1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال زیرساخت
  4. ارز دیجیتال پولکااستارتر

ارز دیجیتال پولکااستارتر

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.3278
تغییر در یک ساعت 1.44
تغییر در یک روز -9.57
تغییر در یک هفته 3.96
تغییر در یک ماه -41.06
تغییر در دو ماه -55.56
تغییر در سه ماه -59.8
رتبه در بازار 668
معاملات روزانه 6,303,542
حجم بازار 32,219,015
سکه در گردش 99,221,432 POLS
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالPolkastarter
نماد ارزدیجیتالPOLS
دسته ارز دیجیتالزیر ساخت
هدف به وجود آمدنبستر جذب سرمایه برای پروژه ها
نوع بلاکچین
  • ERC 20

ارز دیجیتال پولکااستارتر یک پلت فرم بلاک چین است که برای ارائه یک لانچ پد با کاربری آسان برای استخرها و حراج های توکن زنجیره ای طراحی شده است. معمولاً این پلتفرم توسط پروژه‌های بلاک چین در مراحل اولیه استفاده می‌ شود که می‌ خواهند سرمایه جذب کنند و همزمان توکن‌ های خود را به راحتی توزیع کنند.

پولکااستارتر چیست؟

ارز دیجیتال پولکااستارتر

پذیرش راه ‌حل‌ های DeFi (مالی غیرمتمرکز) سرانجام با پروژه‌ های بسیار موفقی مانند Uniswap و Compound که میلیاردها حجم معاملات را به بازار ارزهای رمزنگاری شده آورده است، ایجاد شد. این موفقیت با تعدادی چالش بزرگ به خصوص از نظر مقیاس پذیری یا افزایش سرسام آور هزینه های شبکه اتریوم و عملکرد کند پلت فرم که کاربران نهایی را ناامید می کند، همراه است.

کاربران خواهان تراکنش های ارزان، مبادله های ایمن فوق سریع، طراحی کاربرپسند و امکان خرید و جابجایی دارایی ها بین بلاک چین هستند. آینده تامین مالی غیرمتمرکز به یک زنجیره گره نمی خورد و قابلیت همکاری در حال تبدیل شدن به ویژگی ضروری دیفای در آینده است.

به همین دلیل است که توسعه دهندگان در حال ساخت و توسعه Polkastarter به عنوان گام بعدی کاملا تعاملی برای DeFi هستند. DEX ساخته شده برای استخرهای توکن زنجیره ای و مزایده ها، که پروژه ها را قادر می سازد تا سرمایه خود را در یک محیط غیرمتمرکز و قابل تعامل بر اساس Polkadot افزایش دهند.

با ارز دیجیتال پولکااستارتر، پروژه‌های غیرمتمرکز قادر به جذب و تبادل سرمایه ارزان و سریع خواهند بود. کاربران می توانند در یک محیط امن و سازگار شرکت کنند و از دارایی هایی استفاده کنند که بسیار فراتر از استاندارد فعلی ERC20 است.

به منظور استفاده از این مزایا، قابلیت همکاری روان بین شبکه های مختلف، کلید موفقیت است. ویژگی کشنده Polkastarter امکان انجام مبادلات زنجیره ای متقابل است که توسط اکوسیستم Polkadot پشتیبانی می شود، که می تواند در عین حال که برای نقدینگی به شبکه اتریوم و سایر بلاک چین ها متصل است، توان عملیاتی بالاتری را برای تراکنش های سریع تر و ارزان تر ارائه دهد.

سایر ویژگی‌ها عبارتند از لیست ‌های بدون مجوز، تعویض توکن با قرارداد هوشمند، استخرهای خصوصی با رمز عبور، لیست سفید و هشدارهای قیمت بالا.

استخرها انواع مختلفی از مبادله خواهند داشت، از جمله مبادله با نسبت ثابت، مبادله نسبت پویا، حراج هلندی و حتی مزایده با پیشنهاد مهر و موم شده. آینده غیرمتمرکز است. آینده قابل تعامل است. آینده Polkastarter است.

معرفی نقشه راه فنی Polkastarter

تیم توسعه ارز دیجیتال پولکااستارتر بیان می کند: ما برای انتشار نقشه راه فنی اولیه خود هیجان زده هستیم. همچنین پلتفرم Polkastarter برنامه های ما برای آینده را تشریح خواهد کرد. نسخه نهایی Polkastarter استخرهای توکن مبتنی بر Polkadot را فعال می‌ کند تا پروژه ‌ها بتوانند در یک محیط غیرمتمرکز و قابل تعامل، سرمایه را افزایش دهند. با این حال، برای دستیابی کامل به چشم انداز ما، از آنجایی که Polkadot برای استقرار قراردادهای هوشمند آماده نیست، نقشه راه ارز دیجیتال پولکااستارتر دارای دو فاز جداگانه خواهد بود.

توکن پولکااستارتر POLS

فاز 1 با راه اندازی حداقل محصول قابل دوام (MVP) در شبکه اتریوم آغاز می شود. هدف این مرحله آزمایش پویایی مبادله و فروش توکن، جمع‌ آوری بازخورد کاربران و آماده‌ سازی زیرساخت قوی است که می ‌تواند به پولکادات منتقل شود. با انواع پروژه‌ های پولکادات سازگار با EVM که برای پاراچین شدن رقابت می ‌کنند، ما مطمئن هستیم که کار ما روی اتریوم ما را قادر می ‌سازد تا کار توسعه را در Polkadot راه اندازی کنیم.

فاز 2 شاهد راه اندازی کامل محصول کاری در محیط Polkadot خواهد بود و پروژه های پولکادات را قادر می سازد تا سرمایه خود را در DOT یا هر توکن مبتنی بر Polkadot دیگری که پروژه انتخاب می کند جمع آوری کند. چشم انداز ما این است که ارز دیجیتال پولکااستارتر با بهره گیری از پل های پولکادات مانند BTC، ETH و USDT، استخرهای زنجیره ای و فروش توکن را ارائه دهد.

PolkaStarter و تیم ارز دیجیتال POLS

دانیل استوک هاوس و تیاگو مارتینز توسعه دهنده پولکااستارتر هستند. به عنوان بنیانگذاران پروژه، استک هاوس مدیرعامل شرکت و مارتینز مدیر ارشد فناوری است. علاوه بر این، این دو تجربه گسترده ای از کارآفرینی فناوری تا توسعه نرم افزارهای مختلف دارند. از دیگر اعضای تیم می توان به دانیلو کارلوچی و متیو دیب اشاره کرد. کارلوچی به عنوان یک کارآفرین در پروژه های مختلفی شرکت کرده است و دیب یک مشاور استراتژیک است.

توکن پولکااستارتر (POLS) چیست و چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال پولکااستارتر یک پلت فرم برای راه اندازی و مدیریت عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز یا  (IDO) است. IDO یک توزیع توکن پیش از فهرست است که در آن پروژه های فعال در مرحله اولیه، مقادیر محدودی توکن را به اعضای انجمن در لیست سفید می فروشند.

ارز دیجیتال پولکااستارتر، برای پروژه ها، به موضوعاتی مانند جمع آوری کمک مالی، رشد جامعه و توزیع توکن های پایدار می پردازد. علاوه بر این، مبادلات پایدار ارز دیجیتال پولکااستارتر تضمین می ‌کند که هیچ یک از اعضای جامعه موقعیت‌ های بیش از حد بزرگی از توکن را در اختیار نداشته باشند و از نوسانات پس از یک فهرست غیرمتمرکز محافظت می ‌کنند.

POLS توکن ابزار بومی پلتفرم Polkastarter است و تعدادی نقش در اکوسیستم آن ایفا می کند که برای استخراج نقدینگی، حاکمیت، پرداخت هزینه تراکنش ها و واجد شرایط بودن برای شرکت در استخرهای فقط POLS استفاده می شود.

درواقع POLS توکنی است که ارز دیجیتال پولکااستارتر را تقویت می‌ کند، پلتفرمی برای جمع ‌آوری سرمایه از طریق بلاک چین پولکادات. از POLS می توان برای پرداخت هزینه تراکنش ها در پلتفرم استفاده کرد و همچنین می تواند برای رای دادن و پیشنهاد ارتقای شبکه استفاده شود. 

توجه: کوین بیس در حال حاضر فقط از POLS در حال اجرا بر روی بلاک چین اتریوم (ERC-20) پشتیبانی می کند.

چگونه پروژه ها می توانند از پولکااستارتر استفاده کنند؟

پروژه های ارز دیجیتال پولکااستارتر

این پلتفرم به پروژه های ارزهای دیجیتال اجازه می دهد تا با راه اندازی یک استخر مبادله بر اساس نرخ خرید ثابت برای توکن ها، سرمایه جمع آوری کنند. این «استخرهای مبادله ثابت» مزایای زیادی برای سرمایه ‌گذاران فروش توکن نسبت به مدل ‌های سنتی جمع ‌آوری سرمایه مانند ICO و IDO (پیشنهادات اولیه DEX)،  IEO دارند. استخرهای مبادله ثابت قیمت توکن را در طول فروش تا زمانی که عرضه اولیه خریداری شود حفظ خواهد کرد.

با پولکااستارتر، پروژه‌های غیرمتمرکز قادر به جذب و تبادل سرمایه ارزان و سریع خواهند بود. کاربران می توانند در یک محیط امن و سازگار شرکت کنند و از دارایی هایی استفاده کنند که بسیار فراتر از استاندارد فعلی ERC20 است.

این پلتفرم برای اولین بار در دسامبر 2020 راه اندازی شد و به سرعت رشد کرد و به یکی از پرکاربردترین پلتفرم ها برای پیشنهادات اولیه DEX (IDO) تبدیل شد. از فوریه 2021، ارز دیجیتال پولکااستارتر بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود، اما در نهایت به شبکه اصلی Polkadot مهاجرت می کند.

پیشنهاد اصلی Polkastarter، قرارداد هوشمند مبادله ثابت است که به پروژه‌ ها اجازه می ‌دهد به‌ جای استفاده از مدل بازارساز خودکار یا AMM که توسط Uniswap رایج شده است، به راحتی استخرهای نقدینگی را راه ‌اندازی کنند که سفارش‌ ها را با قیمت ثابتی اجرا می‌ کنند.

سکه های پولکااستارتر را از کجا بخریم؟ 

سکه پولکااستارتر را می توان از صرافی های رمزنگاری که در آن لیست شده است خریداری کرد. اما قبل از معامله باید از قابل اعتماد بودن بازار سهام اطمینان حاصل کرد.

موارد استفاده پولکااستارتر چیست؟

بر اساس وایت پیپر پولکااستارتر، استارت ‌آپ‌ ها و پروژه‌ ها می‌ توانند در زیرساخت‌ های غیرمتمرکز ارز دیجیتال پولکااستارتر سرمایه جمع ‌آوری کنند.

این فناوری همچنین می ‌تواند کاربردهای دیگری خارج از جمع ‌آوری سرمایه داشته باشد، مانند؛

  • فروش تخفیفی با آدرس های لیست سفید
  • استخرهای توکن شامل حراج های هلندی و با پیشنهاد مهر و موم شده خواهد بود
  • تامین مالی جمعی

بهترین کیف پول سخت افزاری پولکااستارتر

بهترین کیف پول سخت افزاری پولکااستارتر

کیف پول سخت افزاری یا کیف پول سرد، کیف پول هایی هستند که اطلاعات مهم کاربر مانند کلیدهای خصوصی را روی یک دستگاه سخت افزاری امن نگه می دارند. یکی از مزایای استفاده از کیف پول های سخت افزاری این است که می توانید چندین ارز دیجیتال مختلف را در این کیف پول ها ذخیره کنید و از ویروس های رایانه ای در امان باشند. علاوه بر این، تأیید تراکنش ها در کیف پول های سخت افزاری انجام می شود. بهترین کیف پول سرد برای نگهداری پولکااستارتر لجر و ترزور هستند.

کیف‌پول‌های سرد لجر و ترزور از تکنیک‌های رمزگذاری بسیار پیشرفته برای محافظت از وجوه کاربران در برابر حملات هک یا حتی کلاهبرداری‌های فیشینگ استفاده می‌کنند. کیف پول سخت افزاری لجر و نانو را می توان با قیمت 50 تا 60 دلار خریداری کرد. مدل‌های Ledger Nano S و Trezor One بهترین عملکرد را نسبت به قیمت خود ارائه می‌کنند و می‌توانند ارز دیجیتال PolkaStarter را به صورت امن و آفلاین ذخیره کنند.

معرفی بهترین کیف پول های نرم افزاری پولکااستارتر

قبلاً گفتیم که برخی از کیف پول های دیجیتال در دو نسخه موبایل و دسکتاپ ارائه می شوند. کیف پول Atomic یکی از بهترین کیف پول های دیجیتالی است که برای ذخیره توکن های POLS معرفی شده است. ارز دیجیتال PolkaStarter را می توان در هر نسخه از کیف پول اتمی (اندروید، iOS و دسکتاپ) ذخیره کرد. بیش از 300 نوع ارز دیجیتال مانند پولز را می توان در کیف پول اتمیک نگه داشت.

کار با کیف پول هایی که هم نسخه موبایل و هم نسخه دسکتاپ را ارائه می دهند بسیار آسان است. معمولاً نسخه های ویندوز آنها ممکن است امنیت کمتری داشته باشد. بنابراین، کیف پول اتمی ویندوز را روی دستگاهی نصب کنید که به اینترنت متصل نیست و عاری از ویروس ها و بدافزارهای کامپیوتری باشد.

صرافی های آنلاین پولکااستارتر

معامله گران فعالی که نیاز به دسترسی سریع به وجوه خود دارند نیز می توانند توکن های Pool خود را در صرافی ذخیره کنند. صرافی های بین المللی مانند بایننس، کوکوین و هوبی که سابقه امنیتی طولانی دارند و حتی پس از حملات هکری، وجوه را به کاربران خود بازگردانده اند، می توانند گزینه های خوبی برای نگهداری ارز دیجیتال Polkastarter باشند. با این حال، تجارت بین المللی ممکن است محدودیت هایی برای ارائه خدمات به کاربران ایرانی داشته باشد. بنابراین مطمئن ترین روش های نگهداری وجوه دیجیتال در کیف پول های با امنیت بالا ذکر شده است. 

ویژگی های کلیدی پلتفرم پولکااستارتر

ویژگی های کلیدی ارز دیجیتال پولکااستارتر

تعویض زنجیره ای متقاطع

استخرهای مبادله ثابت و پویا

ویژگی های ضدکلاهبرداری

ادغام کامل احراز هویت مشتری (kyc)

مدل حکمرانی

لیست بدون مجوز

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com