1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. ارزهای دیجیتال
 4. آینده بازار ارزهای دیجیتال

آینده بازار ارزهای دیجیتال

آینده بازار ارزهای دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
آینده بازار ارزهای دیجیتال
ارزهای دیجیتال

بهتر است بدانید که پیش بینی آینده بازار ارزهای دیجیتال در بین موضوعاتی قرار دارد که نمی توان به طور قطعی درمورد آن نظر داد و یک تحلیلگر باید مدت بسیار طولانی در این زمینه مطالعه کند و پس از سنجیدن تمام جوانب نظر خود را به جامعه ارائه دهد. همانطور که می دانید بازار رمزارزها و دنیای کریپتو سرشار از پیچیدگی و نوسان است و تحلیلگران برای پیش بینی دقیق این بازارها با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند. موسس ارز بیت کوین یعنی ساتوشی ناکاموتو هنگامی که برای اولین بار وایت پیپر بیت کوین را معرفی کرد کمتر کسی پیش بینی می کرد که بیت کوین در آینده بتواند به پیشرفت کنونی دست یابد.

هنگامی که بازار رمزارزها در سراسر جهان معرفی شد کشورها و دولت های گوناگون در سراسر جهان واکنش های متفاوتی از خود نشان دادند؛ عده ای از مردم جهان به سرمایه گذاری در این حوزه پرداختند و عده دیگر تلاش کردند که از این بازار دور شوند، در این مقاله قصد داریم به بررسی آینده بازار ارزهای دیجیتال بپردازیم.

بررسی آینده بازار ارزهای دیجیتال

بررسی آینده بازار ارزهای دیجیتال

بدون تردید تاکنون متوجه شده اید که بازار ارز دیجیتال همواره سرشار از نوسانات بسیار شدید است همانطور که در سال 2022 مشاهده کردید. این بازار با چالش های زیادی همراه بود و افراد حاضر در این بازار برای آن که بتوانند در این بازار دوام بیاورند تلاش های بسیار زیادی از خود نشان دادند اما سال گذشته یعنی سال 2023 وضعیت بازار رمزارزها بهتر بود و بسیاری از پروژه های موجود توانستند جایگاه خود را در این بازار تثبیت کنند.

از مهم ترین دلایلی که موجب می شود افراد حاضر در بازارهای مالی، دید مثبتی به این بازار به دست آورند این است که استفاده از رمزارزها توسط مشاغل اصلی و موسسات در حال افزایش است. برای نمونه AMC سال گذشته اعلام کرد که امکان پرداخت از طریق بیت کوین را برای کاربران خود فراهم کرده است و همین امر موجب شد که این بازار از سوی کاربران بسیار محبوب دیده شود. پلتفرم‌ هایی مانند پی ‌پال  و اسکوئر نیز پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را می‌ پذیرند.

از اتفاقات بسیار حاشیه ساز سال 2023 نیز می توان به این مورد اشاره کرد که شرکت بزرگ آمازون یک آگهی استخدام برای موقعیت شغلی مدیر محصول ارز دیجیتال و بلاک چین منتشر کرد. البته بهتر است بدانید که انتشار این آگهی از سوی شرکت آمازون با شایعات بسیار زیادی همراه بود بدین صورت که غول خرده ‌فروشی دنیا در حال برداشتن گام‌ هایی مهم برای پیشروی صنعت ارزهای دیجیتال است.

در سوی دیگر ماجرا در بسیاری از کشورهای جهان، هنوز ارزهایی همچون بیت کوین و دیگر رمزارزهای بازار ارزهای دیجیتال پذیرفته نشده اند؛ به بیان دیگر این رمزارزها در بسیار از کشورهای جهان ممنوع است. ما امروزه کشورهایی را مشاهده می کنیم که به وضع قوانین و مقررات برای ارزهای دیجیتال علاقه نشان می دهند و استفاده از رمزارزها در اکثر کشورها مانند ایران به خودی خود غیر قانونی نیست.

فاکتورهای مهم در آینده بازار ارزهای دیجیتال

آینده بازار ارزهای دیجیتال چگونه است؟

باید توجه داشته باشید که یکی از مهم ‌ترین فاکتورهایی که در آینده ارزهای دیجیتال تاثیرگذار است و موجب می شود بسیاری از کشورها این ارزها را بپذیرند گسترش قانون‌ گذاری‌ ها در این حوزه است زیرا وضع قوانین باعث خواهد شد تا افراد بیشتری به رمزارزها اعتماد کنند و به مرور کاربردهای رمزارزها بیشتر شود؛ در نتیجه ارزش آنها نیز افزایش پیدا کند و افراد با اطمینان کامل بر روی این ارزها سرمایه گذاری می کنند.

البته در مقابل، تحلیلگران و کارشناسان زیادی وجود دارند که نوسانات قیمت و بی‌ ثباتی ارزش ارزهای دیجیتال را دلیلی بر بی ‌اعتباری آنها می ‌دانند و این دارایی‌ ها را به عنوان ارز قبول ندارند و بر این باورند که نمی توان به طور قطعی بر روی این رمزارزها سرمایه گذاری کرد؛ بنابراین با توجه به این نظرات مختلف، پیش بینی‌ های متفاوتی در تحلیل ارز دیجیتال بیان شده است که نمی توان وجه اشتراکی بین این پیش بینی ها یافت. به نظر می رسد چالش های بسیار زیاد در این بازار، پیش بینی را برای تحلیلگران سخت کرده است.

آینده ارزهای مشهور به چه شکل است؟

گرچه بسیاری از افراد جهان ارز بیت کوین را مشهورترین رمزارز دنیای کریپتوکارنسی می دانند اما بهتر است بدانید که ارز بیت کوین تنها ارز مشهور و معتبر این بازار نیست. بعد از این که ارز بیت کوین به سراسر جهان معرفی شد در پی آن تعداد زیادی از رمزارزهای مختلف نیز به بازار معرفی شدند. این رمزارزها نیز همانند بیت کوین با استقبال مردم مواجه شدند، با توجه به اینکه اغلب افراد ترجیح می ‌دهند یک سبد سرمایه ‌گذاری متنوع داشته باشند، علاوه بر بیت کوین به سراغ رمزارزهای دیگر هم می‌ روند؛ بنابراین می توان این گونه نتیجه گرفت که پیش بینی آینده این رمزارزها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادامه ما قصد داریم به تحلیل ارزهایی همچون بیت کوین، اتریوم و تتر بپردازیم.

برای کسب اطلاعاتی در مورد دنیای رمزارزها و آموزش ارز دیجیتال، بر روی لینک کلیک کنید.

پیش بینی ارز بیت کوین برای آینده بازار ارزهای دیجیتال

پیش بینی رمز ارز بیت کوین برای آینده بازار ارزهای دیجیتال

امروزه ارز بیت کوین یکی از با ارزش ترین رمزارزهای جهان است که از جایگاه به خصوصی نیز در بازارهای مالی برخوردار است. قیمت ارز بیت کوین همانند دیگر رمزارزهای این بازار، با نوسان زیادی همراه است. در سال 2020 این رمزارز با بحران بسیار بزرگی مواجه شد و قیمت آن برخلاف پیش بینی های موجود، روند نزولی پذیرفت و رکورد بیش از ۶۰ درصدی را تجربه کرد که سرمایه‌ گذاران بیت کوین را بسیار نگران کرده بود.

روندی که این رمزارز در سال 2022 تجربه کرد در سال 2023 ادامه دار نبود و ما شاهد تغییرات مثبتی بر روی تحرکات قیمتی بیت کوین بودیم. با وجود انتشار اخبار مثبت پیرامون ارز بیت کوین در اواخر سال ۲۰۲۳، بیت کوین رشد خوبی را تجربه کرد که این رشد موجب شد افراد حاضر در بازارهای مالی به آینده این رمزارز امیدوار شوند. علاوه‌ بر این، تحلیلگران ارز دیجیتال معتقد هستند که بیت کوین در حال گذر از دوره بی‌ ثباتی است و موفق خواهد شد تا رکورد تاریخی خود را تکرار کند؛ حتی در برخی از منابع که به پیش بینی بازار ارز دیجیتال می‌ پردازند بر این باورند که ارز بیت کوین امسال نیز بتواند مانند سال 2023 رشد قابل توجهی را تجربه کند.

البته نباید این موضوع را فراموش کرد که بازار ارزهای دیجیتال سرشار از نوسانات است و ممکن است قیمت ها در یک بازه زمانی بسیار کوتاه نوسانات زیادی را تجربه کنند و این نوسانات موجب می شود که تحلیلگران نتوانند به درسی آینده بازار ارز دیجیتال را پیش بینی کنند، پس نباید به طور کلی به پیش بینی های موجود در رابطه با این بازار اعتماد کرد.

برای اطلاع از نحوه معامله و ثبت نام در صرافی مکسی، بر روی لینک کلیک کنید.

پیش بینی رمزارز اتریوم برای آینده بازار ارزهای دیجیتال

پیش بینی رمز ارز اتریوم برای آینده بازار ارزهای دیجیتال

رمزارز اتریوم بعد از بیت کوین به عنوان یکی از رمزارزهای بسیار مشهور شناخته می شود که لقب ملکه ارزهای دیجیتال را از سوی کاربران دریافت کرده است. اتریوم در حال حاضر رتبه دوم بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است، این رمزارز در مدت فعالیتش نشان داده است که پتانسیل رشد را دارد و می تواند به راحتی از رقبای خود پیشی بگیرد. تحلیل‌ های مختلفی برای پیش بینی آینده اتریوم وجود دارد؛ به عنوان مثال Ark Invest  شرکت سرمایه ‌گذاری آمریکایی، قیمت هر اتریوم در سال ۲۰۳۰ را بین ۱۷۰ هزار تا ۱۸۰ هزار دلار برآورد کرده است. مسیر رو به رشد این رمزارز موجب شده است که افراد بسیار زیادی در بازار رمزارزها به سرمایه گذاری بر روی این ارز ترغیب شوند.

پیش بینی ارز تتر برای آینده بازار ارزهای دیجیتال

پیش بینی ارز تتر برای آینده بازار ارزهای دیجیتال

رمزارز تتر نیز همانند دو رمزارز معرفی شده در این مقاله از جایگاه ویژه ای برخوردار است. این رمزارز در حال حاضر در رتبه 3 بازار رمزارزهای دیجیتال قرار دارد، قیمت رمزارز تتر همواره دچار نوسانات شدید نمی شود زیرا تتر استیبل کوین است و قیمت به طور معمول در محدوده ۰.۹۹ تا ۱.۰۱ دلار نوسان دارد. بالاترین قیمت تتر در ۲۵ فوریه ۲۰۱۵ بود که به ۱.۲۱ دلار رسید و تا به امروز موفق به تکرار رکورد خود نشده است.

هر چند تتر در حال حاضر با برخی مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می ‌کند و در مورد برخی فعالیت ‌های خود تا به امروز شفاف سازی نکرده است اما در بین کاربران و صرافی‌ های بزرگ همچنان از محبوبیت بالایی برخوردار است و سرمایه‌ گذاران ارز دیجیتال، بخش قابل توجهی از دارایی خود را به خرید تتر اختصاص داده‌اند.

پیش بینی آینده بازار ارزهای دیجیتال از دید کارشناسان

اکنون که حدود یک دهه از ظهور ارز بیت کوین گذشته است، هنوز پول کاغذی و سکه طرفداران زیادی در بازارهای مالی مختلف دارد. بسیاری از کارشناسان بازارهای مالی دید مثبتی به آینده ارزهای دیجیتال دارند، البته بهتر است بدانید که دلیل آینده نگری مثبت کارشناسان دلایل مختلفی دارد مانند:

 • تورم بر روی رمزارزها هیچ تاثیری ندارد.
 • به شکل خودکار می توان این رمزارزها را اداره و مدیریت کرد.
 • این رمزارزها حریم خصوصی و امنی دارند.
 • مبادلات رمزارزها به شکل آسان انجام می شود.
 • غیرمتمرکز بودن.
 • مقرون به صرفه بودن
 • رمزارزهای دیجیتال روشی بسیار سریع برای انتقال وجه هستند. البته برخی از متخصصان این حوزه هم اعتقاد دارند که موارد زیر می‌ تواند تاثیر منفی روی آینده رمزارزها داشته باشد.
 • امکان سو استفاده و انجام معاملات غیر قانونی بر روی رمزارزهای دیجیتال.
 • .خسارت های مالی شدید.
 • استخراج بسیاری از رمزارزها تاثیرات بسیار منفی بر روی محیط زیست بر جای می گذارد.
 • .هک شدن.
 • نداشتن امکان لغو تراکنش یا باز پرداخت.

صحبت های افراد مشهور در مورد آینده ارز دیجیتال

صحبت های افراد مشهور در مورد آینده ارز دیجیتال

در این بخش از مقاله به صحبت های برخی از افراد تاثیرگذار بر بازارهای مالی می پردازیم.

ایلان ماسک یک کارآفرین و تاجر آمریکایی است که با حمایت ‌های خود از برخی ارزهای دیجیتال در دنیای کریپتوکارنسی به فردی تاثیرگذار تبدیل شده است. وی همواره نظر مثبتی درباره آینده ارزهای دیجیتال دارد؛ یکی از ارزهای دیجیتال محبوب وی دوج کوین است و بارها از طریق پست ‌های توییتری خود از آن حمایت کرده است اما در یکی از آخرین کنفرانس‌ هایی که به صورت مجازی در آن شرکت کرده بود و وال استریت ژورنال برگزار کننده آن بود، این گونه بیان کرده است که:

من گرچه از دوج کوین طرفداری می کنم اما به هیچ کس این توصیه را نمی کنم که بر روی دوج کوین سرمایه گذاری یا شرط بندی کند.

دوقلوهای وینکلوس: شاید تاکنون نام این دو برادر را شنیده اید، این دو نفر از افراد ثروتمند جهان هستند که با خوش بینی به آینده بازار ارزهای دیجیتال نگاه می کنند این دو برادر در یکی از مصاحبه های خود گفته اند که:

به نظر ما بیت کوین همانند طلا است، ما پیش بینی می کنیم که بیت کوین در آینده مسیر پر رونقی را بپیماید.

پاول دوروف: پاول دوروف که بیانگذار تلگرام است یکی از افراد مشهور است که او نیز آینده بسیار درخشان برای رمزارزهای موجود پیش بینی می کند او بر این باور است که:

ارزهای موجود در بازارهای دیجیتال در آینده بسیار نزدیک جای بسیاری از ارزهای رایج را می گیرند، این ارزها در آینده بخش مهمی از زندگی ما را تشکیل می دهند.

آینده بازار ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف جهان

همانطور که در قسمت قبل گفتیم کشورها در مواجه با رمزارزهای موجود دیدگاه های مختلفی دارند. گرایش این کشورها به پذیرش رمزارزها به عنوان ارزی قانونی نیز کاملا متفاوت است، در بسیاری از کشورهای جهان همانند کشور آمریکا، کانادا و انگلیس دید مثبتی نسبت به بیت کوین و سایر ارزها وجود دارد و احتمال اینکه این کشورها رمزارزها را به عنوان ابزاری برای پرداخت بپذیرند بسیار زیاد است اما در سوی دیگر کشورهایی مانند کشور ایران، کشور چین نیز استفاده بیت کوین را داخل مرزهایشان ممنوع اعلام کرده اند.

دلیل مخالفت برخی کشورها نسبت به استفاده رسمی از ارزهای دیجیتال کاملا روشن است؛ در صورت رسمی شدن این رمزارزها، کنترل دولت‌ ها روی دارایی مردم کم می ‌شود. با توجه به نوسانات شدید قیمتی که ارزهای دیجیتال دارد، ممکن است مشکلات خاصی را برای اقتصاد کشور ایجاد کند اما پیش بینی می شود در آینده استفاده از این رمزارزها با استقبال روز افزون مردم جهان روبرو شود و حتی کشورهایی که امروزه این رمزارزها را نمی پذیرند؛ کم کم به استفاده از آن بپردازند.

مهم ترین شاخص های رشد یا ریزش بازار رمزارزها

مهم ترین شاخص های رشد یا ریزش بازار رمز ارز ها

بازار ارزهای دیجیتال امروزه یکی از حوزه های بسیار محبوب برای کسب درآمد هستند که افراد زیادی در آن فعالیت می کنند. از نظر فعالان ارزهای دیجیتال، آینده این حوزه بسیار درخشان است اما در سوی دیگر بسیاری از صاحب نظران معتقد هستند که اغلب رمزارزها وضعیت قابل قبولی ندارند و نمی توان به صورت کامل به رشد آنها امیدوار بود. در قسمت زیر به بررسی مهم ترین شاخص های رشد یا ریزش بازار رمزارزها می پردازیم تا شما بتوانید به صورت منطقی وضعیت بازار کریپتو را در آینده پیش بینی کنید.

میزان اقبال عمومی

هنگامی که رمزارزها برای اولین بار در جهان ظهور کردند اغلب مردم به دلیل اطلاعات بسیار کمی که از این رمزارزها داشتند علاقه چندانی برای سرمایه گذاری نداشتند اما امروزه شاهد این هستیم که اقبال عمومی مردم نسبت به ارزهای دیجیتال، روز به‌ روز در حال افزایش است. با ورود کریپتوکارنسی در زندگی روزمره انسان و افزایش آگاهی در این حوزه، پیش بینی می‌ شود که در آینده‌ای بسیار نزدیک، رمزارزها نقش مهم‌ تری را در جنبه‌ های مختلف زندگی ایفا کنند؛ بنابراین آنچه که پر واضح است، آینده روبه ‌رشد ارز دیجیتال است.

افزایش کاربرد پذیری ارزهای دیجیتال

بهتر است بدانید هر چقدر که کاربرد رمزارزهای دیجیتال در زندگی انسان ها افزایش یابد به همان میزان رمزارزهای دیجیتال با پذیرش عمومی و افزایش تقاضا مواجه خواهند شد.

جهت کسب اطلاعاتی در مورد دکس تریدینگ، بر روی لینک کلیک کنید.

وضعیت قانون گذاری

قانون گذاران در سراسر جهان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بازار رمزارزهای دیجیتال را به یک محیط امن برای سرمایه گذاران تبدیل کنند تا سرمایه گذاران با اطمینان بر روی این رمزارزها سرمایه گذاری کنند؛ تاکنون نیز قوانین بسیار مفیدی در این حوزه وضع شده است. یکی از مهم‌ ترین مزایای قانون گذاری ارزهای دیجیتال این است که دست مجرمان سایبری از این بازار کوتاه می‌ شود. البته نباید فراموش کرد که در بسیاری از کشورها، دولت‌ ها نسبت به کریپتوکارنسی قوانین سخت ‌گیرانه‌ ای دارند اما از آنجایی که در چند سال اخیر شاهد گفتگوهای مداوم در مورد مقررات ارزهای دیجیتال هستیم، پیش بینی می‌ شود که قدم‌ های مثبتی در این راستا برداشته شود. این موضوع می ‌تواند باعث افزایش اعتماد مردم عادی به بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه‌ گذاری در آن شود.

حمایت سلبریتی ها و افراد مشهور از رمزارزهای دیجیتال

بدون تردید تاکنون متوجه شده اید که طرفداری و حمایت علنی سلبریتی ها و افراد مشهور از رمزارزهای دیجیتال می تواند به شکل غیر قابل باوری به ارزش این رمزارزها بیفزاید. برای نمونه ایلان ماسک که یکی از چهره های بسیار مشهور است با حمایت از دوج کوین توانست قیمت این رمزارز را به صورت چشمگیری افزایش دهد و این رمزارز پس از حمایت ایلان ماسک، رشد بی سابقه ای را تجربه کرد. به طور کلی هر چقدر افراد مشهور مانند سرمایه‌ گذاران و کار آفرینان و … درباره ارزهای دیجیتال صحبت و از آن حمایت کنند، می ‌توانند روی سیل عظیمی از افراد تاثیر بگذارند و آنها را علاقه‌ مند به بازار رمزارزها کنند.

سرمایه نهنگ ها و تاثیر آن در آینده بازار ارزهای دیجیتال

 اگر برای شما نیز این مفهوم سوال شده است باید بدانید که نهنگ ارز دیجیتال در حقیقت به افراد یا نهادهایی گفته می شود که سرمایه گذاری زیادی بر روی یک رمزارز انجام می دهند و همین امر موجب می شود که این افراد را نهنگ بنامند؛ زیرا این افراد همواره به عنوان بزرگترین بازیگران بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شوند که قدرت بسیار زیادی در این حوزه دارند. هر چقدر سرمایه نهنگ‌ ها در بازار افزایش پیدا کند به همان اندازه می‌ توانند کنترل بازار را در دست بگیرند و با ایجاد فشار خرید و فروش، نرخ بازار را تحت تاثیر قرار دهند و باعث کاهش یا افزایش قیمت (دامپ یا پامپ) در بازار رمزارزها شوند.

آیا می توان به آینده بازار ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

آیا می توان به آینده بازار ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

در انتها ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که آیا می توان به صورت کامل به آینده بازار ارزهای دیجیتال اعتماد کرد یا خیر؟ بهتر است بدانید از موضوعات مهمی که می تواند بر روی آینده ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد غیرمتمرکز بودن این رمزارزها است. ارزهای دیجیتال عمدتا بر مبنای شبکه ‌هایی غیرمتمرکز ایجاد شده‌اند، غیرمتمرکز بودن ارزهای دیجیتال به این معنی است که هیچ نهاد و سازمانی نمی تواند بر روی این ارزها نظارت کند؛ به عبارت بهتر مردم به صورت مستقیم می توانند دارایی های خود را مدیریت کنند و این وظیفه بر عهده آنان می باشد و این موضوع باعث می‌ شود که جریان و ارزش ارزهای دیجیتال توسط خود مردم تعیین شود نه شرکت‌ ها و سازمان‌های مختلف. در این صورت است که شاهد سیستمی امن و ارزشمند خواهیم بود که می تواند اطمینان بسیار زیادی برای کاربران حاصل کند؛ علاوه بر تمام این موارد، متمرکز بودن سیستم بانکداری ممکن است هزینه تراکنش‌ های ارزی را زیاد و سرعت آنها را کم کند؛ در صورتی که در سیستم‌ های غیرمتمرکز، همه تراکنش ‌ها با سرعتی بالا و هزینه ‌ای کم انجام خواهد شد.

علاوه بر تمام این موارد باید گفت که بسیاری از مردم در سراسر جهان امروزه برای انجام فعالیت ارز در بازار ارزهای دیجیتال با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند. پیش بینی می شود در آینده نه چندان دور تمام این موانع برداشته می شود و رمزارزهای دیجیتال بخش بزرگی از زندگی مردم جهان را به خود اختصاص می دهد.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com