1. صفحه اصلی
 2. مقالات بازار مالی
 3. تحلیل بین بازاری
 4. بروکر ارانته (Errante)

بروکر ارانته (Errante)

بروکر ارانته (Errante)
لوگو علیرضا محرابی
بروکر ارانته (Errante)
تحلیل بین بازاری

یکی از مهم ترین بروکرها برای ایرانی ها بروکر ارانته است. بازارهای مالی امروزه با پیشرفت بروکرها شکل دیگری به خود گرفته است؛ ما در سال‌ های اخیر شاهد ظهور بروکرهای جدیدی بودیم که همگی با هدف آسان کردن معامله در بازارهای جهانی شکل گرفتند و تلاش کردند که معامله گران را در این بازارها هدایت کنند تا معامله موفقی انجام دهند. بروکرها با استفاده از خدمات بسیار گسترده، شرایط امنی را برای مخاطبان خود فراهم کردند تا تریدرها بتوانند با اطمینان کامل و در یک محیط امن، اقدام به سرمایه‌ گذاری و خرید و فروش کالاها، شاخص ‌ها، ارزها و موارد دیگر نمایند و در این مسیر کمتر دچار مشکل شوند.

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی بروکر ارانته بپردازیم، بروکر Errante در سال 2018 به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده است. این بروکر توانسته در مدت بسیار کوتاهی با عملکرد بسیار حرفه ای توجه کاربران را از سراسر جهان به خود جلب کند. بروکر ارانته دارای دو رگوله FSA و CySEC می ‌باشد.

بروکر ارانته چیست؟

بروکر ارانته چیست؟همانطور که در قسمت قبل گفتیم بروکر Errante یک کارگزار فارکس دارای رگوله است. این بروکر تلاش می کند تا بدون اینکه در میز معامله مداخله کند، به تریدرهایی که از پلتفرم ‌های متاتریدرهای MT4 و MT5 استفاده می ‌کنند، خدمات ‌دهد. این بروکر خدمات بسیار ارزنده ای را برای مشتریان خود ارائه می دهد برای نمونه: تجارت بر روی چندین دارایی از جمله ارزهای دیجیتال، CFD های سهام، کالاها، فلزات، شاخص‌ ها و بیش از 50 جفت ارز فارکس را برای مشتریان خود امکان پذیر کرده است و مشتریان آن می توانند این دارایی ها را معامله کنند.

بروکر ارانته از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرده است و سابقه کمی نسبت به سایر بروکرهای بازار مالی فارکس دارد اما در همین زمان کم توانسته نظرات بسیار مثبتی را از سوی معامله گران کسب کند. همچنین بهتر است بدانید پشتیبانی فارسی و وبسایت فارسی برای کاربران ایرانی در این بروکر وجود دارد و کاربران ایرانی می توانند در صورت داشتن هرگونه مشکلی در این بروکر، از پشتیبانی فارسی بهره ببرند.

بررسی بروکر ارانته 

بررسی بروکر ارانته

از جدیدترین بروکرهایی که در این چند سال اخیر وارد بازار مالی فارکس شده است می توان به بروکر ارانته اشاره کرد. بسیاری از صاحب نظران این عرصه معتقد هستند اگر بروکر Errante ارائه خدمات خود را به همین شکل ادامه دهد، آینده بسیار روشنی در انتظار او خواهد بود و می تواند به یکی از موفق ترین بروکرهای بازارهای مالی تبدیل شود.

این بروکر در سال 2018 تاسیس شد که به نسبت بروکرهای قدیمی سابقه کمتری از نظر فعالیت دارد. برای کاربران اعتماد به یک بروکر تازه کار کمی دشوار است که این امر خود چالشی بزرگ برای بروکر ارانته می‌ باشد که توانسته به خوبی با این چالش مواجه شود؛ زیرا با این وجود، بروکر Errante در طی مدت زمان کمی که وارد بازار معاملات شده است، به دلیل خدمات مناسب خود موفق شده مشتریان زیادی را جذب نماید.

از دیگر ویژگی های بارز بروکر Errante می توان به این مورد اشاره کرد که این بروکر چهار حساب لایو را در دسترس قرار داده که با حداقل سپرده 50 دلار و اسپرد رقابتی در دسترس هستند و معامله گران می توانند از آن بهره ببرند. همچنین از نکات مهمی که باعث شده است بروکر ارانته بسیار مورد استقبال کاربران قرار گیرد این است که هزینه ‌های معاملاتی در حساب‌ های VIP و Tailor-made کمتر است و معامله گران هزینه نسبتا کمی پرداخت می کنند؛ این درحالی است که در بقیه بروکرها این هزینه ها بیشتر است و همچنین حداقل سپرده‌ ها در این دو حساب بسیار بالاتر است. حساب Tailor-made یک حساب قابل تنظیم است که معامله‌ گران خدمات شخصی ‌سازی شده‌ای را دریافت می ‌کنند و می ‌توانند در مورد شرایط معامله خود مذاکره کنند و آن را به گزینه خوبی برای معامله‌ گران حرفه‌ ای تبدیل می‌ کند.

به نظر می رسد اگر بروکر Errante با همین نوع خدمات رسانی به کار خود ادامه دهد می تواند به یکی از قدرتمندترین رقبای بروکرهای قدیمی تبدیل شود.

آیا بروکر ارانته معتبر است؟

آیا بروکر ارانته معتبر است؟

شاید تاکنون این سوال نیز برای شما هم مطرح شده است که آیا بروکر ارانته معتبر است یا خیر؟ در جواب این سوال باید بگوییم که بروکر ارانته بیش از 20,000 مشتری در سراسر جهان دارد و دفتر مرکزی آن در قبرس است. این کارگزار توسط سازمان خدمات مالی (FSA) سیشل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس CYSEC تایید شده و رگوله دارد؛ پس جواب ما در سوال معتبر بودن بروکر ارانته مثبت است. همچنین باید بدانید که بروکر Errante دارای 2 رگولاتوری FSA و CySec است، در ادامه به بررسی این دو می پردازیم.

شرکت اصلی کارگزاری ارانته با نام Notely Trading Lt به ثبت رسیده و دارای رگوله معتبر بین المللی CySec است، این رگولاتوری سطح 2 است و اعتبار خوبی دارد. این مجوز مشتریان اروپایی بروکر را تحت پوشش قرار می ‌دهد.

بروکر Errante نام تجاری شرکت Notely Trading Ltd می‌ باشد که یک شرکت سرمایه ‌گذاری مجاز و تحت رگوله کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس CySec با شماره مجوز 383/20 است؛ همچنین بروکر Errante توسط قوانین بازارهای مالی (MiFID II) اتحادیه اروپا اداره می‌ شود.

شما در تصویر زیر می توانید این مجوز را که در وبسایت رسمی نهاد نظارتی موجود است، مشاهده کنید و از معتبر بودن بروکر ارانته مطمئن شوید و با خیال راحت از این بروکر استفاده نمایید.

نهاد نظارتی

شعبه آفشور این بروکر دارای مجوز FSASeychelles است که مختصر شده Financial Services Authority Seychelles می ‌باشد. این رگوله‌ اعتبار بالایی ندارد و به ایرانیان اجازه فعالیت در این شعبه بروکر را می ‌دهد و کاربران ایرانی می توانند بدون هیچ مشکلی از این بروکر استفاده کنند.

بروکر Errante نام تجاری شرکت Errante Securities (Seychelles) Ltd است که دارای مجوز فروشندگی اوراق بهادار سیشل است و توسط اداره خدمات مالی این کشور (FSA) تحت مجوز شماره SD038 رگوله شده است.

شما در تصویر زیر می توانید این مجوز را مشاهده کنید.

مجوز فروشندگی اوراق بهادار

همچنین باید بدانید که وجوه مشتریان این بروکر در بانک‌ ها و مؤسسات مالی با سرمایه بالا و جدا از وجوه عملیاتی شرکت سپرده می ‌شوند. از ویژگی های دیگر بروکر Errante می توان به ارائه محافظت از تعادل منفی اشاره کرد؛ بدان معنی که معامله گران هرگز نمی ‌توانند بیش از سپرده اولیه خود ضرر کنند.

معرفی انواع حساب های معاملاتی بروکر ارانته

معرفی انواع حساب های معاملاتی بروکر ارانته

بروکر ارانته که به عنوان یکی از جدیدترین بروکرهای بازار مالی فارکس شناخته می شود، چهار حساب مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده است که شامل حساب استاندارد، پرمیوم، وی آی پی و نهایتا حساب Tailor Mode می شود.

بهترین حساب معاملاتی بروکر Errante

از مهم ترین تفاوت های حساب های بروکر می توان به میزان واریز اولیه و مقدار اسپرد اشاره کرد؛ این حساب ها فقط در این دو زمینه با یکدیگر تفاوت دارند. در حساب‌ های استاندارد و پرمیوم برای شما فقط اسپرد محاسبه می ‌شود، در دو حساب دیگر اسپرد شما کمتر خواهد بود اما در عوض به ازای هر لات 2 تا 3 دلار کمیسیون پرداخت می‌ کنید.

در قسمت زیر به ویژگی های بارز حساب های این کارگزاری اشاره می کنیم:

اولین ویژگی حساب ECN VIP است: در مورد این حساب باید بدانید که حساب ECN VIP مخصوص کاربران وی آی پی بوده و کاربران باید حداقل 5 هزار دلار برای افتتاح حساب واریز اولیه داشته باشند تا بتوانند از حساب ECN VIP استفاده کنند. همچنین این حساب 3 دلار در لات از کاربران کمیسیون دریافت می کند و اسپرد آن 0.2 پیپ است.

دومین ویژگی حساب ECN استاندارد است: دومین حساب بروکر Errante به حداقل 50 دلار واریز اولیه برای افتتاح حساب نیاز دارد و میزان اسپرد آن 1 پیپ است.

سومین ویژگی حساب Tailor Made است: این حساب دارای اسپرد 0.0 پیپ بوده و نیاز به واریز اولیه 15 هزار دلار برای افتتاح حساب دارد. در هر لات نیز 2 دلار کمیسیون از کاربران دریافت می کند.

چهارمین ویژگی حساب ECN Premium است: در این نوع از حساب، حداقل میزان شارژ اولیه باید 1000 دلار باشد و اسپرد آن نیز به میزان 0.7 پیپ کاهش خواهد یافت.

برای کسب اطلاعاتی در مورد آموزش ارز دیجیتال بر روی لینک کلیک کنید.

اسپرد بروکر ارانته

اسپرد بروکر ارانتهاز مهم ترین ویژگی های بروکر ارانته که موجب شده است در مدت کوتاه بتواند نظرات بسیار مثبتی به خود جلب کند این است که بروکر Errante را می‌ توان جز کارگزاری‌ هایی قرار داد که کمترین اسپرد را از مشتریان خود دریافت می ‌کند و همین موضوع سبب شده است افراد زیادی به استفاده از این بروکر ترغیب شوند. در قسمت زیر به میزان اسپرد دریافتی توسط بروکر ارانته بر روی چند جفت ارز پرطرفدار نگاهی می‌ اندازیم.

 • جفت ارز EUR/USD: میانگین اسپرد 1.03 پیپ
 • جفت ارز GBP/USD: میانگین اسپرد 1.30 پیپ
 • جفت ارز USD/JPY: میانگین اسپرد 1.07 پیپ
 • جفت ارز USD/CHF: میانگین اسپرد 1.50 پیپ
 • اسپرد طلا: میانگین اسپرد 36 پیپ
 • اسپرد بیت کوین: تقریبا 65 دلار

معرفی نمادهای معاملاتی بروکر ارانته

فارکس: Errante دارای 46 جفت ارز برای معامله است که در مقایسه با اکثر کارگزاران دیگر، یک رقم بسیار ستودنی است. این نمادهای معاملاتی شامل جفت ارزهای اصلی (EUR/USD،GBP/USD،USD/JPY) و فرعی (NZD/JPY, GBP/JPY،USD/ZAR) می ‌شوند.

 CFD: ارانته 61 سهام CFD ارائه می ‌دهد که تعداد مناسبی برای معامله‌ گران است. CFD های سهام مشمول سود سهام هستند و دارندگان آن در مالک سهام اصلی نیستند.

شاخص ‌ها: در رابطه با این نماد باید بدانید که حدود 9 شاخص برای معامله در بروکر Errante موجود است.

کالا: این کارگزار فارکس تریدر بر روی 3 کالا را ارائه می‌ دهد که در مقایسه با سایر کارگزاران محدود به نظر می آید؛ این در حالی است که اکثر کارگزاران بین 5 تا 10 کالا ارائه می ‌دهند. منظور از کالاها، کالاهایی شامل انرژی هایی مانند نفت و گاز طبیعی است.

فلزات: Errante معاملات را بر روی 6 نماد فلز ارائه می ‌دهد که تقریبا به اندازه سایر بروکرها است. این فلزات شامل نقره، طلا، پالادیوم و پلاتین است.

رمزارزها ششمین نماد معاملاتی بروکر ارانته را تشکیل می دهند: بروکر Errante برای کاربرانی که به بازارهای ارز دیجیتال و کریپتو علاقه دارند 14 رمز ارز مختلف برای ترید ارائه کرده است تا این کاربران به معامله این 14 رمز ارز بپردازند. به طور کلی، Errante طیف مناسبی از جفت‌ های فارکس و دیگر نمادها را ارائه می ‌دهد.

بررسی حساب ‌های اسلامی ارانته

بررسی حساب ‌های اسلامی ارانته

همانطور که اطلاع دارید حساب ‌های اسلامی یا بدون سوآپ در واقع برای معامله گرانی است که به دلیل مسائل شرعی و یا ترید های بلندمدت تمایلی به پرداخت بهره شبانه ندارند؛ مسلمانان معمولا از حساب های بدون سوآپ استفاده می کنند.

تعدادی از بروکرهای بازارهای مالی حساب اسلامی را دارا هستند و این ویژگی را برای کاربران مسلمان خود فراهم کرده اند. این در حالی است که بروکر ارانته در تمامی حساب‌ های خود سوآپ دریافت نمی‌ کند که این امر یکی از ویژگی‌ های این بروکر است. شما در این بروکر بر روی هیچ نمادی (نفت، فلزات، جفت ارزها و غیره) سوآپ پرداخت نمی ‌کنید.‌

شارژ حساب Errante | واریز و برداشت در بروکر ارانته

بروکر ارانته Errante که اکنون به عنوان یکی از محبوب ترین بروکرهای بازار مالی فارکس شناخته می شود؛ روش های واریز و برداشت متنوعی را پشتیبانی می کند، کاربران این بروکر می توانند از روش های مختلفی در این بروکر استفاده کنند تا حساب خود را شارژ کنند یا از آن وجه برداشت کنند.

در قسمت زیر به معرفی روش های واریز و برداشت بروکر Errante می پردازیم:

1. برداشت و واریز با بیت کوین

2. برداشت و واریز با اتریوم

3. واریز و برداشت با پرفکت مانی

4. واریز و برداشت از طریق حواله بانکی

5. واریز و برداشت با ریپل

6. برداشت و واریز با تتر

7. واریز و برداشت ریالی (از طریق صرافی یا بامراجعه به اکانت تلگرام)

برداشت ریالی و رمز ارز را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین روش های بروکر ارانته معرفی کرد.

بررسی وبسایت بروکر ارانته

بررسی وبسایت بروکر ارانته

همانطور که می دانید کاربران معمولا برای بررسی یک بروکر و بررسی اعتبار آن به وبسایت بروکر مراجعه می کنند و تحقیقات اولیه خود را از وبسایت شروع می کنند.

مهم ترین اصل در مورد وبسایت یک بروکر این است که کاربران باید بتوانند در وبسایت بروکر به راحتی به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و بدون مانع این اطلاعات را تجزیه و تحلیل کنند. خوشبختانه وبسایت بروکر Errante با رابط کاربری خوب این امر را فراهم کرده است و این امر یکی از مهم ترین ویژگی های بروکر ارانته محسوب می شود.

یک معامله گر در سایت ارانته به راحتی می ‌تواند به اطلاعاتی همچون رگوله، انواع حساب‌ ها، نمادهای قابل معامله و غیره دسترسی داشته باشد.

همچنین بروکر Errante در وبسایت خود برای کاربران ایرانی زبان فارسی را پشتیبانی می ‌کند که این خود یک امتیاز برای بروکر نزد کاربران ایرانی محسوب می ‌شود.

برای اطلاع از نحوه معامله و ثبت نام در صرافی مکسی، بر روی لینک کلیک کنید.

پشتیبانی بروکر ارانته

کاربران بازارهای مالی هنگام انتخاب یک بروکر به پشتیبانی آن توجه بسیار زیادی دارند زیرا داشتن پشتیبانی قوی و سریع یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب بروکر مناسب به شمار می رود. خوشبختانه بروکر ارانته خدمات پشتیبانی به زبان فارسی را ارائه می ‌دهد تا کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از این بروکر بهره ببرند. کاربران فارسی زبان می توانند از طریق پیام رسان تلگرام بین ساعات ۹ صبح تا ۲۴ شب با پشتیبانی بروکر Errante در تماس باشند.

آیا ارانته بروکر خوبی است؟

و در نهایت شاید پس از خواندن این مقاله این سوال برایتان مطرح شود که آیا بروکر ارانته بروکر خوبی است یا خیر؟ در جواب این سوال باید بگویم که اینکه بروکر ارانته مناسب است یا نه، به سبک معاملاتی و نیازهای شخصی شما مربوط می شود زیرا ممکن است یک کارگزار فارکس برای یک تریدر عالی باشد و برای دیگری مناسب نباشد. شما باید برای مناسب بودن یا نبود یک بروکر ابتدا مشخص کنید که چه نوع تریدری هستید و چه انتظاری از بروکرتان دارید.

اگر بخواهیم معایب بروکر ارانته را مورد بررسی قرار دهیم باید بگویم که یکی از معایب بروکر Errante سابقه پایین فعالیت آن نسبت به دیگر بروکرهای فارکس است. به طور کلی در حال حاضر ارانته بروکر خوبی است و می ‌تواند یک گزینه مناسب برای فعالیت در فارکس باشد. اگر به تاریخچه این شرکت نگاه کنیم خواهیم دید که خوشبختانه بروکر ارانته کلاهبرداری نکرده است.

در این باره بیشتر بخوانید

  نظر بدهید

  شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

  0 دیدگاه

  0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
  0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
  در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
  ×بستن صفحه
  پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
  موبایل 09304891085
  موبایل 09304891085
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @9304891085
  داخلی 101
  پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
  موبایل 09101364784
  موبایل 09927779006
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_104
  داخلی 104
  پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
  موبایل 09304890560
  موبایل 09927779003
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_104
  داخلی 104
  پشتیبان فروش(مهرافروز گودرزی)
  موبایل 09927779006
  موبایل 09927779006
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_105
  داخلی 105
  پشتیبان فروش(پریسا متولی)
  موبایل 09192757633
  موبایل 09927779005
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @armteam_admin_29
  داخلی 106
  پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
  موبایل 09909400064
  موبایل 09909400064
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_por107
  داخلی 107
  پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
  موبایل 09927779040
  موبایل 09927779040
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_por
  داخلی 107
  پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
  موبایل 09304891628
  موبایل 09304891628
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_1_114
  داخلی 114
  پشتیبان فروش(سارا کیانی)
  موبایل 09304890686
  موبایل 09304890686
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_1_117
  داخلی 117
  پشتیبان فروش(سارا کیانی)
  موبایل 09927779030
  موبایل 09927779030
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_2_117
  داخلی 117
  پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
  موبایل 09909400054
  موبایل 09909400054
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_2_118
  داخلی 118
  پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
  موبایل 09194198792
  موبایل 09194198792
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @armteam_admin_33
  داخلی 118
  پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
  موبایل 09304891297
  موبایل 09304891297
  واتساپ شروع گفتگو
  تلگرام @Armteam_admin_2_118
  داخلی 118
  اطلاعات تماس(دفتر فروش)
  تلفن 021-22021030
  تلفن 021-22021040
  بدون پیش شماره 90001030
  اینستاگرام @alireza.mehrabii
  کانال تلگرام @alirezamehrabi_com