 24 امکان خرید و فروش طیف گسترده ‎ای از ارزهای دیجیتال را فراهم می‌ کند؛ بیش از 515 ارز دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین و بیت کوین کش برای معامله در بیت 24 دسترس است.

اگر میزان امنیت صرافی بیت 24 برای شما نیز سوال شده است باید بدانید این صرافی نیز مانند دیگر صرافی های معرفی شده در این مقاله از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و شما می توانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

صرافی رمزینکس

بهترین صرافی ارز دیجیتال

در بررسی برترین صرافی ارز دیجیتال در ایران حال نوبت صرافی رمزینکس است. صرافی رمزینکس یکی دیگر از پلتفرم‌ های ارائه خدمات خرید و فروش و معامله رمزارز در کشور است که توانسته نظر کاربران بسیار زیادی را به خود جلب کند و امروزه بیشتر کاربران ایرانی از صرافی رمزینکس استفاده می کنند. علت این موضوع نیز این است که مشکلات بسیار زیادی در استفاده از صرافی ‌های خارجی برای معامله گران ایرانی وجود دارد، صرافی رمزینکس می ‌تواند گزینه مناسبی جهت فعالیت بدون نگرانی در بازار کریپتوکارنسی ‌ها باشد.

معمولا وقتی کاربران قصد بررسی یک صرافی ایرانی را دارند، به سه نکته بسیار مهم بیشتر از دیگر موارد توجه می ‌کنند. قیمت مناسب رمزارز، کارمزد مناسب و پشتیبانی قوی از جمله مواردی است که کاربران ایرانی به دنبال آن هستند. در این مطلب خواهیم دید که صرافی رمزینکس در ارائه این موارد تا چه حد توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

صرافی رمزینکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرد و تا امروز توانسته خدمات خود و تعداد رمزارزهای قابل معامله را گسترش دهد. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از معامله‌ گران ایرانی در این صرافی مشغول به فعالیت هستند و این صرافی نیز به عنوان محبوب ترین صرافی های ایرانی شناخته می شود.

اعتبار صرافی‌ ها اهمیت زیادی در تعیین قیمت ‌ها و حجم معاملات دارد زیرا معامله ‌گران بیشتر به صرافی ‌هایی با حجم معاملات بالا اعتماد می ‌کنند و این صرافی‌ ها تاثیر زیادی بر تغییرات بازار دارند؛ بنابراین اعتبار صرافی ‌های ارز دیجیتال برای معامله گران ابزار بسیار مهمی است که باید با دقت انتخاب شود. اگر اعتبار صرافی رمزینکس برای شما سوال شده است باید بدانید که این صرافی از سال 1397 که فعالیت خود را آغاز کرده تاکنون در حال فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان خود است. تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر هک و یا پولشویی این صرافی منتشر نشده است و همین امر مدرک مهمی برای میزان اعتبار این صرافی است. شما می توانید با اعتماد کامل از این صرافی استفاده کنید بدون آن که خطری سرمایه شما را تهدید کند.

همچنین بهتر است بدانید که صرافی رمزینکی به طور میانگین ماهیانه 122 هزار بازدید کننده دارد که این میزان بازدید برای یک صرافی بسیار مناسب است.

صرافی ارز پایا

صرافی ارز پایا

در بررسی برترین صرافی ارز دیجیتال حال نوبت به صرافی ارز پایا می رسد در این بخش از مقاله ما صرافی ارز پایا را مورد بررسی قرار می دهیم تا شما به طور کامل با این صرافی آشنا شوید. صرافی ارز پایا یک بستر معاملاتی، جهت خرید و فروش ارز‌های دیجیتال محبوبی مانند بیت کوین، اتریوم، تتر، ترون، لایت کوین و غیره می ‌باشد. در این صرافی، کاربران ایرانی می توانند بدون محدودیت فعالیت کنند؛ برخلاف پلتفرم های خارجی که سرشار از محدودیت است این صرافی خدمات قابل تحسینی به کاربران ارائه می کند.

در حال حاضر تعداد صرافی ‌های خارجی موجود برای مبادله رمزارز‌ها بسیار زیاد است اما همانطور که اطلاع دارید فعالیت در صرافی ‌های خارجی با محدودیت ‌هایی برای ایرانیان همراه است و علت این موضوع نیز به تحریم های بین المللی مربوط است. در این میان، پلتفرم‌ های داخلی بهترین گزینه برای جایگزین کردن آنها می ‌باشند زیرا پلتفرم های داخلی این محدودیت ها را ندارند. شاید صرافی‌ های داخلی ارز‌های دیجیتال امکانات رقبای خارجی خود را نداشته باشد اما شما می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از بابت اینکه حساب شما مسدود شود، در این بازار محبوب فعالیت کنید و بدون محدودیت از آن بهره ببرید.

پیدا کردن یک صرافی ارز دیجیتال داخلی مطمئن در بین تعداد بسیار زیاد آنها، شاید کمی شما را سردرگم کند. در حال حاضر اکثر پلتفرم‌ های داخلی امکانات مشابهی را ارائه می ‌دهند اما گاهی برخی از آنها با تمرکز بر روی ویژگی خاصی، سعی در پیشی گرفتن از دیگران دارند.

همچنین باید توجه کنید که احراز هویت در صرافی ‌های ارز دیجیتال یکی از مهم ‌ترین مواردی است که به منظور تضمین امنیت باید انجام ‌شود و دلیل اهمیت این موضوع این است که احراز هویت می ‌تواند از عملیات‌ های کلاهبرداری، پولشویی و دیگر فعالیت‌ های غیرقانونی جلوگیری کند. همچنین احراز هویت می ‌تواند به صرافی کمک کند تا با توجه به قوانین و مقررات کشوری و بین‌ المللی عمل کند و فعالیت‌های خود را با شفافیت بیشتری انجام دهد؛ از این رو احراز هویت به عنوان یک عنصر اساسی در ایجاد یک محیط امن و اعتمادساز در صرافی ‌های ارز دیجیتال اهمیت دارد و به کاربران اطمینان می ‌دهد که تراکنش‌ هایشان در محیطی قابل اعتماد انجام می ‌شود.

احراز هویت در صرافی ارز پایا اجباری بوده و افراد برای فعالیت و استفاده از خدمات این صرافی باید احراز هویت خود را تکمیل کنند و همین امر سبب شده است این صرافی از امنیت بالایی برخوردار باشد.

برای اطلاع از قوانین راه اندازی صرافی ارز دیجیتال در ایران، بر روی لینک کلیک کنید.

 صرافی اوکی اکسچنج

کار با صرافی ارز دیجیتال

این صرافی را می توان به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران معرفی کرد که سال های زیادی است که در ایران فعالیت می کند. این صرافی فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده و در ابتدای فعالیت خود تنها محدود به خرید و فروش چند ارز دیجیتال خاص بود و فعالیت خود را به ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، بیت کوین کش و لایت کوین محدود کرده بود و این ارزها تنها رمزارزهایی بودند که در این صرافی مورد معامله قرار می ‌گرفتند؛ اما با گذشت زمان این صرافی نیز محدوده ارزهای خود را گسترش داد. در حال حاضر این صرافی بیش از 400 رمزارز برای معامله در اختیار کاربران خود قرار داده است، همچنین این صرافی را نیز می توان در کنار صرافی های معتبر ایرانی قرار داد زیرا تاکنون هیچ مشکلات خاصی از قبیل هک، کلاهبرداری و یا پولشویی نداشته است و از لحاظ سابقه فعالیت نمره مناسب و قابل قبولی را دریافت می ‌کند.

سایت صرافی اوکی اکسچنج به طور میانگین ماهیانه بیش از 470 هزار بازدید کننده دارد که این میزان برای یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی بسیار مناسب و قابل قبول است.

اگر برای شما نیز میزان کارمزد دریافتی صرافی اوکی اکسچنج سوال شده است باید بدانید که ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج مانند دیگر صرافی‌ها رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه نیست؛ ولی هنگامی که شما در این صرافی معامله انجام می‌ دهید و ارز دیجیتال خرید و فروش می‌ کنید، کارمزدی از شما دریافت می ‌شود و شما مکلف هستید این کارمزد را پرداخت کنید. این کارمزد از دو طرف معامله یعنی هم از Maker و هم از Taker دریافت می ‌شود؛ پس زمانی که می‌خواهید صرافی انتخاب کنید، باید به تمام هزینه‌ های ترید در پلتفرم مورد نظر توجه داشته باشید زیرا در حین انجام معامله شما باید تمام این هزینه ها را پرداخت کنید.

کارمزدهای صرافی اوکی اکسچنج در قسمت بازار معاملاتی این صرافی برای سفارشات میکر 0.1 درصد و تیکر 0.11 درصد است، همچنین فعالیت در بخش معامله سریع این صرافی کارمزدی ندارد زیرا قیمت خرید از کاربران و فروش به آنان باهم اختلاف دارد و صرافی از همین مورد سود می ‌برد.

جهت کسب اطلاعاتی در مورد نحوه احراز هویت صرافی کوکوین، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

صرافی مزدکس

صرافی مزدکس به عنوان یکی از موفق ترین صرافی های ایران شناخته می شود که تازه تاسیس شده است و مدت طولانی از فعالیت آن نمی گذرد. در سال 1400 این صرافی نوپا با هدف رقابت با صرافی ‌های خارجی شکل گرفته و به همین خاطر امکان واریز و برداشت ریالی در آن وجود ندارد. شما در این صرافی قادر به معامله ارزهای دیجیتال با یکدیگر می‌ باشید، در حال حاضر پلتفرم مزدکس از استاپ لیمیت و معاملات OCO پشتیبانی می ‌کند و امکان ترید اسپات در آن وجود دارد؛ همچین این صرافی به کاربران خود امکان استفاده از API را نیز می ‌دهد.

موضوع احراز هویت در پلتفرم ‌های مالی موضوع بسیار مهمی است که امروزه بسیاری از کاربران علی الخصوص کاربران ایرانی درگیر آن هستند. بسیاری از کاربران تمایل به فعالیت در پلتفرم‌ هایی دارند که نیازی به احراز هویت اجباری ندارد.

کاربران می‌ توانند بدون انجام مراحل احراز هویت و فقط با ثبت نام در مزدکس به کیف پول حساب خود رمزارز انتقال دهند اما برای معامله و واریز ریالی در این پلتفرم بایستی تمام مراحل احراز هویت تکمیل شود.

پشتیبانی از کاربران نیز یکی از مسائل مهم به شمار می رود که موجب می شود کاربران به استفاده از صرافی ترغیب شوند. در دنیای امروز بازارهای مالی، بسیاری از کاربران به پشتیبانی پلتفرم مورد نظر خود اهمیت ویژه ای می‌‌ دهند، از این رو وجود یک پشتیبانی قدرتمند امتیاز مهمی برای یک پلتفرم واسطه مالی محسوب می‌ شود.

صرافی ارز دیجیتال مزدکس از طریق تماس تلفنی، ایمیل و چت آنلاین 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران خود است و از این راه‌ ها با آنان در ارتباط است و همین امر موجب شده است که کاربران ایرانی به استفاده از این صرافی متمایل شوند.

از دیگر ویژگی ها مهم این صرافی می توان به این موضوع اشاره کرد که صرافی مزدکس با فراهم کردن محیط ترید ارز‌های دیجیتال، می ‌تواند نظر افراد حرفه‌ ای را به خود جلب کند و تاکنون نیز در این موضوع بسیار موفق عمل کرده است. 

برای آشنایی با صرافی OTC و نحوه کار با آن، بر روی لینک کلیک کنید.

صرافی سرمایکس

نقد و بررسی صرافی ارز دیجیتال

صرافی سرمایکس که در گذشته با نام (ارزجو سابق) شناخته می شد در سال ۱۳۹۶ طراحی و راه‌ اندازی شد و به جامعه ایرانی معرفی شد. این صرافی با ارائه خدمات خرید و فروش در حوزه رمزارزها یکی از صرافی‌ های ایرانی فعال در این زمینه است که با موفقیت های پی در پی اش در میان برترین صرافی ارز دیجیتال ایران قرار گرفته است. از ویژگی های مثبت صرافی سرمایکس می توان به این موضوع اشاره کرد که در این صرافی جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده لازم است کاربران مراحل احراز هویت را طی کنند و همین امر موجب شده است که میزان شانس کلاهبرداری در این صرافی برای افراد سودجو به صفر برسد.

از دیگر نکات قابل توجه در مورد صرافی سرمایکس این است که این صرافی به طور ماهیانه 60 هزار بازدید کننده دارد.

اگر میزان کارمزد دریافتی این صرافی برای شما سوال شده است باید بدانید که صرافی ارز دیجیتال سرمایکس یک پلتفرم فروشگاهی (OTC) است. این بدان معنا است که این نوع پلتفرم‌ ها فاقد بازار معاملاتی هستند و کاربران خرید و فروش‌ های خود را به صورت مستقیم با صرافی انجام می ‌دهند؛ سود این صرافی‌ها در اختلاف قیمت بین خرید و فروش از مشتریان است.

دریافت کارمزد در اینگونه صرافی‌ ها خیلی رایج نیست و اکثر این پلتفرم ‌ها کارمزدی از مشتریان خود دریافت نمی ‌کنند. صرافی ارز دیجیتال سرمایکس هم از این موضوع پیروی می‌ کند و کارمزد معاملات در این صرافی صفر است و همین امر یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت صرافی سرمایکس به شمار می رود.

یکی دیگر از موارد مثبت صرافی سرمایکس کیف پول اختصاصی برای کاربران است و کاربران در این صرافی از کیف پول اختصاصی بهره می برند. این قابلیت اجازه نگهداری دارایی‌ های خریداری شده را به مشتریان می ‌دهد تا معامله‌ گران این صرافی مجبور به انتقال دارایی ‌ها به کیف پول دیگری نباشند.

صرافی سرمایکس هم اکنون از بیش از 700 رمزارز مختلف برای خرید و فروش و تبدیل پشتیبانی می‌ کند؛ این تعداد برای یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی مناسب است و می ‌تواند نیاز اکثر معامله ‌گران را برآورده کند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com