محصول انحصاری شپنا

محصول انحصاری شپنا
لوگو علیرضا محرابی
محصول انحصاری شپنا
خبرهای بازار بورس

شرکت پالایش نفت اصفهان به تازگی خبرداده است که حلال پنتان با درصد خلوص بیش تر از 99%، تولید خواهد کرد. شپنا این محصول خود را با ظرفیت 100 بشکه در روز تولید می کند که می تواند علاوه بر تامین نیاز داخلی به این محصول، صادرات نیز داشته باشد.

داشتن محصول انحصاری، هر شرکتی را یکه تاز آن بازار می کند. این اتفاق مساعد، می تواند شرکت پالایش نفت اصفهان را بیش از پیش در معرض توجهات فعالین بازار سرمایه وارد کرده و همچنین باعث افزایش سودآوری و درآمد شرکت و درنتیجه افزایش قیمت سهام آن کند.

این محصول بر اساس گفته های جعفرپور، معاون تولید پالایشگاه اصفهان، از استانداردهای بین المللی برخوردار است و در زمره محصولات دوستدار محیط زیست طبقه بندی می شود. 

بازار هدف داخلی و صادراتی محصول انحصاری شپنا کجاست؟

بازار هدف اصلی این محصول، شرکت های پتروشیمی تولید کننده پلی استایرن انبساطی (که ماده اولیه یونولیت است) می باشد. در ایران شرکت های بانیار، پلی استایرن انتخاب، پلی استایرن انبساطی سهند و پتروشیمی تبریز تولید می شود. بعلاوه این محصول در واکنش های پلیمر سازی و تولید رنگ و تولید فوم پلی یورتان هم استفاده می شود.

اصلی ترین کشورهای هدف صادرات برای این محصول، کشورهای شرق آسیا و اروپایی هستند.

 

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram