1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال زیرساخت
  4. ارز دیجیتال پولکااستارتر

ارز دیجیتال پولکااستارتر

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.4227
تغییر در یک ساعت -0.53
تغییر در یک روز -1.43
تغییر در یک هفته -0.2
تغییر در یک ماه -18.17
تغییر در دو ماه -8.9
تغییر در سه ماه 24.79
رتبه در بازار 448
معاملات روزانه 2,197,705
حجم بازار 41,940,901
سکه در گردش 99,221,432 POLS
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالPolkastarter
نماد ارزدیجیتالPOLS
دسته ارز دیجیتالزیر ساخت
هدف به وجود آمدنبستر جذب سرمایه برای پروژه ها
نوع بلاکچین
  • ERC 20

ارز دیجیتال پولکااستارتر یک پلت فرم بلاک چین است که برای ارائه یک لانچ پد با کاربری آسان برای استخرها و حراج های توکن زنجیره ای طراحی شده است. معمولاً این پلتفرم توسط پروژه‌های بلاک چین در مراحل اولیه استفاده می‌ شود که می‌ خواهند سرمایه جذب کنند و همزمان توکن‌ های خود را به راحتی توزیع کنند.

پولکااستارتر چیست؟

ارز دیجیتال پولکااستارتر

پذیرش راه ‌حل‌ های DeFi (مالی غیرمتمرکز) سرانجام با پروژه‌ های بسیار موفقی مانند Uniswap و Compound که میلیاردها حجم معاملات را به بازار ارزهای رمزنگاری شده آورده است، در حالی که سهم بازار فزاینده ‌ای را از صرافی‌ های متمرکز می ‌گیرد، به دست آمد. این موفقیت با تعدادی چالش بزرگ به خصوص از نظر مقیاس پذیری همراه است، با افزایش سرسام آور هزینه های شبکه اتریوم و عملکرد کند پلت فرم که کاربران نهایی را ناامید می کند.

کاربران خواهان تراکنش های ارزان، مبادله های ایمن فوق سریع، طراحی کاربرپسند و امکان خرید و جابجایی دارایی ها بین بلاک چین هستند. آینده تامین مالی غیرمتمرکز به یک زنجیره گره نمی خورد و قابلیت همکاری در حال تبدیل شدن به ویژگی ضروری دیفای در آینده است.

به همین دلیل است که توسعه دهندگان در حال ساخت و توسعه Polkastarter به عنوان گام بعدی کاملا تعاملی برای DeFi هستند. DEX ساخته شده برای استخرهای توکن زنجیره ای و مزایده ها، که پروژه ها را قادر می سازد تا سرمایه خود را در یک محیط غیرمتمرکز و قابل تعامل بر اساس Polkadot افزایش دهند.

با ارز دیجیتال پولکااستارتر، پروژه‌های غیرمتمرکز قادر به جذب و تبادل سرمایه ارزان و سریع خواهند بود. کاربران می توانند در یک محیط امن و سازگار شرکت کنند و از دارایی هایی استفاده کنند که بسیار فراتر از استاندارد فعلی ERC20 است.

به منظور استفاده از این مزایا، قابلیت همکاری روان بین شبکه های مختلف، کلید موفقیت است. ویژگی کشنده Polkastarter امکان انجام مبادلات زنجیره ای متقابل است که توسط اکوسیستم Polkadot پشتیبانی می شود، که می تواند در عین حال که برای نقدینگی به شبکه اتریوم و سایر بلاک چین ها متصل است، توان عملیاتی بالاتری را برای تراکنش های سریع تر و ارزان تر ارائه دهد.

سایر ویژگی‌ها عبارتند از لیست ‌های بدون مجوز، تعویض توکن با قرارداد هوشمند، استخرهای خصوصی با رمز عبور، لیست سفید و هشدارهای قیمت بالا.

استخرها انواع مختلفی از مبادله خواهند داشت، از جمله مبادله با نسبت ثابت، مبادله نسبت پویا، حراج هلندی و حتی مزایده با پیشنهاد مهر و موم شده. آینده غیرمتمرکز است. آینده قابل تعامل است. آینده Polkastarter است.

معرفی نقشه راه فنی Polkastarter

تیم توسعه ارز دیجیتال پولکااستارتر بیان می کند: ما برای انتشار نقشه راه فنی اولیه خود هیجان زده هستیم. همچنین پلتفرم Polkastarter برنامه های ما برای آینده را تشریح خواهد کرد. نسخه نهایی Polkastarter استخرهای توکن مبتنی بر Polkadot را فعال می‌ کند تا پروژه ‌ها بتوانند در یک محیط غیرمتمرکز و قابل تعامل، سرمایه را افزایش دهند. با این حال، برای دستیابی کامل به چشم انداز ما، از آنجایی که Polkadot برای استقرار قراردادهای هوشمند آماده نیست، نقشه راه ارز دیجیتال پولکااستارتر دارای دو فاز جداگانه خواهد بود.

فاز 1 با راه اندازی حداقل محصول قابل دوام (MVP) در شبکه اتریوم آغاز می شود. هدف این مرحله آزمایش پویایی مبادله و فروش توکن، جمع‌ آوری بازخورد کاربران و آماده‌ سازی زیرساخت قوی است که می ‌تواند به پولکادات منتقل شود. با انواع پروژه‌ های پولکادات سازگار با EVM که برای پاراچین شدن رقابت می ‌کنند، ما مطمئن هستیم که کار ما روی اتریوم ما را قادر می ‌سازد تا کار توسعه را در Polkadot راه اندازی کنیم.

فاز 2 شاهد راه اندازی کامل محصول کاری در محیط Polkadot خواهد بود و پروژه های پولکادات را قادر می سازد تا سرمایه خود را در DOT یا هر توکن مبتنی بر Polkadot دیگری که پروژه انتخاب می کند جمع آوری کند. چشم انداز ما این است که ارز دیجیتال پولکااستارتر با بهره گیری از پل های پولکادات مانند BTC، ETH و USDT، استخرهای زنجیره ای و فروش توکن را ارائه دهد.

توکن پولکااستارتر (POLS) چیست و چگونه کار می کند؟

توکن پولکااستارتر POLS

ارز دیجیتا پولکااستارتر یک پلت فرم برای راه اندازی و مدیریت عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز یا  (IDO) است. IDO یک توزیع توکن پیش از فهرست است که در آن پروژه های فعال در مرحله اولیه، مقادیر محدودی توکن را به اعضای انجمن در لیست سفید می فروشند.

ارز دیجیتال پولکااستارتر، برای پروژه ها، به موضوعاتی مانند جمع آوری کمک مالی، رشد جامعه و توزیع توکن های پایدار می پردازد. علاوه بر این، مبادلات پایدار ارز دیجیتال پولکااستارتر تضمین می ‌کند که هیچ یک از اعضای جامعه موقعیت‌ های بیش از حد بزرگی از توکن را در اختیار نداشته باشند و از نوسانات پس از یک فهرست غیرمتمرکز محافظت می ‌کنند.

POLS توکن ابزار بومی پلتفرم Polkastarter است و تعدادی نقش در اکوسیستم آن ایفا می کند که برای استخراج نقدینگی، حاکمیت، پرداخت هزینه تراکنش ها و واجد شرایط بودن برای شرکت در استخرهای فقط POLS استفاده می شود.

درواقع POLS توکنی است که ارز دیجیتال پولکااستارتر را تقویت می‌ کند، پلتفرمی برای جمع ‌آوری سرمایه از طریق بلاک چین پولکادات. از POLS می توان برای پرداخت هزینه تراکنش ها در پلتفرم استفاده کرد و همچنین می تواند برای رای دادن و پیشنهاد ارتقای شبکه استفاده شود. 

توجه: کوین بیس در حال حاضر فقط از POLS در حال اجرا بر روی بلاک چین اتریوم (ERC-20) پشتیبانی می کند.

چگونه پروژه ها می توانند از پولکااستارتر استفاده کنند؟

پروژه های ارز دیجیتال پولکااستارتر

این پلتفرم به پروژه های ارزهای دیجیتال اجازه می دهد تا با راه اندازی یک استخر مبادله بر اساس نرخ خرید ثابت برای توکن ها، سرمایه جمع آوری کنند. این «استخرهای مبادله ثابت» مزایای زیادی برای سرمایه ‌گذاران فروش توکن نسبت به مدل ‌های سنتی جمع ‌آوری سرمایه مانند ICO و IDO (پیشنهادات اولیه DEX)،  IEO دارند. استخرهای مبادله ثابت قیمت توکن را در طول فروش تا زمانی که عرضه اولیه خریداری شود حفظ خواهد کرد.

با پولکااستارتر، پروژه‌های غیرمتمرکز قادر به جذب و تبادل سرمایه ارزان و سریع خواهند بود. کاربران می توانند در یک محیط امن و سازگار شرکت کنند و از دارایی هایی استفاده کنند که بسیار فراتر از استاندارد فعلی ERC20 است.

این پلتفرم برای اولین بار در دسامبر 2020 راه اندازی شد و به سرعت رشد کرد و به یکی از پرکاربردترین پلتفرم ها برای پیشنهادات اولیه DEX (IDO) تبدیل شد. از فوریه 2021، ارز دیجیتال پولکااستارتر بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود، اما در نهایت به شبکه اصلی Polkadot مهاجرت می کند.

پیشنهاد اصلی Polkastarter، قرارداد هوشمند مبادله ثابت است که به پروژه‌ ها اجازه می ‌دهد به‌ جای استفاده از مدل بازارساز خودکار یا AMM که توسط Uniswap رایج شده است، به راحتی استخرهای نقدینگی را راه ‌اندازی کنند که سفارش‌ ها را با قیمت ثابتی اجرا می‌ کنند.

سکه های پولکااستارتر را از کجا بخریم؟ 

سکه پولکااستارتر را می توان از صرافی های رمزنگاری که در آن لیست شده است خریداری کرد. اما قبل از معامله باید از قابل اعتماد بودن بازار سهام اطمینان حاصل کرد.

موارد استفاده پولکااستارتر چیست؟

بر اساس وایت پیپر پولکااستارتر، استارت ‌آپ‌ ها و پروژه‌ ها می‌ توانند در زیرساخت‌ های غیرمتمرکز ارز دیجیتال پولکااستارتر سرمایه جمع ‌آوری کنند.

این فناوری همچنین می ‌تواند کاربردهای دیگری خارج از جمع ‌آوری سرمایه داشته باشد، مانند؛

  • فروش تخفیفی با آدرس های لیست سفید
  • استخرهای توکن شامل حراج های هلندی و با پیشنهاد مهر و موم شده خواهد بود
  • تامین مالی جمعی

ویژگی های کلیدی پلتفرم پولکااستارتر

تعویض زنجیره ای متقاطع

استخرهای مبادله ثابت و پویا

ویژگی های ضدکلاهبرداری

ادغام کامل احراز هویت مشتری (kyc)

مدل حکمرانی

لیست بدون مجوز

ویژگی های کلیدی ارز دیجیتال پولکااستارتر

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com