پیش بینی بازار بورس

پیش بینی بازار بورس

واقعا آینده ی بورس چه می شود؟ باید شاهد این نوسانات باشیم یا بازار بورس ثابت می ماند؟ همچنان باید شاهد تغییر رنگ بازار بورس باشیم؟ بعضی می گویند: یا قرمز قرمز یا سبزی محض، خسته شدیم از این اوضاع!

نگران نباشید، تنها با پیش بینی درست می توانید در یک سهام 50 تا 60% سود ببرید!

چه بر سر بازار بورس می آید؟

با این اوضاع نوسانات بازار بورس، این سوال برای همه پیش آمده است که بالاخره چه بر سر بازار بورس می آید؟ چه کارهایی انجام بدیم تا حداقل جلوی ضرر بیشتر را گرفته باشیم؟

هر روز صبح که چشم باز می کنیم نگران چراغ های سبز و قرمز چهار راه بورس هستیم که قرار است بمانیم پشت ترافیک های های ذهنی مان ؟ یا که بالعکس قرار است راهی باز شود و دستی به سرِ سرمایه مان بکشد تا شاید به درآمد دلخواهمان برسیم.

برای هر مشکلی یک راه حلی وجود دارد، به دست آوردن لِم سرمایه گذاری در بورس هم همینطور!مطمئناً هر سرمایه گذار می خواهد ارزش سهام آینده را پیش بینی کند ، بنابراین پیش بینی های بورس توسط متخصصان در رسانه ها و انتشار، توسط کارگزاران و مشاوران سرمایه گذاری انجام می شود و در واقع شما می توانید با خیالی راحت سرمایه گذاری کنید.

برای این که با خیالی راحت سرمایه گذاری کنید بهتر است آموزش سرمایه گذاری در بورس را با اصول و فنون درست آموزش ببینید، به این منظور می توانید با سایت علیرضا محرابی، از اساتید خبره بورس، همراه باشید و روز به روز سرمایه گذاری درستی داشته باشید و به نتیجه های میلیونی برسید!

چه بر سر بازار بورس می آید؟

انواع پیش بینی در بازار بورس

پیش بینی های موثق

پیش بینی های موثق در واقع پیش بینی هایی هستند که توسط افراد متخصص و کاربلد حوزه ی بازارهای مالی انجام می گیرد، این نوع پیش بینی ها جای خطا نداشته چون بر حسب عقل و تخصص است. وقتی پای عقل در میان است، نام زیبای <<پیشرفت>> می درخشد.

پیش بینی های غیر موثق

این نوع پیش بینی ها توسط افراد غیر متخصص و شایعات در شبکه های اجتماعی انجام می گیرد، به این صورت که کسی/ کسانی برای جذب فالور و راهیابی به اکسپلورر شایعاتی تحت عنوان های <<ریزش بورس در فلان موقع>> را ساخته و این اخبار غیر موثق و پیش بینی های کورکورانه باعث اتفاق های جبران ناپذیر در تفکرات سرمایه گذاران می شود.

پیش بینی های فردی

اساسا پیش بینی روند بازار های مالی از جمله بورس توسط عموم مردم امکان پذیر نیست مگر این که آنان آموزش های درست دیده، استمرار به خرج داده و این بازار ها را به خوبی به دست بگیرند، در این صورت می توانند پیش بینی کنند که آینده بورس چه خواهد شد؟

هدف از پیش بینی بورس

<<پیش بینی بازار بورس، عملیاتی است که، برای تعیین ارزش آینده سهام شرکت، یا سایر ابزارهای مالی معامله شده در بورس انجام می شود. پیش بینی موفقیت آمیز قیمت آینده سهام می تواند سود قابل توجهی به همراه داشته باشد>>

به چه صورت بازار بورس را پیش بینی کنیم؟

به دلیل عوامل زیادی که در پیش بینی سهام دخیل هستند ، مانند نرخ بهره ، سیاست و رشد اقتصادی که بورس را بی ثبات می کند پیش بینی چگونگی حرکت بازار بورس یکی از چالش برانگیزترین موارد است.

<<هم چنین، چون حرکت های بازار همیشه در معرض عدم قطعیت است، روش های پیش بینی بازار سهام به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: تجزیه و تحلیل فنی و بنیادی که این تجزیه و تحلیل ها برای پیش بینی ارزش سهام آینده، متمرکز است.>>

مزایای پیس بینی بورس

پیش بینی سهام شانس زیادی برای سود فراهم می کند که انگیزه اصلی برای تحقیق در این زمینه است.

  • دانش حرکات سهام با کسری از ثانیه می تواند منجر به سود بالایی شود. 
  • از آنجا که سرمایه گذاری سهام یک فعالیت عمده بازار مالی است ، عدم دانش دقیق و اطلاعات دقیق منجر به از دست رفتن اجتناب ناپذیر سرمایه گذاری می شود.
  • پیش بینی بازار راه های سود زیادی را ارائه می دهد و محرک اساسی برای اکثر محققان در این زمینه است

نتیجه گیری

بنابراین برای پیش بینی درست بازار های مالی و هم چنین درآمد زایی هر چه بیشتر می توانید بسته های آموزشی استاد علیرضا محرابی را تهیه کرده و برای همیشه در صف اول پیشگوهای مالی باشید.

برای پیش بینی بازار بورس به بهترین نحو، می توانید فیلم های رایگان تحلیل تکنیکال را مشاهده نمایید و خودتان بازار بورس را به راحتی پیش بینی کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram