1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال
  4. مهم ترین و مشهورترین های ارز دیجیتال

مهم ترین و مشهورترین های ارز دیجیتال

مهم ترین و مشهورترین های ارز دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
مهم ترین و مشهورترین های ارز دیجیتال
ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال از جمله دارایی های سودآور و جذاب برای سرمایه گذاران هستند، به همین دلیل اطلاع از وضعیت این ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران مهم است. برخی از سرمایه گذاران به دنبال امن ترین ارزهای دیجیتال و برخی به دنبال سودآورترین، معروف ترین و ... ارزهای دیجیتال هستند. در این مقاله قصد داریم معروف ترین های ارز دیجیتال را که از نظر یک ویژگی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال برتری دارند را به شما معرفی کنیم.

معروف ترین و بهترین میم کوین های ارز دیجیتال

معروف ترین و بهترین میم کوین های ارز دیجیتال

میم کوین ها ارزهای دیجیتال الهام گرفته شده از طنزها و شوخی های موجود در اینترنت و فضای مجازی هستند که به دلیل قیمت پایینی که دارند مورد توجه سرمایه گذاران خرد قرار می گیرند. میم کوین ها از قراردادهای هوشمند و الگوریتم های اجماع متفاوتی استفاده می کنند.

دوج کوین (DOGE)

دوج کوین برترین و محبوب ترین میم کوین شناخته شده در بازار ارزهای دیجیتال است که از الگوریتم اثبات کار برای رسیدن به اجماع در شبکه خود استفاده می کند. الگوریتم اثبات کار دوج کوین براساس فناوری اسکریپت کار می کند.

شیبا اینو (SHIB)

پس از دوج کوین، شیبا اینو بهترین میم کوین برای سرمایه گذاری است که با عنوان قاتل دوج کوین شناخته شده است. رمزارز SHIB یک توکن مبتنی بر ERC-20 می باشد که عرضه کل آن 1 کوادریلیون می باشد.

سیف مون (SAFEMOON)

سیف مون سومین میم کوین برتر است که به عنوان یک توکن دیفای در بایننس اسمارت چین راه اندازی شده است و متمرکز بر عملیات پاداش دهی ثابت و لیکوئیدیتی قفل شده می باشد.

مونا کوین (MONA)

مونا کوین (MONA) از معروف ترین های ارز دیجیتال

مونا کوین چهارمین میم کوین برتر می باشد که عرضه کل آن 105 میلیون واحد می باشد و دارای تاییدیه آژانس خدمات مالی ژاپن، ثبات نسبی قیمت و کاربرد در دنیای واقعی می باشد.

هوج فایننس (HOGE)

هوج فایننس به عنوان پنجمین میم کوین برتر، ییلد فارمینگ (Yield Farming) را با دنیای میم ها ترکیب کرده است. این توکن با هدف بهبود قابلیت های زیر ساخت دیفای اتریوم فعالیت خود را آغاز کرده است.

جدیدترین میم کوین های ارز دیجیتال

بیبی دوج کوین (BabyDoge)

بیبی دوج کوین، میم کوین جدید طرفرداران دوج کوین است که بر روی بایننس اسمارت چین ساخته شده است. رمزارز بیبی دوج کوین به دلیل دارا بودن یک سیستم استیکینگ ارز دیجیتال هوشمند یک پارچه، به عنوان آلت کوین ضد تورمی شناخته شده است.

مینی هالیوود دوج (MOLLYDOGE)

مینی هالیوود دوج مانند بیبی دوج کوین بر روی بایننس اسمارت چین و با هدف ظهور در قالب یک پروژه میم کوین غیرمتمرکز ایجاد شده است.

معروف ترین ارزهای دیجیتال

یکی از رایج ترین معیارهای ارزیابی ارزش ارزهای دیجیتال، میزان معروف بودن آنها می باشد. از جمله ارزهای دیجیتال معروف می توان به ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، کاردانو (ADA)، پولکادات (DOT)، بیت کوین کش (BCH)، استلار (XLM)، چین لینک، بایننس کوین (BNB)، تتر(USDT) و مونرو (XMR) اشاره کرد. البته از این میان، همواره بیت کوین و اتریوم جزو معروف ترین و محبوب ترین های ارزهای دیجیتال می باشند. 

بهترین ارزهای دیجیتال برای استخراج

بهترین های ارز دیجیتال برای استخراج

ماینینگ یا استخراج ارزهای دیجیتال عبارت است از، فرآیند تایید تراکنش در شبکه از طریق کارت های گرافیک، CPU یا پردازنده و اتصال همیشگی به اینترنت. تراکنش ها در شبکه که شامل انتقال کوین ها، ایجاد قراردادهای هوشمند و ... می باشد باید برای ثبت شدن در شبکه بلاک چین، پردازش شوند. عملیات پردازش تراکنش ها توسط استخراج کنندگان و به وسیله کامپیوترها و دستگاه های محاسباتی آنها انجام می شود.

ارز دیجیتال بیت کوین

یکی از بهترین گزینه ای برای استخراج، ارز دیجیتال بیت کوین است، زیرا از الگوریتم اجماع اثبات کار (Proof of Work) می کند. استخراج ارز دیجیتال بیت کوین سود بسیار زیادی را برای ماینرها به دنبال دارد.

ارز دیجیتال اتریوم

علاوه بر بیت کوین، ارز دیجیتال اتریوم نیز از بهترین رمزارزها برای استخراج هستند که برای استخراج به ریگ کارت‌های گرافیکی قدرتمند، دستگاهای EtHash ASIC Miner نیاز دارد. 

ارز دیجیتال دوج کوین

استخراج دوج کوین نیز بسیار پرسود است و به دلیل این که نسبت به بیت کوین سختی شبکه پایین تر و پاداش بالاتری دارد، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. دوج کوین از الگوریتم اجماع Scrypt همانند لایت کوین استفاده می کند. بنابراین می توان دوج کوین و لایت کوین را با استخراج ترکیبی (Merged Mining) و قدرت پردازش شبکه، استخراج کرد. سخت‌افزار مناسب برای استخراج لایت کوین ای‌سیک می باشد.

ارز دیجیتال مونرو

ارز دیجیتال مونرو را نیز می توان از CPU یا کارت‌های گرافیک قوی استخراج کرد. الگوریتم استخراج مونرو RandomX، CryptoNight می باشد.

ارز دیجیتال زی کش

زی کش نیز با الگوریتم استخراج Equihash، مورد توجه بسیاری از ماینرهاست که می توانند آن را جهت کسب درآمد استخراج کنند.

ارز دیجیتال ریون کوین

ارز دیجیتال ریون کوین

ریون کوین یکی دیگر از ارزهای برتر برای استخراج است که الگوریتم استخراج آن KawPow می باشد. ریگ کارت‌های گرافیک قدرتمند، سخت افزار مناسب برای استخراج ریون کوین می باشد.

ارز دیجیتال بیم

ارز دیجیتال بیم با الگوریتم استخراج BeamHash III نیز از جمله ارزهای دیجیتال برتر استخراج است که کاربران به وسیله کامپیوتر‌های خانگی با کارت گرافیک متوسط به بالا (حداقل ۳ گیگابایت VRAM) می توانند آن را استخراج کنند و برای خود منبع درآمد ایجاد کنند.

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) با الگوریتم استخراج EtHash، از دیگر از جمله ارزهای دیجیتال مناسب برای استخراج است که می توان آن را از طریق ریگ کارت‌های گرافیک قدرتمند یا کارت‌ گرافیک با ۱۰ گیگابایت VRAM به‌بالا استخراج کرد.

ارز دیجیتال Zerocoin یا زی‌کوین

Zerocoin یا زی‌کوین با نام جدید فیرو (Firo)، با الگوریتم استخراج اثبات درخت مرکل (MTP) کاربران را قادر می سازد که به وسیله CPU و کارت‌های گرافیک قدرتمند، اقدام به ماینینگ و کسب درآمد کنند.

ارز دیجیتال ارگو (Ergo)

ارگو (Ergo) با الگوریتم استخراج 2Autolykos v جز سودآورترین ارزهای دیجیتال برای استخراج است که می توان آن را از طریق کارت‌های گرافیک میان‌رده با ۴ گیگابایت VRAM به بالا استخراج کرد.

بهترین کوین ها و ارزهای دیجیتال حریم خصوصی

بهترین کوین ها و ارزهای دیجیتال حریم خصوصی

کوین و ارزهای دیجیتال متعددی وجود دارند که به دنبال ایجاد حریم خصوصی برای کاربران ود می باشند، از میان آنها می توان به موارد زیر که جز پیشروترین ها در این حوزه هستند اشاره کرد:

 ارز دیجیتال مونرو (XMR)

ارز دیجیتال مونرو برای مقاوم سازی شبکه ASIC (مدارهای مجتمع شبکه) از الگوریتم اثبات کار CryptoNight استفاده می کند. جزئیات تراکنش‌های کیف پول ها و مقادیر موجود کاربر روی بلاک چین عمومی توسط پروتکل مونرو مبهم می باشد. پروتکل CryptoNight برای مخفی نگه داشتن جزئیات معاملات از امضا های حلقوی یا (ring signatures) و آدرس‌های پنهان استفاده می کند.

ارز دیجیتال زی کوین (XZC)

زی کوین با استفاده از پروتکل سیگما (Sigma)، به حفظ هویت کاربران می پردازد و به این ترتیب جز بهترین کوین های حریم خصوصی محسوب می شود.

ارز دیجیتال بایت کوین (BCN)

اولین ارز دیجیتال غیرقابل ردیابی در جهان، بایت کوین می باشد. بایت کوین از فناوری CryptoNote برای تضمین حریم خصوصی کاربر استفاده کرده است. این پروتکل برای بستن معاملات و غیرقابل فعال کردن آدرس ها از امضاهای حلقوی استفاده کرده است. ( از طریق تولید آدرس های یکبار مصرف و غیرقابل تکرار)

ارز دیجیتال گرین (Grin) و میمبل ویمبل (MimbleWimble)

گرین یک کوین حریم خصوصی بدون هیچ محدودیت و سانسور می باشد. این پروژه برای تضمین حریم شخصی معاملات کاربران از دو روش مختلف استفاده می کند.

ارز دیجیتال سوپر زیرو (SERO)

ارز دیجیتال سوپر زیرو (SERO)

توکن اصلی پلتفرم SERO Dapp، سوپر زیرو نام دارد که از Super-ZK، برای داشتن حریم شخصی استفاده می کند. طبق گزارشات، سوپر زیرو 20 برابر سریع تر از ارتقای نوپای zk-SNARKs می باشد. این پروتکل ادعا می کند که اولین پروتکلی می باشد که می تواند از قراردادهایی که از دانش صفر استفاده می کنند، به صورت کامل پشتیبانی کند.

ارز دیجیتال دش

دش یکی از فورک های پروتکل بیت کوین می باشد که در سال 2014 کار خود را به عنوان Xcoin آغاز می کند. ویژگی های حریم خصوصی این ارز دیجیتال به صورت خصوصی می باشد و کاربران در صورت تمایل می توانند از طریق مکانیسم ترکیب و آمیزش شبکه، جزئیات معاملات خود را مخفی کنند. 

ارز دیجیتال زی کش (ZEC)

یکی دیگر از فورک های بیت کوین، ارز دیجیتال زی کش (ZEC) می باشد که از طریق اثبات رمزنگاری شده ی zk-SNARKs، یک لایه حریم خصوصی را به شبکه اضافه می کند.

ارز دیجیتال هورایزن (ZEN)

هدف پلتفرم هورایزن، ایجاد یک اکوسیستم پر از برنامه است تا کاربران بتوانند از آزادی و قابلیت استفاده روزمره بهره ببرند. ویژگی های حریم خصوصی کوین ZEN، به صورت اختیاری می باشند. در این پروتکل آدرس های خصوصی از طریق استفاده از پروتکل دانش صفر، این امکان را به کاربران می دهند تا بتوانند مقادیر معاملات و آدرس های گیرنده و فرستنده را مبهم کنند.

ارز دیجیتال کومودو (KMD)

ارز دیجیتال کومودو (KMD) یک فورک منبع باز زی کش می باشد که این امکان را به این پروژه می دهد تا پروتکل zk-SNARKs را اجرا کند. این پلتفرم به پروژه ها امکان استفاده از حریم شخصی کومودو را به عنوان یک ویژگی اختیاری را ارائه می دهد.

ارز دیجیتال ورج (XVG)

ارز دیجیتال ورج (XVG) با نام اصلی DogecoinDark برای پنهان کردن آدرس های IP و مکان کاربر از یک لایه شبکه ناشناس و ابزار ناشناس تور (Tor) استفاده می کند. ارتقا پروتکل Wraith باعث تطبیق آدرس های مخفی با شبکه ورج می شود.

بزرگ ترین کلاهبرداری تاریخ ارزهای دیجیتال

بزرگترین کلاهبرداری تاریخ ارزهای دیجیتال، توسط بنیانگذاران صرافی آفریکریپت (Africrypt) با رقم 69000 دلار بیت کوین به ارزش 3.6 میلیارد دلار صورت گرفت.

بزرگترین نهنگ های ارز دیجیتال 

بزرگترین نهنگ های ارز دیجیتال

1- صرافی ها

از شش کیف پول بزرگ بیت کوین چهار کیف پول به صرافی‌های بیتفینکس (Bitfinex)، بایننس (Binance) و اوکی اکسچنج (OKEx) تعلق دارد.

2- موسسات 

بزرگترین ارز دیجیتال بیت کوین در جهان با با ۶۵۴٬۶۰۰ بیت کوین، صندوق گری اسکیل بیت کوین تراست (Grayscale Bitcoin Trust) می باشد.

3- اشخاص

از جمله اشخاصی که جز بزرگترین نهنگ های ارز دیجیتال هستند می توان به کامرون و تایلر وینکلواس مدیران ارشد صرافی Gemini، تیم دریپر (Tim Draper) مدیرعامل Draper Associates، بری سیلبرت (Barry Silbert) مدیرعامل Digital Currency group، چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) مدیرعامل صرافی بایننس، برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong) مدیرعامل صرافی Coinbase و مایکل نووگراتز (Michael Novogratz) مدیرعامل Galaxy Digital اشاره کرد. 

ثروتمندترین سرمایه گذاران ارز دیجیتال

در سال 2021 نشریه فوربز (Forbes)، فهرستی از میلیاردرها منتشر کرد که نام 12 میلیارد حوزه ارزهای دیجیتال در این فهرست وجود دارد. این افراد حداقل 1 میلیارد دلار سرمایه خالص دارند.

کریس لارسن، یکی از بنیان‌گذاران ریپل می باشد که ارزش خالص دارایی او ۷.۵ الی ۸ میلیارد دلار است.

جوزف لوبین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم و Consensys می باشد که ارزش خالص دارایی او ۱ الی ۵ میلیارد دلار است.

چانگ پِنگ ژائو، مدیر عامل Binance می باشد که ارزش خالص دارایی او ۱.۱ الی ۲ میلیارد دلار است.

ثروتمندترین های ارز دیجیتال

کامرون و تیلور وینکلواس، موسس شرکت مدیریت سرمایه برادران وینکلواس می باشد که ارزش خالص دارایی او ۹۰۰ میلیون الی ۱.۱ میلیارد است.

متیو ملون، یک سرمایه‌گذار فردی است که ارزش خالص دارایی او ۹۰۰ میلیون الی ۱ میلیارد دلار می باشد. 

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase می باشد که ارزش خالص دارایی او ۹۰۰ میلیون الی ۱ میلیارد دلار است.

متیو رژاک، یکی از بنیان‌گذاران Bloq و موسس Tally Capital می باشد که ارزش خالص دارایی او ۹۰۰ میلیون الی ۱ میلیارد دلار است.

 آنتونی دی‌اوریو، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم، موسس Jaxx و Decentral است که ارزش خالص دارایی او ۷۵۰ میلیون الی ۱ میلیارد دلار می باشد.

بزرگترین فارم استخراج جهان

یکی از اصطلاحات ارزهای دیجیتال، فارم ماینینگ است که به معنای مرزعه استخراج است. در واقع فارم ها، انبارها و اتاق هایی هستند که اختصاص به ماینینگ ارزهای دیجیتال دارد.

فارم ماینینگ جنسیس ماینینگ (Genesis Mining)

مزارع ماینینگ جنسیس ماینینگ در سال 2014 در کانادا و ایسلند فعالیت خود را با استخراج اتریوم آغاز کرد که در حال حاضر به استخراج رمزارزهای بیت کوین، دش، مونرو و زی کش نیز می پردازد و تبدیل به بزرگ ترین مزرعه استخراج شده است. از طریق انرژی گرمایی برق مورد نیاز فارم های جنسیس ماینینگ تامین می شود.

فارم ماینینگ بیت مین اوردوس (Bitmain Ordos)

در سال 2014 این فارم در شهر پکن و پارک صنعتی SanShangLiang تاسیس شده است. این فارم 25000 دستگاه استخراج رمزارز دارد که می توانند حدود 1750 بیت کوین را به صورت روزانه استخراج می کند.

فارم ماینینگ دالیان (Dalian)

فارم ماینینگ دالیان (Dalian)

این فارم با هش ریتی معادل 3600 تراهش جز بزرگ ترین فارم های استخراج ارز دیجیتال است که در کشور چین، شهر دالیان قرار دارد. این فارم حدود 750 بیت کوین را به صورت ماهانه استخراج می کند. فرآیند ماینینگ در این فارم به دلیل وجود سخت افزارهای سه طبقه ای، به صورت کاملا بهینه صورت می گیرد.

فارم ماینینگ بیت‌فیوری (Bitfury)

این فارم واقع در کشور گرجستان است که به تولید تراشه های ایسیک فاری کلارک (Bitfury Clark) می پردازد و از جمله بزرگ ترین شرکت ها در زمینه فناوری بلاک چین می باشد.

فارم ماینینگ سوئیس (Swiss)

این فارم در سال 2014 در کشور زوریخ ایجاد شد که به دلیل هزینه های بالای ماینینگ، به دهکده لینتال در سوئیس منتقل شد. این فارم تنها با اهداف تامین منافع مالی ایجاد نشده است.

فارم‌های ماینینگ روسی

این فارم در کشور روسیه تاسیس شده است و می تواند حدود 600 واحد بیت کوین در طول یک ماه استخراج کند. میزان برق مصرفی آن حدود 45000 کیلو وات در ساعت، با نرخ هش 38 PH/S و توسط 3000 دستگاه ماینر ایسیک Antminer S9 انجام می شود.

بزرگ‌ترین فارم‌های استخراج بیت کوین دنیا

بزرگ‌ترین فارم‌های استخراج بیت کوین دنیا

بیت مین (BitMain)

بیت مین به عنوان یکی از بزرگ ترین فارم های استخراج بیت کوین در سال 2017 توانست بین 3 الی 4 میلیارد دلار درآمد از طریق ماینینگ کسب کند.

بیت فیوری (Bitfury)

شرکت بیت فیوری، در تمام زمینه های مربوط به بلاک چین فعالیت می کند و برای شرکت های کوچک امکان استفاده از تکنولوژی بلاک چین را فراهم کرده است.

محبوب ترین الگوریتم مورد استفاده ارز دیجیتال

الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) محبوب ترین الگوریتم مورد استفاده در ارز دیجیتال است که نسبت به روش اثبات سهام از امنیت و تمرکز زدایی بیشتری برخوردار است. البته لازم به ذکر است که با پیشرفت الگوریتم اثبات سهام، به محبوبیت اثبات کار در حال کاهش است.

بزرگترین صرافی متمرکز ارز دیجیتال

صرافی بایننس (Binance) بزرگ ترین و محبوب ترین صرافی ارز دیجیتال است که از بالاترین میزان اعتبار در میان سایر صرافی ها برخوردار است. حجم معاملات در این صرافی بیشتر از 1 میلیارد دلار در روز می باشد. این صرافی همچنین از نظر میزان امنیت بالا، کارمزد پایین و گستردگی پشتیبانی از رمزارزها نسبت به صرافی های دیگر برتری دارد. صرافی کوین بیس (Coinbase) و صرافی هیوبی گلوبال (Huobi Global) نیز جز بزرگ ترین صرافی های متمرکز در حوزه ارزهای دیجیتال هستند.

بهترین صرافی های غیرمتمرکز ارز دیجیتال

بهترین صرافی های غیرمتمرکز ارز دیجیتال

پنکیک سواپ (PancakeSwap)

صرافی پنکیک سواپ برای تامین نقدینگی در معاملات همتا به همتا اقدام به پیاده سازی مدل بازار ساز خودکار کرده است و باعث تسهیل ترید توکن های استاندارد BEP20 شده است. توکن بومی این صرافی، رمزارز CAKE می باشد.

یونی سواپ (Uniswap)

این صرافی یک پروتکل متن باز مبتنی بر شبکه اتریوم است که برای تبادل توکن های ERC-20 استفاده می شود. این صرافی شامل قراردادهای هوشمند است که امکان معامله مستقیم با سایر کاربران بلاک چین را فراهم می کند.

صرافی غیرمتمرکز ام دکس (MDEX)

این صرافی به عنوان اولین صرافی توانسته از ساز و کار استخراج دوگانه استفاده کند و یک توکن حاکمیتی تحت عنوان MDX دارد.

سوشی سواپ (SushiSwap)

سوشی سواپ از بهترین ارزهای دیجیتال

 صرافی سوشی سواپ مبتنی بر شبکه بلاک چین اتریوم است که با هدف تکامل بخشیدن به صرافی یونی سواپ تاسیس شده است. ظاهر و عملکرد این صرافی مشابه یونی سواپ است.

برگر سواپ (BurgerSwap)

یکی از صرافی های موجود در زنجیره هوشمند بایننس، صرافی برگر سواپ است که با هدف بهبود مشکلات یونی سواپ و سوشی سوپ، ایجاد شده است. BURGER‌ توکن کاربردی و با استاندارد ERC-20 این صرافی است.

صرافی جاست سواپ (JUSTSWAP)

فعالیت این صرافی با پشتیبانی بلاک چین ترون صورت می گیرد که برای انجام مبادلات دیفای از توکن TRC-20 استفاده می کند.

بیسک (Bisq)

این صرافی امکان انجام تراکنش های ارز دیجیتال را به صورت کاملا ناشناس و محرمانه برای کاربران فراهم می کند. کاربران تنها با یک حساب کاربری می توانند وارد این صرافی شوند.

اوپن اوشن (OpenOcean)

اولین پروتکل تجمیع کننده صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز، صرافی اوپن اوشن می باشد که امکان اجرای معاملات با کمترین لغزش و بهترین قیمت را با استفاده از الگوریتم مسیریابی هوشمند فراهم کرده است.

صرافی هانی سواپ (HoneySwap)

هانی سواپ یک صرافی مبتنی بر اتریوم است که کاربران می توانند به تبادل و ترید توکن های ERC-20 بپردازند.

صرافی وان اینچ (1inch Exchange)

از جمله بهترین تجمیع کنندگان صرافی های غیرمتمرکز صرافی وان اینچ است که یک توکن تحت عنوان 1INCH دارد. عملکرد این صرافی شبیه Uniswap و SushiSwap می باشد.

معروف ترین پروژه های شت کوین ارز دیجیتال

معروف ترین پروژه های شت کوین ارز دیجیتال

رمزارزهایی که فاقد کیفیت، فناوری، حاکمیت واقعی و توزیع ثروت هستند، شت کوین نام دارند که برای سرمایه گذاری پیشنهاد نمی شوند. 

دوج کوین

دوج کوین، معروف ترین شت کوین است که فاقد شبکه قدرتمند و هدف خاصی می باشد.

شیبا اینو

شیبا اینو طبق گفته های مدیر عامل این پروژه برای اثبات یک جامعه غیرمتمرکز ایجاد شده است و تاکنون حمایت های متعددی جهت پامپ شدن آن صورت گرفته است.

پروژه سیف مون (SafeMoon)

این رمزارز دارای سه مرحله ی بازگشت (Reflection)، جذب نقدینگی (LP Acquisition) و سوزاندن (Burn) در فرآیند معاملاتی خود است. این پروژه با هدف جلوگیری از نوسانات بیش از حد قیمت راه اندازی شده است.

شت کوین هوگ (Hoge)

رمزارز هوگ، یک توکن دیفای مبتنی بر بلاک چین اتریوم است و 1 درصد از آن برای هر معامله سوزانده می شود و 1 درصد دیگر میان دارندگان این توکن به نسبت میزان رمزارزی که دارند، توزیع می شود.

 شیاسی اینو “Xiasiinu”

این شت کوین به عنوان یک پروژه خیریه به دنبال این است که پروژه خود را در اختیار افراد با درآمد پایین قرار دهد.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

از جمله بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری های سودآور و مطمئن می توان به ارز دیجیتال بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، دوج کوین (DOGE)، یونی‌سواپ (UNI)، دیسنترالند (MANA)، استکس (STX)، چیلیز (CHZ)، اراگون (ANT)، ساورین (SOV)، رریبل (RARI) اشاره کرد.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

6 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com