افزایش سرمایه تملت به زودی

افزایش سرمایه تملت به زودی
لوگو علیرضا محرابی
افزایش سرمایه تملت به زودی
خبرهای بازار بورس

با اشاره به این نکته که از جمله جدیدترین روش های تامین مالی و افزایش سرمایه شرکت ها، افزایش سرمایه از طریق صرف سهام می‌ باشد. شرکت تامین سرمایه بانک ملت با اجرای افزایش سرمایه ۵۷ درصدی، امروز مراحل بازگشایی نماد حق تقدم شرکت آغاز شد. علی فولادی، دبیر هیات مدیره شرکت تامین سرمایه بانک ملت، یکی از موارد افزایش سرمایه را که همراه با سرعت بالا و هزینه کمتر متعهد پذیره نویس می‌باشد، افزایش سرمایه از طریق آورده نقدی سهامداران با سلب حق تقدم دانست.

وی افزود:" شرکت اقدام به افزایش سرمایه ۵۷ درصدی از این محل نموده است که پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، برگذاری مجمع فوق‌العاده، مجوز اداره ثبت شرکت‌ها در جهت انتشار عمومی اوراق را دریافت کرده است."همچنین، با توجه به خبر عرضه سهام جدید در رابطه با افزایش سرمایه شرکت در نماد «تملتح» و شائبه واریز ارزش اسمی اذعان داشت که نیازی به واریز مبلغ اسمی نیست. به علاوه، سهامداران می‌توانند با مبلغ ۸۰۰۰ ریال، سهامدار شرکت شوند. زیرا این مبلغ تنها برای خرید سهام در نظر گرفته شده و برای خرید حق تقدم آن در نظر گرفته نشده است.

او در ادامه صحبت خود بیان کرد:"میزان سهام جایزه هر سهامدار پس از ثبت افزایش سرمایه از محل صرف سهام، ۵۰ درصد خواهد بود که در پرتفوی سهامدار  قرار خواهد گرفت."

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram