1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. صرافی
 4. صرافی Biswap چیست؟

صرافی Biswap چیست؟

صرافی Biswap چیست؟
لوگو علیرضا محرابی
صرافی Biswap چیست؟
صرافی

صرافی Biswap در دومین رویداد ارزشمند‌ترین سازنده در شبکه BSC، جز یکی از برندگان بود. این پلتفرم یک برنامه تشویقی جهانی ۱۰ میلیون دلاری را با همکاری سایر پروژه‌های بایننس اسمارت چین را‌ه‌ اندازی کرده است. Binance Labs (بایننس لبز) نیز خود را سرمایه ‌گذار استراتژیک صرافی Biswap معرفی کرده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی صرافی مذکور، نحوه عملکرد آن و توکن BSW بپردازیم.

صرافی غیر متمرکز Biswap چیست؟

صرافی غیر متمرکز Biswap صرافی Biswap یک صرافی غیر متمرکز مبتنی بر شبکه BSC می باشد که از آن برای مبادله توکن‌های BEP20 استفاده می شود. از قابلیت های این صرافی غیر متمرکز می توان به کسب درآمد از استخرهای نقدینگی، NFT Place Market، ییلد فارمینگ و همچنین سرویس‌ لانچ پد عرضه اولیه صرافی یا IDO اشاره کرد.

نحوه عملکرد صرافی Biswap

صرافی غیر متمرکز Biswap برای مبادله توکن‌های BEP20، از مدل بازارساز خودکار (AMM) استفاده می‌کند. نقدینگی بازار Biswap، مانند اغلب صرافی های غیر متمرکز، توسط تامین‌ کنندگان نقدینگی تامین می شود. تامین کنندگان نقدینگی توکن‌ های خود را در استخرهای نقدینگی این صرافی استیک یا سپرده ‌گذاری می‌ کنند. در مقابل نیز به تامین‌ کنندگان نقدینگی، به عنوان پاداش توکن‌ های تامین نقدینگی داده می‌شود که می توانند آنها را در فارم‌های Biswap استیک کنند و توکن BSW دریافت نمایند. در این صرافی کارمزد سواپ توکن معادل ۰.۱ درصد از مبلغ معامله می باشد که از این مبلغ، ۰.۰۵ درصد به عنوان پاداش به تامین کنندگان نقدینگی داده می‌شود و مابقی آن صرف سوزاندن توکن BSW می ‌شود.

Transaction Fee Mining یا استخراج کارمزد تراکنش، فرآیندی برای پاداش دادن کارمزد به کامیونیتی می باشد. صرافی Biswap برخلاف سایر پلتفرم‌های مبادلاتی، کارمزد تراکنش را به کاربران در قالب توکن BSW برمی‌ گرداند. به عبارت دیگر، هنگام معامله در این صرافی، کاربران ۰.۱ درصد کارمزد پرداخت می کنند که بیش از ۷۰ درصد آن فورا به موجودی Fee Return کاربران و در قالب توکن BSW برمی‌گردد. برای مثال اگر فردی ۱ BNB را در ازای BUSD سواپ کند، باید ۰.۰۰۱ توکن BNB (یعنی ۰.۱ درصد آن) را به عنوان کارمزد پرداخت کند. سیستم بعد از اجرای تراکنش، کارمزد پرداختی (. یعنی ۷۰ درصد از ۰.۰۰۱) را در قالب توکن BSW به کاربر برمی‌گرداند.

صرافی Biswap دارای 3 مدل سیستم Referral (رفرال) می باشد. در سیستم رفرال یا ارجاع دادن افراد می توانند دوستان خود را برای ثبت نام در پلتفرم، از طریق لینک دعوت کنند و در مقابل پاداش دریافت کنند. پاداش رفرال از فارم، لانچ‌پول، سواپ و همچنین لاتاری به کاربران داده می‌شود. این صرافی دارای یک سیستم مشارکت در سود نیز می باشد که می توان بخشی از پاداش رفرال را از طریق آن، با دوستان دعوت ‌شده به اشتراک گذاشت. افراد می توانند هنگام ساخت لینک رفرال برای اشتراک سود، ۴ گزینه مختلف را انتخاب کنند. این 4 گزینه شامل صفر درصد، ۱۰ درصد، ۲۵ درصد و ۵۰ درصد می باشد.

خدمات پلتفرم Biswap چیست؟

خدمات صرافی Biswap چیست؟

افراد علاوه بر این که می توانند از پلتفرم بایسواپ، به عنوان یک صرافی غیر متمرکز استفاده کنند، خدمات متعدد دیگری نیز از طریق آن می توانند دریافت کنند که در ادامه به معرفی این خدمات می پردازیم. 

استخر نقدینگی (Liquidity Pool)

افراد می توانند توکن نقدینگی را در ازای افزودن نقدینگی به استخر، دریافت نمایند. زمانی که یک نفر به وسیله توکن‌های واریزی کاربر دیگری، سواپ انجام می‌دهد، ۰.۰۵% از کارمزد، متعلق به استخر آن کاربر می شود که به نسبت سهم کاربر از استخر پاداش، میان کاربر و سایر تامین‌ کنندگان نقدینگی تقسیم می‌شود.

فارم (Farm)

فارم‌های صرافی Biswap برای کاربران فرصت‌های کسب سود متعددی را فراهم می کند. در این فارم‌ها می توان با LP توکن‌های مختلف را استیک کرد و از این طریق، BSW برداشت کرد.

مارکت پلیس (Marketplace)

کاربران می توانند با پرداخت توکن‌های BSW، USDT، WBNB و BUSD اقدام به خرید و فروش NFT های لیست شده در مارکت‌ پلیس Biswap کنند.

لانچ‌پول (Launchpool)

یک جایگزین کم‌ هزینه برای استخراج، لانچ‌پول بایسواپ است که می توان در این سیستم به‌ صورت رایگان، از توکن‌ های خود برای کسب توکن ‌های بیشتر، استفاده کرد. در واقع می توان با قفل کردن رمز ارزهای خود، توکن‌ های دیگر را به عنوان پاداش دریافت کرد.

لاتاری (Lottery)

در بازی شانسی لاتاری بایسواپ، برندگان به‌ طور تصادفی انتخاب می‌شوند. هر کاربری که دارای حداقل یک بلیط لاتاری باشد، می تواند در این بازی شانسی شرکت کرده و توکن BSW پاداش بگیرد.

کسب درآمد از NFT

در این سیستم برای دریافت NFT های بیشتر و ارتقای سطح NFT ها، امکاناتی از جمله استخر استیکینگ (Staking Pool)، کسب درآمد لانچ‌پد (Launchpad) و همچنین تقویت NFT تعبیه شده است.

لانچ‌پد عرضه اولیه صرافی غیر متمرکز

پروژه‌ های قدرتمند بلاک چین از طریق لانچ‌پد IDO بایسواپ می ‌توانند توکن‌ های خود را عرضه کنند.

استیکینگ ثابت

از طریق سپرده ‌گذاری با نرخ سود ثابت بایسواپ یا همان استیکینگ ثابت (Fixed Staking)، کاربران می توانند از مزایای APR ثابت، عدم ضرر نا پایدار (Impermanent Loss)، استیک و دریافت توکن ‌های برتر و همچنین جوایز روزانه بهره‌ مند می‌شوند.

کسب درآمد از طریق بازی

 بازی Squid NFT World در بایننس اسمارت چین، توسط صرافی Biswap تولید شده است. NFT Buses و NFT Players دارایی‌های اصلی این بازی هستند. کاربران می توانند در مارکت پلیس بایسواپ، این توکن‌ها را ترید کنند.

توکن پلتفرم Biswap چیست؟

توکن پلتفرم Biswap چیست؟

صرافی غیر متمرکز Biswap دارای یک رمز ارز بومی با نماد BSW می باشد که یک توکن BEP20 در شبکه BSC است. حداکثر عرضه این توکن معادل ۷۰۰ میلیون واحد است که ۱۰ میلیون واحد آن اختصاص به نقدینگی اولیه، شرکای استراتژیک و بازاریابی دارد. ۴۰۰,۰۰۰ BSW، در صرافی Biswap، صرف نقدینگی اولیه شده است.

نحوه تخصیص ۶۰۰ میلیون توکن BSW:

 • Launchpool و فارم: 70% به ‌ازای بلاک
 • برنامه Referral (رفرال): 4.3% به ‌ازای بلاک
 • تیم: 9% به ‌ازای بلاک
 • صندوق دارایی ایمن برای کاربران: %1 به ‌ازای بلاک
 • صندوق سرمایه‌گذاری: 5% به‌ ازای بلاک
 • استخراج نقدینگی: 30 میلیون
 • NFT، برنامه‌های PlaytoEarn و شرکای استراتژیک: 70 میلیون

توکن BSW برای جلوگیری از تورم، به ‌صورت ماهیانه سوزانده می‌شود.

برنامه توکن ‌سوزی صرافی Biswap

برنامه توکن ‌سوزی صرافی Biswap

 • پاداش حساب‌های Referrer
 • کارمزد برداشت زود هنگام از استخر Holder Pool
 • کارمزد عملکرد سیستم سود ترکیبی خودکار
 • 50% کارمزد معاملات برای خرید توکن BSW از بازار و همچنین سوزاندن آن‌ها استفاده می‌شود.
 • 10% از BSWهای حاصل از فروش توکن NFT
 • 13% از تمام بلیط‌ های بخت‌ آزمایی خریداری شده
 • 10% از درآمد حاصل از مینت کردن NFT
 • 50% از 1% هزینه کمیسیون بازار برای خرید توکن BSW و سوزاندن آن استفاده می شود.
 • 10% از کارمزد برداشت زود هنگام از موجودی بازی
 • 0.5% از حق امتیاز از فروش مجموعه NFT های Biswap Robbies
 • 15% از درآمد IDO
 • 1% از حق امتیاز فروش کلکسیون Squid NFT

نقشه راه پلتفرم Biswap

 از جمله برنامه های انجام شده در پلتفرم بایسواپ می توان به مارکت پلیس NFT، ادغام با گیم‌فای (PlayToEarn)، لانچ پد: خرید توکن‌های جدید مستقیما از صرافی Biswap، استخر هولدر BSW، لیست کردن BSW در صرافی بایننس، فعالسازی برنامه رفرال سواپ و همچنین ورژن ۲.۰ دنیای Squid NFT اشاره کرد.

از برنامه های در دست اقدام نیز می توان به مالتی چین (اتصال به شبکه جدید)، تبلیغات مارکتینگی ( توسط بلاگرها و رسانه‌ها)، فهرست کردن توکن BSW در صرافی‌های مهم، شرکای استراتژیک جدید ورژن ۲.۰ مارکت پلیس بایسواپ، استیکینگ ثابت (Fixed Staking) و همچنین اجرای Staff Game در بازی Squid NFT World اشاره کرد.

این صرافی همچنین برنامه‌هایی برای آینده دارد که شامل سیستم لانچ‌پد نوآورانه، استخر مالتی ریوارد برای هولدرهای BSW، ورژن ۲.۰ استیکینگ NFT، وظایف روزانه برای کاربران، داشبورد شخصی کاربر، وام‌ دهی، وام‌ گیری و همچنین Limit Order می باشد.

شرکای پلتفرم Biswap

شرکای صرافی Biswap

صرافی Biswap برای ایجاد صندوق ‌های ییلدفارمینگ با درصد سود سالانه ۳۰۰ درصدی، همکاری خود را با بیفی فایننس (Beefy Finance) آغاز کرده است. Beefy Finance برای بهینه‌ سازی سود، به عنوان یک پلتفرم چند زنجیره‌ ای عمل می کند و در این پلتفرم می توان از طریق رمز ارزها، سود مرکب کسب کرد.

صرافی Biswap با اوپن لوریج (OpenLeverage) نیز همکاری هایی داشته است. OpenLeverage به عنوان یک پروتکل مارجین تریدینگ و وام دهی، برای جفت‌ ارزهای مختلف در صرافی ها، امکان ایجاد پوزیشن لانگ و شورت را فراهم می کند. شراکت میان صرافی Biswap و OpenLeverage با هدف ایجاد استخرهای BSW/WBNB و USDT/BSW انجام شده است. کاربران می‌توانند به‌عنوان وثیقه، BSW را واریز کرده و سپس WBNB وام بگیرند.

از کدام صرافی ‌ها می توان توکن BSW را خرید؟

از طریق صرافی‌های متمرکز بایننس، کوینکس، LBank، هوو و هات بیت می توان توکن BSW را معامله کرد. همچنین در صرافی‌ های غیر متمرکز مانند پنکیک سواپ، DODO و Biswap، امکان معامله توکن BSW فراهم شده است.

بهترین کیف پول برای نگهداری توکن BSW

در کیف پول‌ های سازگار با BSC که از استاندارد BEP20 پشتیبانی می‌ کنند، مانند Binance Chain Wallet، متامسک، تراست ولت، کیف پول سخت ‌افزاری و نرم‌ افزاری سیف پل و همچنین کیف پول مث می توان توکن BSW را نگه داری کرد.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

4 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com