انتشار دوهزار میلیارد تومان اوراق توسط هلدینگ خلیج فارس

انتشار دوهزار میلیارد تومان اوراق توسط هلدینگ خلیج فارس
لوگو علیرضا محرابی
انتشار دوهزار میلیارد تومان اوراق توسط هلدینگ خلیج فارس
خبرهای بازار بورس

به گزارش همفکران بیش از یک هفته از اتخاذ تصمیم انتشار ۲۴ هزار میلیارد تومان اوراق توسط هلدینگ‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ از سوی سازمان بورس به عنوان یک کانال نجات بخش برای بورس می گذرد و در این مسیر تنها شستا اقدام به انتشار ۵ هزار میلیارد تومان  کرده است. در این بین شرکت هلدینگ خلیج فارس نیز در حال پیوستن به این جرگه است. اقدامی که به زعم کارشناسان بورس می تواند به عنوان یک شوک مثبت برای احیای مجدد بازار سرمایه و ورود نقدینگی تازه نفس به آن باشد اما قطعاً تنها راه چاره این نیست. 

جواد عشقی نژاد مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مدبران اقتصاد در خصوص انتشار اوراق توسط هلدینگ خلیج فارس به همفکران گفت: میزان اوراقی که توسط شرکت هلدینگ خلیج فارس منتشر خواهد شد دو هزار میلیارد تومان است.

وی در خصوص حمایت از سهام شرکت های زیر مجموعه گفت: در مورد سهام شرکت های زیر مجموعه شرکت هلدینگ خلیج فارس به عنوان سهامدار عمده برنامه ریزی های لازم را انجام داده است و در حال حمایت از این سهم ها است.

این مقام مسئول با اشاره به زمان انتشار این اوراق افزود: هلدینگ خلیج فارس اقدامات لازم را برای انتشار ۲ هزار میلیارد تومان اوراق انجام داده است و در حال طی کردن مراحل اداری آن هستیم.

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
پکیج ویژه بازارهای مالی فروش ویژه دوره ارزدیجیتال و شروع قدرتمند بورس
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram