فاز دوم واکسیناسیون کشوری کرونا آغاز شد

فاز دوم واکسیناسیون کشوری کرونا آغاز شد

 سعید نمکی وزیر بهداشت روز سه شنبه در مراسم آغاز فاز دوم واکسیناسیون عمومی علیه بیماری کرونا:

با ۲ هفته تاخیر توانستیم جمعیت گروه هدف اول را واکسینه کنیم و امروز خرسندیم که در موعد مقرر فاز دوم واکسیناسیون کشوری کرونا را آغاز می‌کنیم. 

در عین حال با تکیه بر تولید داخلی توانستیم فاز سوم آزمایش بالینی یکی از معتبرترین و موثرترین واکسن‌ های جهان که در پاستور با انتقال دانش فنی از کوبا انجام می ‌شود را آغاز کنیم و همچنین واکسنی که در مجموعه برکت در حال ساخت است، به فاز سوم رسید.

امروز با مجموعه دیگری از شرکت‌های بایوتکنولوژی کشور که واکسن‌ دیگری را با استرالیا پیش می‌‌برد جلسه داشتم که آن هم یک نقطه امید است.

همکارانم باید با مهارت و با تکیه بر زیرساخت نظام شبکه، به موقع به مردم اطلاع دهند تا کسی دچار ذره ای ابهام نشود که مستحق دریافت واکسن است یا خیر یا باید به کجا مراجعه کند.

امروز واکسیناسیون جمعیت ۸۰ سال به بالا آغاز می‌ شود و ممکن است برخی از این عزیزان قابلیت آمدن به مراکز تزریق واکسن نداشته باشند: در این زمینه اگر لازم است از عزیزان بسیجی، هلال احمر و خیّرین کمک بگیرید که کار را انجام دهیم و پیرزن و پیرمردی در خانه نماند که از واکسیناسیون جا بماند.

فروش ویژه دوره ارز دیجیتال 4,100,000 3,100,000 تومان
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram