ارزش معاملات بورس و فرا بورس در مجموع به حدود 200 هزار میلیارد ریال رسید

ارزش معاملات بورس و فرا بورس در مجموع به حدود 200 هزار میلیارد ریال رسید
لوگو علیرضا محرابی
ارزش معاملات بورس و فرا بورس در مجموع به حدود 200 هزار میلیارد ریال رسید
خبرهای بازار بورس

همانطور که خودتان هم مستحضر هستید روند معاملات بازار سرمایه نشان می دهد که طی روز جاری با افزایش قابل توجهی مواجه بودیم. به طوری که ارزش معاملات بورس و فرا بورس در مجموع به حدود 200 هزار میلیارد ریال رسید!

شکستن رکورد معاملات بورس خبر خوبی برای سهامداران!

امروز، با خبر خوبی همراه هستیم که این خبر نشان از جذاب بودن قیمت ها برای سرمایه گذاران است، در واقع به نظر می رسد سرمایه گذاران بعد از اصلاح قیمت ها به ارزندگی آن پی برده و امروز را دست و دلبازانه خرید کردند.

از مولفه های مهم و تاثیر گذار در بازار بورس

مسئله مهم این است که در کنار شاخص بورس، ارزش معاملات از مولفه های مهم و تاثیر گذار در بازار محسوب می شود که اگر رشد داشته باشد نشانگر آینده ی امید بخش در بازار سرمایه خواهد شد، هم چنین تحقیقات و بررسی ها نشان داده است که بخش قابل توجهی از خرید های امروز توسط افراد حقیقی انجام شده که این موضوع نوید دهنده ی بازار نقد شونده در روزهای آتی است.

این هم اضافه کنیم که در پایان داد و سند های امروز بورس اوراق بهادار تهران، معامله گران بورس 10 میلیارد و 238 میلیون برگه بهادار و سهام را در قالب یک میلیون و 167 هزار نوبت معامله و به ارزش حدود117 هزار میلیارد ریال داد و ستد کردند.

در حالی که ارزش این بازار در روز گذشته حدود 83 هزار و 306 میلیارد ریال بود، یعنی چیزی بیش از 30 هزار میلیارد بر ارزش معاملات از روز گذشته تا به حال اضافه شد و هم چنین ارزش معاملات در فرا بورس به 78 هزار و 125 میلیارد ریال رسید.

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram