عرضه اولیه سهام ولنوین

عرضه اولیه سهام ولنوین
لوگو علیرضا محرابی
عرضه اولیه سهام ولنوین
خبرهای بازار بورس

سهام شرکت لیزینگ اقتصادنوین ( سهام ولنوین )، در بازار بورس اوراق بهادار تهران عرضه اولیه می‌شود.

زمان عرضه اولیه سهام ولنوین

اقدامات اولیه در راستای پذیرش شرکت لیزینگ اقتصادنوین انجام شده است و در حال حاضر در انتظار درج نماد این نماد شرکت لیزینگ اقتصادنوین هستیم.

اطلاعاتی درباره سهام ولنوین شرکت لیزینگ اقتصادنوین

با توجه به درخواست پذیرش سهام شرکت لیزینگ اقتصادنوین در شرکت بورس اوراق بهادار تهران که در تاریخ ۱۷ خردادماه ۹۹ هیات پذیرش مطرح شد، اقدامات نهایی انجام گشت. مستندات لازم نیز به بورس اوراق بهادار تهران و اطلاعات ارائه ‌شد. همچنین، در امیدنامه، با پذیرش سهام شرکت لیزینگ اقتصادنوین در بازار دوم، که مشروط به انجام اقدامات قبل از درج نماد شرکت در فهرست نرخ‌های بورس اوراق بهادار تهران می‌باشد، موافقت شد.

این شرکت در دوره شش ماهه منتهی به پایان شهریور ماه سال جاری در مقایسه با دوره مشابه سال قبل در حدود ۴۸ درصد سود آوری و رشد داشته که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل رشد ۵۵ درصدی را تجربه نموده است. همچنین، مبلغ تسهیلات ارائه شده در حوزه خودروهای سبک و سنگین و تجهیزات نیز رشد بالغ بر ۲۸۵ درصد نسبت به دوره مشابه سال ۹۸ داشته است. تمامی این موارد با وجود شرایطی مثل رکود کسب و کار و شیوع ویروس کرونا حاصل شده است.

تولیدات شرکت لیزینگ اقتصادنوین چیست ؟

شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های واسپاری ارزش شده در بازار بورس اوراق بهادار است و سرمایه ثبت شده آن در حدود سه هزار میلیارد ریال است که از این نظر رتبه دوم در میان شرکت‌های لیزینگ را دارد. این شرکت، خدمات متنوع لیزینگ را ارائه می‌دهد.

سوالات متداولی که درباره این عرضه اولیه وجود دارد:

با توجه به وضعیت عملکرد این شرکت و ارزش بازار سهام در سایر شرکت‌های رقیب قیمت واقعی سهام در زمان عرضه تفاوت قابل ملاحظه‌ای با بهای تمام شده سهام دارد و سود مناسبی را برای بانک اقتصاد نوین ایجاد خواهد کرد. شرکت تامین سرمایه نوین، متعهد به پذیره ‌نویسی شرکت لیزینگ اقتصادنوین در بازار بورس اوراق بهادار تهران است.

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram