مزایای ارز دیجیتال وینک چیست؟

مزایای ارز دیجیتال وینک چیست؟
لوگو علیرضا محرابی
مزایای ارز دیجیتال وینک چیست؟
تحلیل ارز دیجیتال

ارز دیجیتال WIN، یک توکن کاربردی است که بر بستر  بلاک چین ترون و شبکه TRC-20 ایجاد شده است و به صورت منحصر به فرد برای پلتفرم وینک طراحی شده است. طراحی پلتفرم وینک به گونه ای است که از یک سیستم پاداش دهی برخوردار است که می توانید با نگهداری از این توکن، پاداش دریافت کنید. 

به این نوع سیستم پاداش دهی، WinDrop گفته می شود که برای تشویق کاربران فعال طراحی شده است. 

یکی از اهداف ارز دیجیتال WIN، این است که با معرفی مداوم برنامه های غیر متمرکز با کیفیت بالا، به عنوان یک پلتفرم پیشرو در بازی بلاک چین فعالیت خود را تثبیت نماید. برای اجرایی کردن این برنامه، از یک مکانیزم حاکمیتی منحصر به فرد استفاده می کند که شامل موارد زیر است:

  1. اهدای جوایز در قالب توکن: کاربران بازی های پلتفرم ارز دیجیتال WIN، از ارزهای دیجیتالی در قالب توکن برای بازی استفاده می کند. 
  2. حضانت کامل: بیشتر بازی هایی که در بستر توکن OKB، وجود دارد، امکان سرپرستی کامل بازی ها را توسط کاربر فراهم می کند.
  3. قراردادهای هوشمند قابل کنترل: تمامی بازی هایی که در قالب توکن WIN، با یک قرارداد هوشمند انجام می شود، تمامی این قراردادهای هوشمند قابل حسابرسی است. 

مزایای ارز دیجیتال WIN چیست؟

مزایای استفاده از ارز دیجیتال WIN

کاربرانی که ارز دیجیتال WIN دارند، مزایای زیر را می توانند داشته باشند:

  1. از WIN power درآمد داشته باشند: کاربرانی که ارز دیجیتال win را دارند، می توانند به دلیل قرار دادن ارز وین در سیستم دریافت کنند.
  2. Air drops: کاربرانی که ارز دیجیتال WIN دارند، می توانند  Air dropsدریافت کنند. 
  3. WIN drop staking: تمامی DAPP متصل به سیستم عامل های بازی می توانند بخشی از برنده ها را با دارندگان رمز های WIN از طریق برنامه windrop خود به اشتراک بگذارند. 
  4. حقوق حاکمیت: دارندگان ارز دیجیتال WIN، می توانند با استفاده از سازوکار داخلی بر توسعه سیستم عامل اثر گذار باشند.
  5. فرصت ها و تجارب انحصاری: افرادی که ارز دیجیتال WIN دارند، می توانند در رویداد های انحصاری مانند مسابقات پوکر مشهور شرکت کنند. 
  6. پاداش های game play: بازیکنان با حجم بالا دپ هایی به پایگاه های کاربر بزرگ ارائه می دهند که می تواند برای هر معامله مزایایی ایجاد کند. 

لیست کامل کیف پولهای ارز دیجیتال 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram