حضور استارت ‌آپ تپسی در فرابورس

حضور استارت ‌آپ تپسی در فرابورس

مدیرعامل اولین استارت آپ حاضر در بورس طی سخنانی به این نکته اشاره داشت که: "ورود شرکت ‌های استارت آپی به بورس، با هدف جذب سرمایه برای توسعه بازار کار صورت می‌پذیرد و در دهه آتی شاهد گره خوردن بزرگ ترین صنعت کشور با بدنه اقتصاد خواهیم بود." شش ماه پیش، وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات درباره ضرورت حضور استارتاپ‌ها در بورس سخنانی ایراد نمودند ولی با وجود مشکلاتی در خصوص شناسایی ارزش دارایی‌های این استارت‌ آپ ها، ورودشان به بورس با تاخیر همراه بود.

قبلا ورود استارتاپ تپسی به فرابورس، توسط رئیس اتاق بازرگانی تهران در توییتر اعلام شده بود. رئیس مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند وزارت امور اقتصاد و دارایی، در شهریور سال جاری اعلام کرد که پذیرش استارتاپ ‌ها در بورس منتظر نهایی شدن «بازار هدف» در فرابورس است. مدیر عامل تپسی اعلام کرد:" به احتمال، نماد تپسی در زمستان امسال بر روی تابلو دوم فرابورس که تابلو اصلی فرابورس است، قرار می‌گیرد و این تابلو برای استارتاپ‌های کوچک و متوسط مناسب است."

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram