توجه ! اختلال در پخش ویدیو ها در حال بررسی است ، لطفا شکیبا باشید

بیت کوین همچنان می تازد

بیت کوین همچنان می تازد

شب گذشته قیمت هر واحد بیت کوین به مرز 34,000 دلار رسید که فاصله زیادی از سقف تاریخی 19,700 دلاری آن در سال 2017 دارد. با این روند بیت کوین به یکی از ارزشمندترین دارایی ها تبدیل شد و با اینکه رشد یک نفس و بدون اصلاحی را از محدوده 17,000 دلاری تجربه کرده، همچنان با تقاضا و افزایش قیمت همراه شده است.

بیت کوین در این مسیر تمامی مقاومت های تکنیکالی خود را به راحتی پشت سر گذاشت و با عبور از محدوده 31,000 دلاری در شب گذشته، کانال قیمتی بلند مدتی خود را نیز به سمت بالا شکست، البته انتظار می رود با فروکش کردن تدریجی موج صعودی بیت کوین، شاهد یک اصلاح در قیمت آن باشیم اما می توانیم با اطمینان بگوییم که بیت کوین حالا در قله توجهات سرمایه گذاران جهان قرار گرفته است.

بسیاری از تحلیل گران ارزهای دیجیتال، اهداف بسیار بالای قیمتی برای بیت کوین متصور هستند و برخی دیگر مثل وارن بافت (یکی از معروفترین سرمایه گذاران حال حاضر) این ارز دیجیتال را یک کلاهبرداری می دانند. تاریخ مشخص خواهد کرد که کدام سمت این میدان برداشت و تحلیل درستی از این دنیای سرمایه گذاری نوپا داشته اند.

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
اشتراک گذاری این صفحه