1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. ابزارهای ارز دیجیتال
 4. ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

ردیاب کیف پول ارز دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
ردیاب کیف پول ارز دیجیتال
ابزارهای ارز دیجیتال

ردیاب کیف پول ارز دیجیتال در بازار کریپتو به عنوان یک ابزار مفید و کاربردی شناخته می شود که در عین حال طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. اگر شما نیز در بازارهای مالی فعالیت می کنید و به عنوان یک سرمایه گذار پر ریسک شناخته می شوید و همواره به دنبال رمزارزهای پر سود می گردید، اگر به رصد کیف پول نهنگ ها علاقه مندید و یا اگر قصد دارید دارایی های خود را در بلاک چین های متفاوت مشاهده کنید، در این شرایط به ردیاب کیف پول ارز دیجیتال نیاز دارید. از مهم ترین ویژگی های ردیاب ها می توان به این موضوع اشاره کرد که کاربران می توانند با استفاده از آنها بفهمند که سایر تریدرها چه رمزارزی را خریداری می کنند و همچنین آن ها چه احساسی نسبت به بازار دارند. شما می توانید با استفاده از ردیاب ها متوجه شوید که تریدرها در حال حاضر بر روی چه رمزارزهایی سرمایه گذاری می کنند و انتخاب آن ها برای آینده چه رمزارزی است.

کشف کیف پول، جمع آوری داده های آنچین تراکنش ها و در آخر تبدیل آن ها به اطلاعات مفید، سه مرحله ردیابی کیف پول ارز دیجیتال است. شما بعد از این سه مرحله می توانید با استفاده از سرنخ هایی که از حرکت کیف پول های برجسته به دست می آید حرکت بازار را پیش بینی کنید. ما در این مقاله به بررسی ردیاب کیف پول ارز دیجیتال می پردازیم و مزایا و معایب آن را برای شما شرح خواهیم داد.

ردیاب کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

ردیاب کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

 اگر بخواهیم مفهوم دقیق کیف پول ارز دیجیتال را بیان کنیم این گونه می توان گفت که منظور از ردیاب کیف پول یعنی بررسی تحرکات دقیق کیف پول نهنگ ها یا تریدرهای مطرح بازار است تا با استفاده از اطلاعاتی که در بررسی ها به دست می آید تصمیم های معاملاتی احتمالی آن ها را پیش بینی کرد. با استفاده از ردیاب کیف پول ارز دیجیتال، این کار برای معامله گران بسیار آسوده تر می شود. برای نمونه، کاربر می تواند ردیاب مورد نظر را به گونه ای تنظیم کند تا با هر بار تراکنش، کیف پول پیام هشدار ارسال کند.

از دیگر ویژگی های ردیاب کیف پول ارز دیجیتال می توان به این مورد اشاره کرد که کاربر می تواند فعالیت کیف پول انتخابی را در زمان واقعی رصد کند؛ همچنین بهتر است بدانید که ردیاب‌ های کیف پول ارز دیجیتال به یک واسط برنامه ‌نویسی کاربردی (API) شخص ثالث متصل می ‌شوند و از طریق دسترسی به فیدهای داده آنچین ارزهای دیجیتال، اطلاعات مربوط به تراکنش‌ ها را به‌ دست می‌ آورند، سپس این اطلاعات را دسته ‌بندی می ‌کنند و به شکلی کاربردی در اختیار کاربران قرار می‌ دهند.

بهتر است بدانید که ردیاب های کیف پول ارز دیجیتال می توانند به راحتی تنظیم شوند. برای مثال شما می توانید آن ها را به گونه ای تنظیم کنید تا هنگامی که تراکنشی توسط کیف پول ردیابی شده انجام می شود برای شما هشدار ارسال کند. انواع ردیاب‌ های کیف پول ارز دیجیتال بسته به طراحی می ‌توانند اطلاعات اولیه (مانند نوع و مبلغ) تراکنش را در یک نرم ‌افزار پیام‌ رسان مانند تلگرام ارسال کنند، در‌نتیجه کاربر می‌ تواند به‌ سرعت واکنش نشان بدهد.

علت اینکه باید کیف پول دیگران را ردیابی کنیم چیست؟

علت اینکه باید کیف پول دیگران را ردیابی کنیم چیست؟

ردیابی و آنالیز کامل کیف پول های برتر موجب می شود که سرمایه گذاران و تریدرهای بازارهای ارز دیجیتال چشم انداز جامعی از بازار به دست آورند. در قسمت زیر به دلایل ردیابی کیف پول های برتر می پردازیم و شرح می دهیم که ردیابی کیف پول ارزهای دیجیتال چقدر اهمیت دارد.

 • وضعیت و سلامت شبکه: هنگامی که کاربران بازارهای ارز دیجیتال به آنالیز الگوها و حجم تراکنش ها می پردازند، اطلاعات جامع و ارزشمندی را در مورد سلامت کلی شبکه بلاک چین و وضعیت آن به دست می آورند. کاربران می توانند با استفاده از این اطلاعات مطرح شده به پیش بینی مسائل ناشی از مقیاس پذیری و شناسایی بهترین زمان برای انجام تراکنش ها بپردازند.
 • رصد جریان وجوه: هنگامی که شما به رصد جریان وجوه می پردازید و حرکت بین آدرس ها را مشاهده می کنید، از این رصد اطلاعات مفیدی به دست می آورید. با استفاده از این اطلاعات می توانید پیش بینی کنید که دارایی های رمزنگاری شده میان کدام آدرس ها جابجا و ذخیره می شود.
 • احساسات و روند بازار: کشف الگوهای معاملاتی کاربران برجسته بازار، اطلاعات ارزشمندی را در مورد روند کلی بازار و احساسات سرمایه ‌گذاران بانفوذ نشان می‌ دهد. از آنجایی‌ که احساسات و روند بازار دو عامل مهمی هستند که بر بازار ارزهای دیجیتال اثر می‌ گذارند و باعث تغییرات احتمالی قیمت می ‌شوند، با استفاده از این اطلاعات می‌ توانید تصمیم ‌های معاملاتی کارآمدتری بگیرید و با این تصمیمات درست، سود خوبی را به دست آورید.
 • محبوبیت توکن های خاص: شما در این رصد می توانید توکن های خاصی را که از محبوبیت بالایی نیز برخوردارند پیدا کنید. بدین صورت که هنگامی که به نظارت و رصد کیف پول های برتر می پردازید می توانید متوجه شوید که کدام توکن‌ ها توسط کاربران برجسته بازار؛ نگهداری، استیک (Stake) یا معامله می ‌شوند. شناسایی این توکن ها می تواند برای شما بسیار مفید و کارآمد باشد، بنابراین می ‌توانید توکن‌ های محبوبی که ممکن است گزینه ایده‌ آلی برای سرمایه‌ گذاری آینده باشند را شناسایی کنید و در آینده به سرمایه گذاری بر روی آن بپردازید.
 •  امنیت: از دیگر ویژگی های ردیاب کیف پول ارز دیجیتال این است که ردیابی کیف پول‌ های برتر ارزهای دیجیتال راهی برای شناسایی فعالیت ‌های مشکوک مانند کلاهبرداری (Scam) یا تراکنش ‌های غیر قانونی باشد. با استفاده از این اطلاعات می‌ توانید امنیت وجوه خود و ریسک‌ های بالقوه بازار را ارزیابی کنید.

مهم ترین امکانات ردیاب کیف پول کریپتویی

مهم ترین امکانات ردیاب کیف پول کریپتویی

همانطور که در قسمت بالا بیان کردیم، ردیاب های کیف پول ارز دیجیتال همانند ابزارهایی هستند که این امکان را به کاربران می دهند تا کیف پول مورد نظر خود را بدون هیچ مانعی رصد و ردیابی کنند. از مهم ترین ویژگی های این ابزار می توان به نظارت بر پورتفولیو، هشدارهای قیمت، آنالیز تاریخچه تراکنش ها اشاره کرد. هنگامی که سرمایه گذاران بازارهای مالی از این ابزارها بهره می برند می توانند اکانت نهنگ ها را بشناسند و از معاملات آنها مطلع شوند و در انتها چشم انداز بهتری از احساسات و جهت گیری بازار مورد نظر به دست آوردند.

اگر برای شما نیز سوال شده است که ردیاب ها چگونه به کیف پول های متعدد متصل می شوند؟ باید بدانید که ردیاب ها معمولا با API به کیف پول های مختلف و صرافی های گوناگون متصل می شوند و به فیدهای داده آنچین دسترسی پیدا می کنند؛ پس این گونه می توان گفت که نرم‌ افزارهای ردیاب با استفاده از دیتایی که از پلتفرم‌های ردیابی‌ شده به‌ دست می ‌آورند، اطلاعاتی مانند قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال، موجودی پورتفولیو و سایر جزییات تراکنش را ارائه می ‌دهند.

مهم ترین عاملی که موجب شده است کاربران به استفاده از ردیاب ها ترغیب شوند این است که، کاربران این توانایی را دارند که یک ردیاب پورتفولیوی ارز دیجیتال را بر اساس نیازهای مهم خود تنظیم کنند. برای مثال یک کاربر می تواند اعلان ها را به گونه ای تنظیم کند تا هر بار که کیف پول مورد نظر تراکنشی انجام می دهد برای او پیامی حاوی هشدار ارسال شود. در شرح ویژگی های مثبت آن می توان گفت که ردیاب پورتفولیوی ارز دیجیتال در واقع یک راه‌ حل کارآمد برای سرمایه ‌گذاران و تریدرها است که می تواند برای آن ها بسیار مفید و کارآمد باشد؛ زیرا به ردیابی حرکات نهنگ ‌های ارزهای دیجیتال، آنالیز فعالیت‌ های آنها و در نهایت به تصمیم ‌گیری آگاهانه برای سرمایه ‌گذاری کمک می‌ کند زیرا استفاده از تجربیات افراد باتجربه و حرفه ای می تواند بسیار سودمند باشد.

بهترین ردیاب های کیف پول ارز دیجیتال کدامند؟

بدون شک تا این قسمت از مقاله متوجه شده اید که ردیاب های کیف پول ارز دیجیتال در بازار کریپتو از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردارند زیرا این ردیاب ها موجب می شوند که فرد با رصد کیف پول نهنگ ها و کاربران حرفه ای بازار و جمع آوری اطلاعات مهم و کاربردی مربوط به فروش، هولد یا استیک دارایی های دیجیتال آن ها یک دید بهتر و کامل به دست آورد و از روند احساسات بازار نیز اطلاع داشته باشد. این عوامل موجب می شوند که معامله گر بتواند تصمیمات صحیحی را اتخاذ کند، ما در این بخش قصد داریم به معرفی بهترین ردیاب های کیف پول ارز دیجیتال بپردازیم تا شما بتوانید به راحتی بهترین ردیاب را انتخاب کنید.

۱. اتراسکن (Etherscan)

اتراسکن (Etherscan) یک ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

اولین گزینه انتخابی ما برای شما اتراسکن است که همواره به عنوان یک جستجوگر بلاک چین شناخته می شود. اگر برای شما نیز نحوه کار اتراسکن سوال شده است باید بدانید که او داده های خام و گسترده ای را در مورد تراکنش ها، آدرس ها و توکن های مبتنی بر اتریوم را به کاربر ارائه می کند، اتراسکن برای افرادی که قصد دارند به اطلاعات کامل کیف پول های رمزنگاری شده و فعالیت های آنان دسترسی داشته باشند بسیار کاربردی است و می تواند برای آنان بسیار مفید واقع شود.

بررسی مزایا و معایب اتراسکن:

 •  از مهم ترین مزایای اتراسکن می توان به این موضوع اشاره کرد که اتراسکن می تواند داده های جامعی در مورد تراکنش ها، آدرس ها و توکن ها در اختیار کاربر قرار دهد.
 • ارائه اطلاعات دقیق در مورد انتقال توکن ‌های مبتنی بر استاندارد ERC-20 و ERC-721
 •  کاربران در اتراسکن می توانند هشدار های ایمیلی برای آدرس های خاص را به راحتی تنظیم کنند.
 •  در اتراسکن شما می توانید به مجموعه جامعی از نمودارهای پیش ساخته دسترسی داشته باشید.
 •  همچنین مهم ترین معایب اتراسکن این است که پردازش و آنالیز داده های خام برای کاربران بسیار دشوار است.
 •  آخرین معایب اتراسکن این است که تمرکز اصلی اتراسکن روی بلاک چین اتریوم است و به‌ صورت محدود از سایر زنجیره‌ ها پشتیبانی می‌ کند.

۲. دیبانک (Debank)

آشنایی با ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

بدون تردید دیبانک یکی از ابزارهای مشهور حوزه ردیاب های کیف پول ارز دیجیتال است. از مهم ترین ویژگی هایی که موجب شده است دیبانک در میان افراد بسیار شناخته شود این است که او از تمام زنجیره های سازگار با ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می کند. کاربران می توانند از طریق رابط دیبانک به آسانی از نحوه توزیع دارایی های یک کیف پول در زنجیره ها و پروتکل ها مطلع شوند. تیم Debank برای ارائه نتایج بهتر، با ‌سرعت بالایی پشتیبانی از زنجیره ‌ها و پروتکل ‌های جدید را به سرویس‌ های خود اضافه کرده است.

اگر بار اول است که از دیبانک استفاده می کنید و نحوه یافتن کیف پول نهنگ‌ ها را نمی ‌دانید، ردیاب دیبانک این کار را برای شما آسان کرده است و این قابلیت را در بخش “Whales” در اختیار شما قرار می ‌دهد؛ همچنین اطلاعاتی مانند ارزش خالص دارایی، پروتکل ‌ها، مجموعه NFT ها و درصد توکن ‌های موجود در کیف پول را نمایش می ‌دهد.

از دیگر ویژگی های دیبانک این است که به کاربران اجازه می دهد تا ولت های مورد علاقه خود را دسته بندی کنند. این امکان موجب می شود ردیابی کیف پول ارز دیجیتال بسیار ساده تر شود؛ بدین صورت کاربر می تواند فهرستی کامل از کیف پول هایی که ردیابی کرده است در یک صفحه در کنار هم مشاهده کند، در اکانت رایگان Debank کاربران می ‌توانند حداکثر ۵ گروه با ۱۰ آدرس بسازند.

اگر بخواهیم یکی از ابزارهای مهم و کاربردی حوزه ردیاب های کیف پول ارز دیجیتال را معرفی کنیم، دیبانک بدون شک یکی از بهترین ها است. همچنین بهتر است بدانید که تیم توسعه دهنده دیبانک در حال مهیا سازی یک ویژگی جدید به نام Tokens هستند که ردیابی توکن های ترند و دارای حجم بالا را به راحتی امکان پذیر می کند؛ از دیگر امکاناتی که تیم توسعه دهنده تلاش می کنند به دیبانک اضافه کنند می توان به پیام رسان و چت زنده در دیبانک اشاره کرد.

۳. نانسن (Nansen)

معرفی ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

سومین گزینه برای معرفی ردیاب کیف پول نانسن است. این ردیاب به دلیل این که پژوهش های بنیادی و گزارش های مبتنی بر داده را به کاربران ارائه می کند، به طور چشمگیری بر تصمیم گیری آگاهانه آن ها تاثیرگذار است و به آن ها کمک می کند که مسیر درستی را انتخاب کنند. بهتر است بدانید که استفاده از نانسن مستلزم پرداخت هزینه است اما ویژگی های قابل ستایش آن می تواند شما را به پرداخت این هزینه و بهره بردن از آن ترغیب کند.

بررسی مزایا و معایب ردیاب کیف پول نانسن:

 •  اولین مزیت ردیاب کیف پول نانس این است که پژوهش های بنیادی و گزارش های مبتنی بر داده را در اختیار کاربر قرار می دهد.
 • این ردیاب به طور کامل اطلاعات دقیق را از برترین کیف پول و همچنین آدرس های منتخب به افراد ارائه می دهد.
 • از مهم ترین معایب نانسن می توان به رایگان نبودن آن اشاره کرد. شما هنگامی که تصمیم بگیرید از نانسن استفاده کنید باید هزینه های مربوطه را پرداخت کنید؛ همچنین باید توجه کنید که قیمت نانسن ممکن است برای کاربران معمولی کمی گران باشد.
 • استفاده از نانسن برای افرادی که سرمایه محدود دارند، ضروری نیست.
 • ردیاب نانسن طیف وسیعی از ابزارهای آنالیز آنچین را دارد که اکثرا پولی هستند و هزینه آن‌ ها به ۱۰۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلار در ماه می ‌رسد.

هنگامی که شما از ردیاب نانسن استفاده کنید با ابزاری به نام Smart Money مواجه می شوید که یکی از برجسته ترین ویژگی های نانس است. این داشبورد تحرکات کیف پول ‌هایی که توسط نانسن با عنوان «اسمارت مانی» برچسب ‌گذاری شده‌‌اند را ردیابی می ‌کند، دلیل این نام‌ گذاری فعالیت زیاد این آدرس ‌ها در سابقه آنچین و سودآوری بالای آن ‌ها در معاملات است.

۴. آرکهام اینتلیجنس (Arkham Intelligence)

آرکهام اینتلیجنس (Arkham Intelligence)

چهارمین ردیاب پیشنهادی ما برای شما آرکهام اینتلیجنس است که به عنوان یک پلتفرم نسبتا جدید شناخته می شود. این پلتفرم گرچه مدت کمی است که تاسیس شده است اما به عملکرد بسیار درخشانش در زمینه ردیاب کیف پول ارز دیجیتال و فضای آنالیز آنچین توانسته توجه کاربران را جلب کند. آرکهام فعلا در نسخه بتا ارائه می‌ شود و کاربران می‌ توانند با کدهای دعوت به‌ راحتی به این پلتفرم دسترسی پیدا کنند.

در سال 2022 نسخه بتای آرکهام منتشر شد و این ابزار ویژوالایزر کیف پول آن توانست نظرات بسیار مثبتی از سوی مخاطبان دریافت کند. این ابزار ارتباط یک کیف‌ پول ردیابی ‌شده را با تمام کیف پول‌ ها یا قراردادهایی که با آن‌ ها تعامل دارد، به ‌شکل بصری نمایش می‌ دهد. کاربران می ‌توانند به راحتی یک نمای کلی از فعالیت ‌های کیف پول را ببینند و سایر کیف پول ‌هایی که ممکن است متعلق به این آدرس باشند را کشف کنند.

ردیاب آرکهام نیز مانند دیگر ردیاب های معرفی شده در این مقاله توانایی تنظیم هشدارها را دارد. شما می توانید این ردیاب را به گونه ای تنظیم کنید که هنگامی که کیف پول های ردیابی شده تراکنشی انجام می دهند هشداری برای شما فرستاده شود. این ویژگی کمک می ‌کند تا کاربر همزمان با حرکات نهنگ ‌ها، ورود یا خروج به‌ موقعی داشته باشد.

از دیگر ویژگی ها بارز ردیاب آرکهام می توان به سیستم برچسب گذاری داخلی اشاره کرد. این ویژگی ها امکان ردیابی نهادهای برجسته مانند صرافی‌ های متمرکز، موسسه‌ ها، صندوق ‌های مالی، تریدرهای بزرگ، نهنگ‌ های کریپتو و اینفلوئنسرها را فراهم می ‌کند.

رایگان بودن ردیاب آرکهام موجب شده است بتواند در مقابل رقبای پولی، گزینه بسیار مناسبی برای آنالیز فعالیت های آنچین کیف پول های ارز دیجیتال باشد و همچنین مورد استقبال کاربران قرار گیرد، این پلتفرم توکن بومی ARKM را منتشر کرده است.

۵. دکس ‌چک (DexCheck)

بهترین ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

در معرفی انواع ردیاب کیف پول ارز دیجیتال پنجمین ردیابی که قصد داریم معرفی کنیم ردیاب دکس چک است که یکی از ردیاب هایی است که مدت زیادی از تاسیس آن نگذشته است. این ردیاب دارای ابزارهای متعدد است که اکثرا آن ها را به صورت رایگان ارائه می کند.

از مهم ترین ویژگی های محبوبیت دکس چک می توان به امکان ردیابی خرید و فروش توکن ها در ده زنجیره پشتیبانی شده و همچنین محاسبه سود و زیان انباشته توکن های خاص در یک بازه زمانی خاص اشاره کرد. این ویژگی ها موجب شده است که افراد به استفاده از دکس چک ترغیب شوند، همچنین باید بدانید که هر یک از این اطلاعات مطرح شده بر حسب زنجیره های مختلفی که کیف پول روی آن ها فعال است، ارائه می شوند.

ردیاب دکس ‌چک علاوه بر آنالیز کیف پول‌ های فردی، دارای ابزاری برای ردیابی معاملات نهنگ‌ های ارزهای دیجیتال است که معاملات بزرگ در هر یک از زنجیره‌ های پشتیبانی‌ شده را ردیابی می ‌کند. این فیلتر به‌ طور پیش ‌فرض با معاملات بالاتر از ۱۰ هزار دلار شروع می ‌شود، اما می‌ توان حداقل ارزش معاملات را تا ۱۰۰ هزار دلار هم تنظیم کرد. برای ردیابی معاملات بزرگ  NFTها در شبکه اتریوم نیز ویژگی مشابهی وجود دارد.

همچنین آخرین ویژگی که در دکس چک می توان به آن اشاره کرد ارائه فهرستی کامل از تریدرهای برتر صرافی های غیر متمرکز، به تفکیک هر زنجیره است. این فهرست بر اساس توکن مورد‌ معامله طبقه ‌بندی می‌ شود و کاربر می ‌تواند بر‌حسب‌ نیاز از فیلتر سود تحقق ‌یافته یا سود تحقق ‌نیافته استفاده کند. همچنین می ‌توان با استفاده از فیلتر زمانی، بهترین تریدرها در بازه ‌های زمانی مختلف را شناسایی کرد.

ردیاب کیف پول ارز دیجیتال دکس چک گرچه یک ردیاب جدید است اما به نظر می رسد در آینده با پیشرفت های فوق العاده ای همراه باشد. از مهم ترین اهداف تیم توسعه دهنده ردیاب دکس چک می توان به پشتیبانی از زنجیره ‌های جدید، استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی روندها و فرصت‌ های آربیتراژ (Arbitrage)، اضافه کردن قابلیت کپی تریدینگ (Copy-Trading) اشاره کرد.

۶. کلنک اپ (ClankApp)

مهمترین ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

در معرفی ردیاب کیف پول ارز دیجیتال حال نوبت به ردیاب کلنک اپ می رسد. این ردیاب نیز به عنوان یکی از برجسته ترین ردیاب های کیف پول نهنگ بلاک چین شناخته می شود؛ شما می توانید از طریق یک API از این ردیاب بهره ببرید، همچنین بهتر است بدانید که تمام سرویس های این پلتفرم به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

پلتفرم ClankApp ردیابی کیف پول‌ های ارز دیجیتال در ۲۴ بلاک چین از‌جمله بیت‌ کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بایننس ‌چین و استلار را فراهم می‌ کند. این ردیاب در کنار سایر خدمات ارزنده‌، آنالیز صرافی ‌ها و ارسال هشدار از طریق ایمیل را هم ارائه می ‌دهد.

بررسی مزایا و معایب کلنک اپ

 •  این ردیاب یکی از بهترین گزینه های موجود برای افراد مبتدی است که می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند. این ردیاب نحوه استفاده بسیار ساده ای دارد و اطلاعات را به شکل کاملا بصری در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
 •  مهم ترین معایب این ردیاب این است که مخاطبان در آن با عدم استفاده از نمودارها و گراف ها مواجه می شوند. در صورت استفاده از نمودار، کاربران می ‌توانند تراکنش ‌های نهنگ ‌ها را در طول زمان در یک نمای کلی ببینند.

7. دون آنالیتیکس (Dune Analytics)

دون آنالیتیکس یک ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

ابزارهای Dune Analytics به دلیل امکان سفارشی ‌سازی بیشتر و انعطاف ‌پذیری در آنالیز داده‌ های کیف پول، به عنوان یک گزینه متمایز شناخته می ‌شوند. کاربران می ‌توانند داشبوردهای خود را با ویژگی ‌های مختلف بر اساس فعالیت‌ های کیف پول‌ های مورد نظرشان تنظیم و سفارشی‌ سازی کنند. Dune Analytics به دلیل دارا بودن مجموعه گسترده‌ای از ابزارها و ویژگی ‌ها، مناسب برای آنالیز دقیق و جامع داده‌ های کیف پول است.

مزایا و معایب ردیاب دون آنالیتیکس

 •  اولین مزایای ردیاب دون آناالیتیکس این است که در آن امکان تنظیم داشبوردهای سفارشی برای تحقیقات مخصوص وجود دارد.
 • دومین مورد این است که ردیاب دون آنالیتیکس از انواع شبکه های بلاک چین پشتیبانی می کند.
 •  دومین مورد در مزایای دون آنالیتیکس می توان به ارائه مجموعه کاملی از ابزارها و ویژگی ها برای آنالیز دقیق و جامع اشاره کرد.
 •  از معایب ردیاب دون آنالیتیکس می توان به یادگیری ساخت داشبورهای سفارشی اشاره کرد. این یادگیری برای کاربران با دانش محدود فنی بسیار دشوار است.
 • همچنین استفاده از Dune Analytics برای کاربران با دانش فنی محدود، ممکن است دشوار باشد.

8. سییلو (Cielo)

سییلو (Cielo) یک ردیاب کیف پول ارز دیجیتال

آخرین ردیابی که قصد داریم در این مقاله معرفی کنیم ردیاب سییلو (Cielo) است. استفاده از این ردیاب می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود زیرا این ردیاب اطلاعات به روز کیف پول انتخابی را در اختیار شما قرار می دهد. شما نیز می توانید بدون هیچ مانعی به راحتی با استفاده از ربات تلگرامی Cielo کیف پول مورد نظر خود را ردیابی کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(مهرافروز گودرزی)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com