تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بایننس کوین

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بایننس کوین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بایننس کوین
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال بایننس کوین

بایننس کوین که با نماد BNB شناخته می شود، پروژه عظیم صرافی بایننس می باشد. صرافی بایننس که به دلیل سرعت بالای خود، امنیت بالای تراکنش ها و خدمات کاملش توانسته است به عنوان بهترین صرافی جهان معرفی شود، حال با عرضه بایننس کوین در تلاش است سهم بیشتری از ارز بازار را تصاحب کند. اما رسیدن به این هدف بدون برنامه و صرفا با استفاده از نام خود، ممکن نخواهد بود و صرافی بایننس این موضوع را به خوبی می داند.

معرفی ارز دیجیتال بایننس کوین

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بایننس کوین شامل چه مواردی است؟

در تحلیل ارز های دیجیتال به بسیاری از موارد باید توجه کرد. هرچند ارزش همه ی این موارد با یکدیگر برابر نیست، اما بررسی همه جانبه ارز های دیجیتال می تواند تحلیلگران را در شناسایی پتانسیل های موجود کمک کند. به عنوان مثال بررسی قدرت شبکه می تواند نکته بسیار مهمی باشد، همچنین ارزش بازار ارز های دیجیتال هرچه بیشتر باشد، نشان از ارزش بالاتر آن و حجم معاملات بیشتر آن است. در ادامه به برخی از این موارد که در تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بایننس کوین مهم هستند می پردازیم:

پشتیبانی و ارتباط با مشتری 

تقریبا نمی توان هیچ گونه ایرادی را به تیم پشتیبان بایننس کوین وارد کرد. تمام سرمایه گذاران این ارز دیجیتال می توانند به سادگی سوالات و مشکلات خود را از طریق برنامه های تلگرام، دیسکورد (Discord) و Slack مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

بایننس کوین فعالیت خاصی در شبکه های اجتماعی ندارد و فعالیت های این ارز دیجیتال محدود به توییتر و یوتیوب است. بنابراین به نظر می رسد، بایننس کوین تا بدین جا برنامه خاصی را برنامه شبکه های اجتماعی خود ندارد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

کیفیت تیم ارز دیجیتال بایننس کوین

تیم بایننس کوین را می توان به بخش های مختلفی تقسیم و هر یک را جداگانه بررسی کرد. طبیعی است که بخش اصلی تیم بایننس کوین رهبر و لیدر آن باشد. کسی که می تواند میلیون ها دلار سرمایه را مدیریت کند و در جهت رشد ارز دیجیتال خود، تصمیم گیری کند حتما جزو مزیت های یک ارز دیجیتال است، امتیازی که بایننس کوین از آن بهره مند است. همچنین میانگین سنی اعضای تیم بایننس کوین بسیار مناسب بوده کهمی تواند آینده روشنی را برای خود رقم بزند. اما مشکل اصلی تیم بایننس کوین، تیم فروش و بازاریابی آن است. انتظار می رود بایننس کوین در آینده نزدیک برای این بخش، برنامه هایی داشته باشد تا بتواند پروژه های خود را عملیاتی کند.

آگاهی از برند بایننس کوین

شاید بتوان بزرگترین مزیت این ارز دیجیتال را برند آن دانست. چرا که بسیاری از افراد بدون آن که بدانند اساسا هدف از این ارز دیجیتال چیست، با توجه به آن که بایننس کوین یک پروژه صرافی معروف بایننس است در آن سرمایه گذاری می کنند.

قدرت محصول بایننس کوین

بایننس کوین با نظم و برنامه پیش می رود. وایت پیپر خود را به تازگی منتشر کرده است و هنوز بخش بزرگی از اهداف این پروژه در آینده عملیاتی خواهد شد. بنابراین می توان نتیجه گرفت بایننس کوین در ابتدای مسیر رشد و توسعه خود است.

قدرت محصول بایننس کوین

قدرت ارز دیجیتال بایننس کوین

با توجه به آن که در حال حاضر بایننس کوین در میان 5 ارز برتر بازار قرار داشته و همچنین ارزش بازار بسیار بالایی دارد از این نظر بسیار قدرمتند به نظر می رسد. همچنین بایننس کوین حامیان بسیار بزرگ و مهمی دارد که می توانند در هر شرایطی از این ارز دیجیتال حمایت کنند.

قدرت پروژه و طرح کسب و کار بایننس کوین

هر پروژه و کسب و کاری علاوه بر برنامه مشخص، نیاز به تامین مالی و قدرت مالی بالا دارد. مسئله ای که برای هر پروژه ای چالش برانگیز باشد، برای بایننس کوین نیست. بنابراین توان مالی بایننس کوین برای اجرای برنامه های خود تا حد مطلوبی کافی است. همچنین بایننس کوین به سبب برند مطرح و شناخته شده خود، توانسته است شرکای استراتژیک خوبی را جذب خود کند.

شاخص FCAS

این شاخص براساس چندمعیار ارز های دیجیتال را امیتازدهی و با یکدیگر مقایسه می کند. امتیاز FCAS برای ارز دیجیتال بایننس کوین 829 است که از نظر در رتبه 31ام در میان تمام ارز های دیجیتال قرار گرفته است.

نتیجه گیری

با توجه به مطالب بیان شده می توان نتیجه گرفت که بایننس کوین هرچه برای موفقیت خود نیازمند است را یکجا دارد. بناراین می توان آینده روشنی را برای آن متصور شد. نکته ای که بسیاری از سرمایه گذاران متوجه آن هستند و بخشی از سرمایه خود را به بایننس کوین اختصاص می دهند. 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
واتساپ 09304891297
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
واتساپ 09304891085
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
واتساپ 09192353887
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
واتساپ 09104737258
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
واتساپ 09104738165
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
واتساپ 09034561556
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
واتساپ 09101364784
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
واتساپ 09026762179
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر